BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niech se real szpital zrobi a nie u nas razem z Dembele będzie siedział i się leczył
0
Jaki ten Perez jest cieki do de Jonga by podał na pustaka a nie wali jak popadnie
0
No jak na razie jesteśmy w strefie spadkowej ostatnie miejsce na dodatek
2
Przecież on chce podwyżkę w PSG
0
Przyjdzie to przyjdzie nie to nie ale teraz brakuje typa jak nie ma Coutinho , a Dembele to średniak chociaż z potencjałem .
0
@Elnuum hahaha xd
4
A gdzie najlepszy piłkarz świata modric ?
6
Denis był za słaby nawet jak na zmiennika .
0
O Neymar welcome to Barca
1
@kaamil1910 no nie wiem rakitic to wybitny piłkarz
0
@PSK_FANATYK oby nieeee
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po co komu Messi ...
0
Jedziemy z ....
5
@huberto286 ta chyba nie widziałeś jak on w Barcelonie gra.
3
Hah a czekałem aż dorośnie i zadebiutuje .
0
Aaaa de Jong w końcu , jeszcze tylko LO N ŚO i gitara .
0
Hhh MSN stare piękne czasy , aż łezka poszła może znów zobaczymy te piękne i najlepsze trio świata .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kubo już w realu a później zarzad będzie płakać .
0
Hah teraz to tylko Liverpool
1
Ten śmieszek nawet nie zasługuje żeby tu grać . PSG wzywa.
0
On szuka nowego wyzwania "nowego" czyli inną ligę wybierze , bo niby co nowego miał by w Barcy
3
Inny trener by go zmienił .
4
Dałem na nie ale w sumie lepszy od Suareza.
5
No i gitara hahhah gorszych patałachów w LM nigdy nie było , nawet nie mam żalu bo to nie są rozgrywki dla Barcelony.
1
Dembele kozak
0
Dobra jak Barca wygra 2-0 z Liverpoolem to zmieniam Avatar na Real Madryt róbcie screena .
1
Xd ja na waszym miejscu nawet bym nie czytał plotek transferowych .
0
No to nieźle , jak odejdzie pique i nie kupią de ligta to będzie rzeź .