0

Valverde wracaj xd

0

I fajnie .

0

Tak czy siak jak psg puści Neymara opłacą klauzulę za fatiego ten się w tej ogórkowej lidze ogra i wyda na plus .

0

Fcb lecimy .

0

@JORD10 bo jest zajebisty .

0

@Barca4231 za sobą ? Xdddddd

0

@hazo428 racja , jeb,c ich

2

Jedziemy z koxem

0

Fati był by w niebie gdyby trenował z Messim i Neymarem .

1

Sancho .

0

Skończy jak Neymar

0

W końcu koniec sagi z neymarem będzie , ale ciekawe na ile lat kontrakt z psg przedłuży .

0

@Crema Catalunya jak jesteś zwolennikiem transferu Neymara to dożuć klubowi z 90 baniek to go wezmą .

0

Słyszę to już z 3 raz

6

Po co ten Neymar , fatiego trzeba wytrenować , ale już po woli widać że Ansu naśladuje Neymara .

0

@LuisSalvano patrząc na wyniki chyba jest

0

I gitarra siema

0

Hahaha Neymar , co zbieranie ogórków we Francji się znudziło czy co ?

3

Hahaha wiedziałem że tak będzie , w końcu prezes La Liga jest kibicem Realu i tego tak nie może zostawić że Barca wygra teraz .

0

Werner jest bardzo przeciętny , na treningach wszystko widać , np, jak nastolatki go w każdym challengu cisną , a chyba jest szybszy od mbappe .

0

Barcelona powinna brać teraz Williana z Chelsea za darmo .

0

Bo jesteście słabi .

1

Zaraz footroll tu wejdzie i znów z bólu dupy będzie się śmiał z komentarzy xd.

1

Jak trudno wytłumaczyć ?!! są przyzwyczajeni do 45 min gry , naprawdę ciężko było to wytłumaczyć .

2

Ale teraz ma poważnie , każdy wiedział że tak się to skończy .

0

W końcu wszystko wraca do normy .

1

Popis setiena , jeden z jego lepszych meczy w tym sezonie , bravo. Już przegrał więcej meczy niż Valverde .

2

Hah nie wiem w co wy wierzyliście w tym meczu .

0

@Mati90fcb żeby mieć jak autobus postawić .

0

Ale będzie pogrom .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?