BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Leo odejdzie , ciekawe kogo będą chcieli sprowadzić , pewnie Neymara bo za rok kontrakt mu się kończy .
0
Na razie Messiego plan się powodzi żeby bartomeu podał się do dymisji
2
@blaugrana49 xd z ciebie typie , zobacz co on zrobił dla tego klubu
0
Ronaldo odszedł teraz czas na króla futbolu
0
Numer 10 powinien być zastrzeżony .
0
@matiibal no teraz będziemy fc elche
1
Szkoda że kapitan nas opuszcza .
0
To nie zła przebudowa , rakitic tylko odejdzie i w ch.j odmłodzony skład będzie . Zamiast średniej wieku 30 lat będzie 29,8.
0
@HypeR xddddddddddd
5
Nie , to jest drewno , przyjdzie i nic nie da jak Griezmann .
0
Ja pier...e znów będzie to samo
3
W sumie ma swoje lata już został legendą , może grać gdzie chce , jeżeli kocha klub ponad wszystko to zostanie .
1
Oby , Barcelona musi się nauczyć grać bez niego .
0
@Kyman jest szansa że tego zawodnika by sprowadził za małe pieniądze albo wymiana z firpo mowa o Owenie Wijndalu zajebiście się go ogląda w obronie .
4
Wszyscy mówią Xavi Xavi Xavi co on nowy Guardiola czy co . Ale bym z nich lał jakby był gorszy od setiena .
0
@pluszek przeczytaj jeszcze raz po woli i zobacz o co chodzi trenerowi .
0
Koeman niech z Promesem zagada .
0
@misiek12319 na 4 lata podpisał jak odchodził .
0
@Kajtek77 w sumie może był by dzikiem .
0
Jak myślicie przejdzie do nas Neymar jak za rok kontrakt mu się kończy ? Inaczej psg nie zarobi nic za niego .
0
@dafik85 Busquets , setien chyba na siłę go wstawiał
8
@Unikatowy ta... Rico zagra a nie jakiś no name
0
E tam i tam neymarowi kończy się kontrakt po następnym sezonie , ostatnia ich okazja by zarobić
1
@Gonzo46 bez kitu ,
0
Ciekawe czy będzie dobry, w Holandii ma to szczęście że teraz mają dobrych graczy . Koeman
0
Ale nie mogę się doczekać końca zebrania zarządu .
3
Jeszcze najlepsze jest to że jak Bayern wygra Lm to jeszcze Barcelona musi dopłacić Liverpoolowi za Coutinho .
0
Kto by się spodziewał
2
Wogóle , niech zmieniają ten śmieszny styl grania , co to jest że ter stegen podaje do Pique przy wznowieniu gry z bramki ten z powrotem do ter Stegna i oddaje piłkę przeciwnikowi.
0
@sokot ja drużynę bym robił na bazie Rugi Fati Ter stegen Lenglet De jong reszta do wyj.....