0

No to właśnie jest Setinologia

0

0 celnych strzałów oski 3 dramat

1

Widzę Setielona się rozkręca z meczu na mecz.

1

@Naturopata mi nie , taka gwiazda a nie daje rady coś zdziałać z osasuną

0

Osasuna 3 celne Setielona 0 i slapsze zespołu udowadniają po co kupować za 100 kapcia jak można za 3 i od tak sobie wygrać z zespołem z drugiego miejsca .

1

Za rok oglądamy eliminacje do ligi EU

0

@Patrykl145 prawda

0

@Bamboleo aaaa szkoda szczempić ryja , nie da się tego oglądać , jeszcze arnaiz nas pogrąża .

0

Hahahahahahahah i dobrze xd setien niech dalej ciągnie Barcelonę to nie obawiam się przyszłego sezonu

0

Kto to ten Fernandes?

2

Xd , dlaczego wszystko tylko w tym klubie wychodzi .

2

Nie ma co płakać po nim , nie dość że Puig dobrze się zapowiada , to jeszcze młodziutki Pedri przyjdzie , jego prosto padłe to poezja .

1

Ta pierw trzeba zmierzyć się z Napoli .

5

@MontelQ z każdym mamy szybkie pożegnanie . Tylko Lipsk i Lyon do ojechanja

0

@sokot jest taki jeden ... Na ławce

0

Widzę suarez wrócił do swojej formy

1

@speed1ciekawe jak będzie to wyglądać , jak będzie już ta fantastyczna młoda czwórka FPPT ( Fati Puig Pedri Trincao )

0

Puig oby tak dalej , będzie świetny , jeszcze tylko szkoda mi tego Simonsa .

3

I dobrze na Messiego miejscu bym nie wytrzymał w tym cyrku .

15

Do bvb wszystkich wypożyczać , tam tak się rozwijają młodzi że szok .

1

Żenada naprawdę żenujące było te spotkanie

2

Ta ciężkiej pracy , chyba problemów Barcy .

0

Już chyba nie ma szans żeby Messi kontrakt przedłużył .

0

@pienaar no np. teraz jak widziałem zdjęcie Arthura na tle Juve , to tak dziwnie mi się robi i czuję żal, do klubu .

1

nacieszcie oczy tym niesamowitym transferem xd

0

Damy radę ................


....


. Na drugim miejscu w następnym sezonie

0

@Wittgenstein oby , może się odnajdzie i złapie formę jak Pirlo w Juve

3

Mogli by mu dać klauzulę 30 mln

1

@anysay w sumie pogra te dwa trzy sezony i Pedri z Puigiem może wywalczą se miejsce .

1

W sumie , jak Trincao , Puig, Fati , i Pedri się sprawdzą , to nie najgorzej będzie z naszą przyszłością . Oby tylko tam Messi ich kreował .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?