0

Jak Leo odejdzie , ciekawe kogo będą chcieli sprowadzić , pewnie Neymara bo za rok kontrakt mu się kończy .

0

Na razie Messiego plan się powodzi żeby bartomeu podał się do dymisji

2

@blaugrana49 xd z ciebie typie , zobacz co on zrobił dla tego klubu

0

Ronaldo odszedł teraz czas na króla futbolu

0

Numer 10 powinien być zastrzeżony .

0

@matiibal no teraz będziemy fc elche

1

Szkoda że kapitan nas opuszcza .

0

To nie zła przebudowa , rakitic tylko odejdzie i w ch.j odmłodzony skład będzie . Zamiast średniej wieku 30 lat będzie 29,8.

0

@HypeR xddddddddddd

5

Nie , to jest drewno , przyjdzie i nic nie da jak Griezmann .

0

Ja pier...e znów będzie to samo

3

W sumie ma swoje lata już został legendą , może grać gdzie chce , jeżeli kocha klub ponad wszystko to zostanie .

1

Oby , Barcelona musi się nauczyć grać bez niego .

0

@Kyman jest szansa że tego zawodnika by sprowadził za małe pieniądze albo wymiana z firpo mowa o Owenie Wijndalu zajebiście się go ogląda w obronie .

4

Wszyscy mówią Xavi Xavi Xavi co on nowy Guardiola czy co . Ale bym z nich lał jakby był gorszy od setiena .

0

@pluszek przeczytaj jeszcze raz po woli i zobacz o co chodzi trenerowi .

0

Koeman niech z Promesem zagada .

0

@misiek12319 na 4 lata podpisał jak odchodził .

0

@Kajtek77 w sumie może był by dzikiem .

0

Jak myślicie przejdzie do nas Neymar jak za rok kontrakt mu się kończy ? Inaczej psg nie zarobi nic za niego .

0

@dafik85 Busquets , setien chyba na siłę go wstawiał

8

@Unikatowy ta... Rico zagra a nie jakiś no name

0

E tam i tam neymarowi kończy się kontrakt po następnym sezonie , ostatnia ich okazja by zarobić

1

@Gonzo46 bez kitu ,

0

Ciekawe czy będzie dobry, w Holandii ma to szczęście że teraz mają dobrych graczy . Koeman

0

Ale nie mogę się doczekać końca zebrania zarządu .

3

Jeszcze najlepsze jest to że jak Bayern wygra Lm to jeszcze Barcelona musi dopłacić Liverpoolowi za Coutinho .

0

Kto by się spodziewał

2

Wogóle , niech zmieniają ten śmieszny styl grania , co to jest że ter stegen podaje do Pique przy wznowieniu gry z bramki ten z powrotem do ter Stegna i oddaje piłkę przeciwnikowi.

0

@sokot ja drużynę bym robił na bazie Rugi Fati Ter stegen Lenglet De jong reszta do wyj.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?