BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde wracaj xd
0
I fajnie .
0
Tak czy siak jak psg puści Neymara opłacą klauzulę za fatiego ten się w tej ogórkowej lidze ogra i wyda na plus .
0
Fcb lecimy .
0
@JORD10 bo jest zajebisty .
0
@Barca4231 za sobą ? Xdddddd
0
@hazo428 racja , jeb,c ich
2
Jedziemy z koxem
0
Fati był by w niebie gdyby trenował z Messim i Neymarem .
1
Sancho .
0
Skończy jak Neymar
0
W końcu koniec sagi z neymarem będzie , ale ciekawe na ile lat kontrakt z psg przedłuży .
0
@Crema Catalunya jak jesteś zwolennikiem transferu Neymara to dożuć klubowi z 90 baniek to go wezmą .
0
Słyszę to już z 3 raz
6
Po co ten Neymar , fatiego trzeba wytrenować , ale już po woli widać że Ansu naśladuje Neymara .
0
@LuisSalvano patrząc na wyniki chyba jest
0
I gitarra siema
0
Hahaha Neymar , co zbieranie ogórków we Francji się znudziło czy co ?
3
Hahaha wiedziałem że tak będzie , w końcu prezes La Liga jest kibicem Realu i tego tak nie może zostawić że Barca wygra teraz .
0
Werner jest bardzo przeciętny , na treningach wszystko widać , np, jak nastolatki go w każdym challengu cisną , a chyba jest szybszy od mbappe .
0
Barcelona powinna brać teraz Williana z Chelsea za darmo .
0
Bo jesteście słabi .
1
Zaraz footroll tu wejdzie i znów z bólu dupy będzie się śmiał z komentarzy xd.
1
Jak trudno wytłumaczyć ?!! są przyzwyczajeni do 45 min gry , naprawdę ciężko było to wytłumaczyć .
2
Ale teraz ma poważnie , każdy wiedział że tak się to skończy .
0
W końcu wszystko wraca do normy .
1
Popis setiena , jeden z jego lepszych meczy w tym sezonie , bravo. Już przegrał więcej meczy niż Valverde .
2
Hah nie wiem w co wy wierzyliście w tym meczu .
0
@Mati90fcb żeby mieć jak autobus postawić .
0
Ale będzie pogrom .