1

I koniec transferów

0

Co romano mówi że Depay w Barcelonie już .

0

@lukaszbarca15 masz tu like.

0

Wie ktoś na czym lecą miodowe lata ?

0

@Hushovt o i gites

0

@KarwanLaMasia za dużo Parisa .

1

Oficjalnie Bartomeu ma wyj..ane .

0

@Messibestplayerintheworld i git , Depay by stał w miejscu i tak lepiej grał by od Griezmanna

12

Oficjalnie mój stary w Barcelonie , ochrona na lewym skrzydle stadionu [Paris Platynov]

0

@Mula ta , kiedyś też Coutinho miał przyjść w ostatnich godzinach a kupili go w styczniu .

1

@BarcaInfo z kąt wy bierzecie te wiadomości . Tweeter?

0

@DanielOOL ta z dwoma milionami na czele .

0

Zamiast brać pożyczkę to pewnie januszują i chcą pewnie za 3 mln Depaya wyciągnąć .

0

To co bez 9 w tym sezonie .

0

Co to za sportymax.pl w reklamach na Barca.com

0

Jak tam real , gra coś ?

0

Dobra Paqueta już w Lyonie to Depay do nas .

2

Co może jutro pierwszy raz od 5 lat wygramy na wyjeździe z celtą ?

1

Ale fajnie że real wygrał .

2

@MasnyTed to sobie powtórkę sprawdź 3 razy .

4

Ręka karny a przed tą ręką spalony xd .

0

0

Tylko nie on , Już Depay lepszy by był .

1

Suarez wracaj .

0

Przecież to było .

25

I dobrze , też bym Suareza do jednego z największych rywali w lidze nie oddawał .

0

Prawda to że Suarez rozwiązał kontrakt ?

5

@Bucjan no to teraz Roberto będzie ci kaleczył oczy

0

Nie gadajcie że semedo dziś odejdzie .

0

On go chce sprzedać żeby tylko Depaya® sprowadzić ,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?