BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I tak praktycznie go nie było
0
Kiedyś z Barcelony brali ochłapy teraz na odwrót niestety
0
I git dobre wzmocnienie
1
I po co kolejny muł w tej drużynie
0
Ktoś inny się znajdzie
0
@ratay bo się zmieniło w strumyk.tv
0
No to każdy wie ze jest dobry ale nie każdy wie dlaczego on nie gra za Pique
0
W sumie Puig i tak stoi w miejscu z rozwojem wiec …
0
Ez Abde lepszy .
2
@Qrek nie ale na PC i starych generacjach jest pare nowych animacji piłkarzy nie tyle co na ps5 i XSX i S ale jednak
0
@MrPGG działa .
0
Dobry ten Abudabi
1
Kibice robią klimat
0
@MrCental chyba tylko ty wolałeś
0
E tam posiedzi z 4 miesiące i mu przejdzie
8
@HiroshimaJak to jest zerowe doświadczenie to Guardiola miał jeszcze mniejsze i co z tego wyszło ?
1
Dobra albo strzał w 10 albo w kolano
0
@GodloGuardiola miał zawodników wszędzie i potrafił wyciągnąć ze szkółki dobrego młodzika , a tak na marginesie Xavi jest teraz bardziej doświadczony niż Pep za nim Barcelonę prowadził więc można wierzyć
6
@domin1515 hahahahahah
1
@Joe_Pesci ta a tu ze nie chcący wylądował w Paryżu
0
No kariera zbliża się ku końcowi
0
Niech ten szejker już go puszcza bo i tak i tak będzie trenerem Barcy
1
Nawet jak będzie miał słabe wyniki Xavi do Xavi ikona klubu
4
To ze sezon temu zakończyli ligę na 8 miejscu i tez mamy szanse powtórzyć ich wynik
0
Co z tego ze zadebiutował w pierwszej jak ta drużyna wyglada jak Barca B
10
Ani muszą coś zrobić z tym przygotowaniem fizycznym Cou wrucił z Bayernu i całkiem inaczej wyglądał
2
W końcu teraz będziemy czekać aż kolejnego zwolnią
0
Jednak to z milanem się potwierdziło
1
On już nie ma kariery przed sobą za krucha szklanka z niego
0
@Kacper1432 on to już dawno powinien wyjebac i przeprosić kibiców za grę