BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D44H wystaw na blachę na dworzu to wyparuje , jak masz słońce na horyzoncie
4
Mogli już chociaż za Thiago z tym Arthurem coś wykminic . A nie pjanić
0
@Volk ta a mój stary zawsze był za Realem xdd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szkoda , wielka szkoda .
2
W sumie se przypomniałem że Pedri w przyszłym sezonie do nas powędruje , może się sprawdzi .
1
https://chejuventus.pl/prasa/arthur-melo-juz-w-turynie/ a jednak . Człowiek się łudził , ale wiedział .
0
Wiecie kiedy Bartek robi out ?
1
Jak na setiena to niezły meczua
0
@mr_robot no taki los jak liga chce mieć trofea w stolicy
3
Hahah a setien dalej myśli że na nagrobku będzie miał napisane wygrał ligę mistrzów z Barceloną
0
@RydwanFaraona może i zapoznamy ale d.py Realowi nie damy
0
Dobry meczyk .
0
Już po rakiticiu
0
Oby tylko pogromu nie było . Bo celta nie złe gra .
0
Arthur na ławie ?
3
Xd to chociaż fatiego niech wystawi i tak robi więcej niż Antek
0
I ten Arthur , czyje coś podobnego z Neymarem ale nie jestem zły na zawodnika tylko na zarząd .
1
Szkoda że real nie ma już w miarę mocnych przeciwników , chyba trzeba się już z tym pogodzić . Bo z tą Barceloną chyba nikt nie wierzy że zdobędziemy komplet punktów w każdym meczu , jeszcze tylko z Bilbao mogą mieć problemy .
0
@xavi890 zobacz co on dał do zespołu jak wszedł , podał dwa razy do tyłu i raz do przodu ? Nic więcej .
0
Dobra to jest nie uniknione , ja nie chcę oglądać w przyszłości LE .
1
Brak słów , i ten Griezmann porażka . Do wyjrbania on jest .
3
@kamiVeB Griezmann to drewno ja bym postawił na Braita Messiego i Ansu , Griz nadaje się do tarcia chrzanu.
0
@tristan87 xd z niego , następca Messiego musi być .
1
@Hiacynk teraz to się z nim pożegnaj .
3
Jazda po trzy punkty .
0
Biali już piszą o następcy Marcelo , już nie jest nim ,,najpiękniejszy francus XD Mendy tylko Alphonso Davies. Oni we wszystkich perspektywicznych zawodnikach widzą następców , nawet jak by byli to 4 prawych obrońców .
3
I ten stary nowy styl Messiego z 2013 r .
0
Dzisiaj nie było porannych fejków transferowych ,?
1
Hah już nie daje tego co w 15/16/17/18 ale i tak chce zostać nawet jak nikt go nie chce .