BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Już mnie wkur..a te okno transferowe a jeszcze się nie zaczęło .
0
No taki neymar Lewy i Dembele chociaż na jeden dwa sezony , jeszcze Fati może by się poduczył techniki od Neya jak Mbappe .
10
A w zmiennych złota piłka, wygrana w lidze musztrze i PL bez sensu , przecież to United .
0
Transfer do PL ? Odrazu dał bym ofertę początkowa jak oni 100 mln i kropka .
0
Chyba lepiej przedłużyć kontrakt z Dembele niż Lewego pozyskać
11
Jah gdyby my byśmy chcieli go ściągnąć minimalna 130 mln by była .
4
Nie no Dembele zjada Raphinhe
3
@JohnnyBarca No to teraz tylko Audi .
1
Widziałem newsa apropo Kunde podobno Barcelona chce go wypożyczyć za 23 mln z obowiązkiem kupna za 40 mln , tylko właśnie , źródło nieznane , pożyjemy zobaczymy . A Ok aPartidoUnico nie wiem czy to ktoś znany .
3
Na pewno lepszy by był od ferrana , ten Torres to bardziej styl Atletico ,
1
@maciach dlaczego Bussiego nie mogą na ławę dać a Frankie grał by na jego pozycji . Przecież tak właśnie zrobi Hag i będzie latał .
0
Hah tyle dał klubowi nieźle mu się odwdzięczają , ale w sumie oby go zatrzymali , przydało by się obronę wzmocnić i jakiegoś topowego pomocnika za de jonga
0
Niech już go biorą jak Laporta Uparł się na tego Bernardo to na 100 Frankie odejdzie a szkoda .
0
Jeszcze Umtit do kolekcji i będzie git
0
Dawać go , chociaż jednego topowego zawodnika będziemy mieć , chyba ze lewy przyjdzie to 2 .
0
@hazo428 hah .
1
Jak patrzę na to ,to chyba ma racje , A Laporta jak coś obiecuje to pewnie się modli żeby pykło .
2
Chłop utrzymał ich w PL a oni mu nie dadzą odejść .
0
Szkoda tego de Jonga
0
@izzy_10 Polecam Milan taka sama sytuacja tylko już wychodzą ze wszystkiego
0
Jaki projekt widział ze w realu nie ma szans zagrać to wybrał Barce
1
Dobra już wiem jak się czuja kibice valencji
0
O już nie mogę się doczekać wywiadów z nim
1
Walić go , jak by był dobry nie grał by w Leeds do prawie 26 roku życia .
0
@rk właśnie miałem to pisać
0
Jak by chciał odrazu by podpisał .
2
Myślałem ze już zaklepany jest
0
Mam wrażenie że tymi artykułami chcą nas tylko dobić i pokazywać jakie to inne kluby są od nas lepsze .
0
@Kimirionum wiesz mało jest dobrych piłkarzy którzy chcieli by do takiej Barcelony przejść
0
Nie ma co się cieszyć kibice Chelsea patrzą na niego jak my na Pewnego francuza naszego w obronie .