2

Już mnie wkur..a te okno transferowe a jeszcze się nie zaczęło .

0

No taki neymar Lewy i Dembele chociaż na jeden dwa sezony , jeszcze Fati może by się poduczył techniki od Neya jak Mbappe .

10

A w zmiennych złota piłka, wygrana w lidze musztrze i PL bez sensu , przecież to United .

0

Transfer do PL ? Odrazu dał bym ofertę początkowa jak oni 100 mln i kropka .

0

Chyba lepiej przedłużyć kontrakt z Dembele niż Lewego pozyskać

11

Jah gdyby my byśmy chcieli go ściągnąć minimalna 130 mln by była .

4

Nie no Dembele zjada Raphinhe

3

@JohnnyBarca No to teraz tylko Audi .

1

Widziałem newsa apropo Kunde podobno Barcelona chce go wypożyczyć za 23 mln z obowiązkiem kupna za 40 mln , tylko właśnie , źródło nieznane , pożyjemy zobaczymy . A Ok aPartidoUnico nie wiem czy to ktoś znany .

3

Na pewno lepszy by był od ferrana , ten Torres to bardziej styl Atletico ,

1

@maciach dlaczego Bussiego nie mogą na ławę dać a Frankie grał by na jego pozycji . Przecież tak właśnie zrobi Hag i będzie latał .

0

Hah tyle dał klubowi nieźle mu się odwdzięczają , ale w sumie oby go zatrzymali , przydało by się obronę wzmocnić i jakiegoś topowego pomocnika za de jonga

0

Niech już go biorą jak Laporta Uparł się na tego Bernardo to na 100 Frankie odejdzie a szkoda .

0

Jeszcze Umtit do kolekcji i będzie git

0

Dawać go , chociaż jednego topowego zawodnika będziemy mieć , chyba ze lewy przyjdzie to 2 .

0

@hazo428 hah .

1

Jak patrzę na to ,to chyba ma racje , A Laporta jak coś obiecuje to pewnie się modli żeby pykło .

2

Chłop utrzymał ich w PL a oni mu nie dadzą odejść .

0

Szkoda tego de Jonga

0

@izzy_10 Polecam Milan taka sama sytuacja tylko już wychodzą ze wszystkiego

0

Jaki projekt widział ze w realu nie ma szans zagrać to wybrał Barce

1

Dobra już wiem jak się czuja kibice valencji

0

O już nie mogę się doczekać wywiadów z nim

1

Walić go , jak by był dobry nie grał by w Leeds do prawie 26 roku życia .

0

@rk właśnie miałem to pisać

0

Jak by chciał odrazu by podpisał .

2

Myślałem ze już zaklepany jest

0

Mam wrażenie że tymi artykułami chcą nas tylko dobić i pokazywać jakie to inne kluby są od nas lepsze .

0

@Kimirionum wiesz mało jest dobrych piłkarzy którzy chcieli by do takiej Barcelony przejść

0

Nie ma co się cieszyć kibice Chelsea patrzą na niego jak my na Pewnego francuza naszego w obronie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?