0

@D44H wystaw na blachę na dworzu to wyparuje , jak masz słońce na horyzoncie

4

Mogli już chociaż za Thiago z tym Arthurem coś wykminic . A nie pjanić

0

@Volk ta a mój stary zawsze był za Realem xdd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szkoda , wielka szkoda .

2

W sumie se przypomniałem że Pedri w przyszłym sezonie do nas powędruje , może się sprawdzi .

1

https://chejuventus.pl/prasa/arthur-melo-juz-w-turynie/ a jednak . Człowiek się łudził , ale wiedział .

0

Wiecie kiedy Bartek robi out ?

1

Jak na setiena to niezły meczua

0

@mr_robot no taki los jak liga chce mieć trofea w stolicy

3

Hahah a setien dalej myśli że na nagrobku będzie miał napisane wygrał ligę mistrzów z Barceloną

0

@RydwanFaraona może i zapoznamy ale d.py Realowi nie damy

0

Dobry meczyk .

0

Już po rakiticiu

0

Oby tylko pogromu nie było . Bo celta nie złe gra .

0

Arthur na ławie ?

3

Xd to chociaż fatiego niech wystawi i tak robi więcej niż Antek

0

I ten Arthur , czyje coś podobnego z Neymarem ale nie jestem zły na zawodnika tylko na zarząd .

1

Szkoda że real nie ma już w miarę mocnych przeciwników , chyba trzeba się już z tym pogodzić . Bo z tą Barceloną chyba nikt nie wierzy że zdobędziemy komplet punktów w każdym meczu , jeszcze tylko z Bilbao mogą mieć problemy .

0

@xavi890 zobacz co on dał do zespołu jak wszedł , podał dwa razy do tyłu i raz do przodu ? Nic więcej .

0

Dobra to jest nie uniknione , ja nie chcę oglądać w przyszłości LE .

1

Brak słów , i ten Griezmann porażka . Do wyjrbania on jest .

3

@kamiVeB Griezmann to drewno ja bym postawił na Braita Messiego i Ansu , Griz nadaje się do tarcia chrzanu.

0

@tristan87 xd z niego , następca Messiego musi być .

1

@Hiacynk teraz to się z nim pożegnaj .

3

Jazda po trzy punkty .

0

Biali już piszą o następcy Marcelo , już nie jest nim ,,najpiękniejszy francus XD Mendy tylko Alphonso Davies. Oni we wszystkich perspektywicznych zawodnikach widzą następców , nawet jak by byli to 4 prawych obrońców .

3

I ten stary nowy styl Messiego z 2013 r .

0

Dzisiaj nie było porannych fejków transferowych ,?

1

Hah już nie daje tego co w 15/16/17/18 ale i tak chce zostać nawet jak nikt go nie chce .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?