BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wiem ta la liga chyba na siłę próbuje obniżyć swój poziom , sami sobie szkodzą
7
De jong Pedri lepiej wyglądało od Pedri Gavi
0
I Pag znów najlepiej na tym by wyszło
0
No to wystarczy ze nie zarejestrują takich piłkarzy jak umtiti czy Brejt i
3
Dobra ale weźcie już przestańcie z tymi specjalistami , ludzie oceniają na podstawie jego gry , i akurat to jest prawda , teraz nawet Depay jest lepszy od niego , ale będą go wciskać do składu i tak bo chajs zapłacili .
4
No powiem tam , na razie Depay jest lepszy od Lewego , nawet Auba
0
Lepiej zostawić 25 letniego de jonga niż 28 Bernardo .
3
Nie no to już chyba będzie za dużo
0
@LatajacyHolender przez to ze jest niski ma swoje atuty z genialnym wyprowadzaniem piłki
8
Trochę szkoda mi kibiców Chelsea . No ale życieee
0
No i git jak będą po dwa mecze w tygodniu , będzie można 2 inne składy wystawić
0
@Survier bez kitu haha
0
I te czarne cieszynki
0
@Rl9k1nG RL9 się skończył teraz pora na RL12
2
Szkoda ze Luuk odszedł bo by się przydał
0
Lewy się nie zaczął a już skończył .
0
@Aureczek Walsnie pisałem o Nico , a czasy z Aubą na skrzydle to już przeszłość .
2
Lewy się buntuje słabą grą bo nie chce z 12 grać
1
@Deltta No ja bym powiedział ze Nico najsłabszy
1
@barca2004 No , nie widzisz jak gra , w sumie to jak nie gra .
2
W sumie Auba na środek może iść i Raphinha za Lewego .
0
W ataku nic nie idzie na razie .
1
Ale Cuadrado będzie orał.
0
Jak to nie wypali , nie będziemy mieć już komu kibicować .
0
No tak samo jak wymówki po przegranym meczu .
1
Cofam wszystko co mówiłem , że wolałbym dembele od Raphinhi .
1
@pluszek ta? To sobie poczytaj komentarze na Real Madryt jest dokładnie to samo , tylko ze oni wygrali by gdyby benzema grał , gadanie takie
0
@Pawel13sz nie żeby co ale raz Vini zrobił Araujo jak chciał ,
0
@fmX Tak. .
2
Sevilla dobrze robi nie sprzedając zawodnika bezpośredniemu rywalowi z ligi .