1

I tak praktycznie go nie było

0

Kiedyś z Barcelony brali ochłapy teraz na odwrót niestety

0

I git dobre wzmocnienie

1

I po co kolejny muł w tej drużynie

0

Ktoś inny się znajdzie

0

@ratay bo się zmieniło w strumyk.tv

0

No to każdy wie ze jest dobry ale nie każdy wie dlaczego on nie gra za Pique

0

W sumie Puig i tak stoi w miejscu z rozwojem wiec …

0

Ez Abde lepszy .

2

@Qrek nie ale na PC i starych generacjach jest pare nowych animacji piłkarzy nie tyle co na ps5 i XSX i S ale jednak

0

@MrPGG działa .

0

Dobry ten Abudabi

1

Kibice robią klimat

0

@MrCental chyba tylko ty wolałeś

0

E tam posiedzi z 4 miesiące i mu przejdzie

8

@HiroshimaJak to jest zerowe doświadczenie to Guardiola miał jeszcze mniejsze i co z tego wyszło ?

1

Dobra albo strzał w 10 albo w kolano

0

@GodloGuardiola miał zawodników wszędzie i potrafił wyciągnąć ze szkółki dobrego młodzika , a tak na marginesie Xavi jest teraz bardziej doświadczony niż Pep za nim Barcelonę prowadził więc można wierzyć

6

@domin1515 hahahahahah

1

@Joe_Pesci ta a tu ze nie chcący wylądował w Paryżu

0

No kariera zbliża się ku końcowi

0

Niech ten szejker już go puszcza bo i tak i tak będzie trenerem Barcy

1

Nawet jak będzie miał słabe wyniki Xavi do Xavi ikona klubu

4

To ze sezon temu zakończyli ligę na 8 miejscu i tez mamy szanse powtórzyć ich wynik

0

Co z tego ze zadebiutował w pierwszej jak ta drużyna wyglada jak Barca B

10

Ani muszą coś zrobić z tym przygotowaniem fizycznym Cou wrucił z Bayernu i całkiem inaczej wyglądał

2

W końcu teraz będziemy czekać aż kolejnego zwolnią

0

Jednak to z milanem się potwierdziło

1

On już nie ma kariery przed sobą za krucha szklanka z niego

0

@Kacper1432 on to już dawno powinien wyjebac i przeprosić kibiców za grę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?