2

Nie wiem ta la liga chyba na siłę próbuje obniżyć swój poziom , sami sobie szkodzą

7

De jong Pedri lepiej wyglądało od Pedri Gavi

0

I Pag znów najlepiej na tym by wyszło

0

No to wystarczy ze nie zarejestrują takich piłkarzy jak umtiti czy Brejt i

3

Dobra ale weźcie już przestańcie z tymi specjalistami , ludzie oceniają na podstawie jego gry , i akurat to jest prawda , teraz nawet Depay jest lepszy od niego , ale będą go wciskać do składu i tak bo chajs zapłacili .

4

No powiem tam , na razie Depay jest lepszy od Lewego , nawet Auba

0

Lepiej zostawić 25 letniego de jonga niż 28 Bernardo .

3

Nie no to już chyba będzie za dużo

0

@LatajacyHolender przez to ze jest niski ma swoje atuty z genialnym wyprowadzaniem piłki

8

Trochę szkoda mi kibiców Chelsea . No ale życieee

0

No i git jak będą po dwa mecze w tygodniu , będzie można 2 inne składy wystawić

0

@Survier bez kitu haha

0

I te czarne cieszynki

0

@Rl9k1nG RL9 się skończył teraz pora na RL12

2

Szkoda ze Luuk odszedł bo by się przydał

0

Lewy się nie zaczął a już skończył .

0

@Aureczek Walsnie pisałem o Nico , a czasy z Aubą na skrzydle to już przeszłość .

2

Lewy się buntuje słabą grą bo nie chce z 12 grać

1

@Deltta No ja bym powiedział ze Nico najsłabszy

1

@barca2004 No , nie widzisz jak gra , w sumie to jak nie gra .

2

W sumie Auba na środek może iść i Raphinha za Lewego .

0

W ataku nic nie idzie na razie .

1

Ale Cuadrado będzie orał.

0

Jak to nie wypali , nie będziemy mieć już komu kibicować .

0

No tak samo jak wymówki po przegranym meczu .

1

Cofam wszystko co mówiłem , że wolałbym dembele od Raphinhi .

1

@pluszek ta? To sobie poczytaj komentarze na Real Madryt jest dokładnie to samo , tylko ze oni wygrali by gdyby benzema grał , gadanie takie

0

@Pawel13sz nie żeby co ale raz Vini zrobił Araujo jak chciał ,

0

@fmX Tak. .

2

Sevilla dobrze robi nie sprzedając zawodnika bezpośredniemu rywalowi z ligi .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?