BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston ta chyba nikt w to nawet nie wieży
0
@cchesterr43 i to najlepsze czasy ?? 2 na połowe ? Xd
0
No to 0 punktów nasz easy
2
@Damian11 gdyby nie Alba 1- do jaja byś miał teraz
0
Hahah ja się w CH. Nie dałem zrobić i na esp dałem na kuponie miałem nosa , jeszcze jedna bramka i będzie git .
3
@HubertMlody jak to wóz z węglem to Pique jest wagonem z węglem
0
Dobra niech płacą z hajsu od spotify na hallanda klauzule i akurat dadzą mu dembele zarobki po nim i będzie spokój
0
@Tomix_83 kanonierzy.com 1800 komentarzy pod postem , można sobie poczytać .
0
Auba już był na treningu więc już chyba na 100 procent będzie
2
@Harnas2 panie , nowi sponsorzy …
1
Ale siana Mbappe w realu będzie kosił , ogólnie to my do realu teraz z tym mbappe podjazdu nie mamy .
0
Pytanie , Depay ma kontuzje ze LUKIEM gramy w ataku ?
0
Dawać tego Sulinho
3
@dasouzar11 ja to bym za dwa sezony dał mu zagrać , jak by się wyleczył w 1000 procentach , czyli nigdy
0
Walić mamy Balde , przeciętniak w przeciętnym klubie , to się łączy .
5
3 sezon w szpitalu dobrze się to nie zapowiada
0
No nie znów się zaczyna pozywanie
1
Fati i Dembele to szklanki akurat by się uzupełniali ten pogra z 2 tygodnie później drugi .
0
@Pogba Dobra po co ciśniecie po nim jest po prostu starszy chłop za 2 miesiące będzie miał 33 lata
0
Chce zostać bo już wie ze nikt z nim nie podpisze kontraktu nawet za polowe tego co dostaje
3
Jak to wyglada my sprowadzamy Morate Real Haalanda i Mbappe
0
Haaland nie Haland
0
Niech przyjdzie do nas najwyżej posiedzi na trybunach zanim la liga pozwoli go zakontraktować
1
Nie mogę ty my prowadzimy mecz dobrze gramy a cî tylko kontrują i wygrywają mecz walić to
1
Ja na miejscu Xaviego de jonga dał na 5 meczy w miejsce Busquetsa i zobaczył jak idzie , w końcu de jong grał spd w Ajaxsie
0
I wszytko wraca do normy
0
@lukaszbrk niech Fati pokaże bo już mnie wkurzają teksty Vini Top
0
Nie wiem czego wy się spodziewaliście
1
No patrząc po składzie dwa razy lepszy od naszego
0
Na szczęście nie mogę dziś oglądać .