2

Niech se real szpital zrobi a nie u nas razem z Dembele będzie siedział i się leczył

0

Jaki ten Perez jest cieki do de Jonga by podał na pustaka a nie wali jak popadnie

0

No jak na razie jesteśmy w strefie spadkowej ostatnie miejsce na dodatek

2

Przecież on chce podwyżkę w PSG

0

Przyjdzie to przyjdzie nie to nie ale teraz brakuje typa jak nie ma Coutinho , a Dembele to średniak chociaż z potencjałem .

0

@Elnuum hahaha xd

4

A gdzie najlepszy piłkarz świata modric ?

6

Denis był za słaby nawet jak na zmiennika .

0

O Neymar welcome to Barca

1

@kaamil1910 no nie wiem rakitic to wybitny piłkarz

0

@PSK_FANATYK oby nieeee

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po co komu Messi ...

0

Jedziemy z ....

5

@huberto286 ta chyba nie widziałeś jak on w Barcelonie gra.

3

Hah a czekałem aż dorośnie i zadebiutuje .

0

Aaaa de Jong w końcu , jeszcze tylko LO N ŚO i gitara .

0

Hhh MSN stare piękne czasy , aż łezka poszła może znów zobaczymy te piękne i najlepsze trio świata .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kubo już w realu a później zarzad będzie płakać .

0

Hah teraz to tylko Liverpool

1

Ten śmieszek nawet nie zasługuje żeby tu grać . PSG wzywa.

0

On szuka nowego wyzwania "nowego" czyli inną ligę wybierze , bo niby co nowego miał by w Barcy

3

Inny trener by go zmienił .

4

Dałem na nie ale w sumie lepszy od Suareza.

5

No i gitara hahhah gorszych patałachów w LM nigdy nie było , nawet nie mam żalu bo to nie są rozgrywki dla Barcelony.

1

Dembele kozak

0

Dobra jak Barca wygra 2-0 z Liverpoolem to zmieniam Avatar na Real Madryt róbcie screena .

1

Xd ja na waszym miejscu nawet bym nie czytał plotek transferowych .

0

No to nieźle , jak odejdzie pique i nie kupią de ligta to będzie rzeź .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?