0

Niestety widać kto pilkarsko jest lepszy

0

Może dlatego neymar został zaoferowany Barcelonie

0

Fati przyszedł na trening …

1

@neo_drummer No teraz moim zdaniem Real ma większe szanse na jego sprowadzenie .

0

I ciekawe jak tam kibice realu którzy byli pewni tego transferu od praktycznie 2-3 lat . czekali tyle czasu żeby Mbappe im odmówił xd

4

E tam , wiadomo ze Raphinha będzie sabotował mecz .

0

@ZIBI88 oby został , jestem ciekawy rekacji kibiców realu którzy czekali na niego pare lat , a miał być takim pewniakiem ze przejdzie .

0

@payn100 No tak od 6 miesięcy do wygaśnięcia kontraktu można dopiero negocjować

0

No ja go nie widzę

1

Nie no jak lewy przyjdzie trzeba będzie kupić koszulkę Polaka rodaka

4

@OsamaDembele po czwarte dobrze ze to nie ty zarządzasz

1

I dlatego się starych zawodników nie wypożycza bo nagle zawodnik nie jest tyle wart , mało tego w czasie wypożyczenia spada jeszcze wartość .

0

Dawać lewego niech zapakuje z 40 bramek , Jak byśmy mieli takiego Monstara na napadzie z dembele i Fatim na skrzydłach , rzeźnia by była .

1

@Krzychuuuu14 chyba w końcu

5

Przecież nie będzie szans z realem jak teraz w tym sezonie z średnim jak na Real składem wygrali lige z taka przewaga i lm wygrają

0

Jest jeden powód hajs

3

Niestety czas na pozyskiwanie takich piłkarzy się skończył , trzeba podziękować sami wiecie komu

0

Szkoda .

0

@Emhyr bez kitu , ale po transferach realu z tym Mbappe nie będzie walki , maja już w kieszeni następna lige

0

To już lepiej Torresa sprzedać większego drewna i to jeszcze z takim streetem vinicjusowatym nie widziałem .

7

On powinien zostać i grać w końcu na swojej pozycji tak jak w ajaxie

2

@Shear007 10 x nie stać nas

0

Nie no wy się znacie na piłce widzę nie chcąc takiego piłkarza , Chłop od każdego w Barcelonie dwa poziomy wyżej

1

Ferran jeszcze jeden dwa sezony i wróci do valencji

0

@mikokarla 1-2 dla Rayo , Barcelona będzie się męczyła cały mecz .

0

@Tak666 Tak nawet na ławkę , nawet na grę w ostatniej drużynie la liga .

1

O widziałem statystykę ze Xavi ma najmniejszy procent zwycięstw 52 gdy koeman miał 58 najgorszy wynik od 2002 roku

0

@matirix20 na luzie

1

No nie mamy szans jak średniak Bundesligi nas robi jak chce , a my chcemy w lidze mistrzów grać

0

Chociaż taki plus teraz gramy o nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?