0

@mekston ta chyba nikt w to nawet nie wieży

0

@cchesterr43 i to najlepsze czasy ?? 2 na połowe ? Xd

0

No to 0 punktów nasz easy

2

@Damian11 gdyby nie Alba 1- do jaja byś miał teraz

0

Hahah ja się w CH. Nie dałem zrobić i na esp dałem na kuponie miałem nosa , jeszcze jedna bramka i będzie git .

3

@HubertMlody jak to wóz z węglem to Pique jest wagonem z węglem

0

Dobra niech płacą z hajsu od spotify na hallanda klauzule i akurat dadzą mu dembele zarobki po nim i będzie spokój

0

@Tomix_83 kanonierzy.com 1800 komentarzy pod postem , można sobie poczytać .

0

Auba już był na treningu więc już chyba na 100 procent będzie

2

@Harnas2 panie , nowi sponsorzy …

1

Ale siana Mbappe w realu będzie kosił , ogólnie to my do realu teraz z tym mbappe podjazdu nie mamy .

0

Pytanie , Depay ma kontuzje ze LUKIEM gramy w ataku ?

0

Dawać tego Sulinho

3

@dasouzar11 ja to bym za dwa sezony dał mu zagrać , jak by się wyleczył w 1000 procentach , czyli nigdy

0

Walić mamy Balde , przeciętniak w przeciętnym klubie , to się łączy .

5

3 sezon w szpitalu dobrze się to nie zapowiada

0

No nie znów się zaczyna pozywanie

1

Fati i Dembele to szklanki akurat by się uzupełniali ten pogra z 2 tygodnie później drugi .

0

@Pogba Dobra po co ciśniecie po nim jest po prostu starszy chłop za 2 miesiące będzie miał 33 lata

0

Chce zostać bo już wie ze nikt z nim nie podpisze kontraktu nawet za polowe tego co dostaje

3

Jak to wyglada my sprowadzamy Morate Real Haalanda i Mbappe

0

Haaland nie Haland

0

Niech przyjdzie do nas najwyżej posiedzi na trybunach zanim la liga pozwoli go zakontraktować

1

Nie mogę ty my prowadzimy mecz dobrze gramy a cî tylko kontrują i wygrywają mecz walić to

1

Ja na miejscu Xaviego de jonga dał na 5 meczy w miejsce Busquetsa i zobaczył jak idzie , w końcu de jong grał spd w Ajaxsie

0

I wszytko wraca do normy

0

@lukaszbrk niech Fati pokaże bo już mnie wkurzają teksty Vini Top

0

Nie wiem czego wy się spodziewaliście

1

No patrząc po składzie dwa razy lepszy od naszego

0

Na szczęście nie mogę dziś oglądać .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?