BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety widać kto pilkarsko jest lepszy
0
Może dlatego neymar został zaoferowany Barcelonie
0
Fati przyszedł na trening …
1
@neo_drummer No teraz moim zdaniem Real ma większe szanse na jego sprowadzenie .
0
I ciekawe jak tam kibice realu którzy byli pewni tego transferu od praktycznie 2-3 lat . czekali tyle czasu żeby Mbappe im odmówił xd
4
E tam , wiadomo ze Raphinha będzie sabotował mecz .
0
@ZIBI88 oby został , jestem ciekawy rekacji kibiców realu którzy czekali na niego pare lat , a miał być takim pewniakiem ze przejdzie .
0
@payn100 No tak od 6 miesięcy do wygaśnięcia kontraktu można dopiero negocjować
0
No ja go nie widzę
1
Nie no jak lewy przyjdzie trzeba będzie kupić koszulkę Polaka rodaka
4
@OsamaDembele po czwarte dobrze ze to nie ty zarządzasz
1
I dlatego się starych zawodników nie wypożycza bo nagle zawodnik nie jest tyle wart , mało tego w czasie wypożyczenia spada jeszcze wartość .
0
Dawać lewego niech zapakuje z 40 bramek , Jak byśmy mieli takiego Monstara na napadzie z dembele i Fatim na skrzydłach , rzeźnia by była .
1
@Krzychuuuu14 chyba w końcu
5
Przecież nie będzie szans z realem jak teraz w tym sezonie z średnim jak na Real składem wygrali lige z taka przewaga i lm wygrają
0
Jest jeden powód hajs
3
Niestety czas na pozyskiwanie takich piłkarzy się skończył , trzeba podziękować sami wiecie komu
0
Szkoda .
0
@Emhyr bez kitu , ale po transferach realu z tym Mbappe nie będzie walki , maja już w kieszeni następna lige
0
To już lepiej Torresa sprzedać większego drewna i to jeszcze z takim streetem vinicjusowatym nie widziałem .
7
On powinien zostać i grać w końcu na swojej pozycji tak jak w ajaxie
2
@Shear007 10 x nie stać nas
0
Nie no wy się znacie na piłce widzę nie chcąc takiego piłkarza , Chłop od każdego w Barcelonie dwa poziomy wyżej
1
Ferran jeszcze jeden dwa sezony i wróci do valencji
0
@mikokarla 1-2 dla Rayo , Barcelona będzie się męczyła cały mecz .
0
@Tak666 Tak nawet na ławkę , nawet na grę w ostatniej drużynie la liga .
1
O widziałem statystykę ze Xavi ma najmniejszy procent zwycięstw 52 gdy koeman miał 58 najgorszy wynik od 2002 roku
0
@matirix20 na luzie
1
No nie mamy szans jak średniak Bundesligi nas robi jak chce , a my chcemy w lidze mistrzów grać
0
Chociaż taki plus teraz gramy o nic