1

Messi < Gavi


Nie no żarcik

0

Piękny mecz .

0

Tylko nie z Rayo

0

Mogę się założyć ze Auba w tym wieku więcej by meczy zagrał dala Barcy niż Dembele

0

To jest tak możliwe jak wygranie przez Barcelonę ligę Europy

4

O tak chciał bym go za Ter Stegena

0

@waletpl No i co Alves to Alves

1

No to już koniec

0

We wszystko w co wierzy się nie spełnia wiec wiemy jak będzie

0

Xd napoli trafimy i mamy fairant

0

@kaamil1910 myślisz ze na jakiejś śmiesznej lidze mu zależy , on z psg czeka na ligę mistrzów i tak od meczu do meczu w resztę ma wvjebane

0

@barcelonaLM No raczej nie jest to nowość

0

A ci którzy wierzą w odbudowę , Valencia od jakichś 16 lat próbuje się odbudować i co ? No ale marzyć każdy może .

2

Dzięki Bogu jeszcze Busquets do kompletu i będzie git .

0

@draxidox chyba wióry

0

Napewno lepiej niż Barcelona

0

Jak nic ?? Przecież zajmuje miejsce na ławce i pensje pobiera

0

Ta Barca xd , sam Haaland mówił ze ma hymn ligi mistrzów na budzik , napewno zachce grać w lidze Europy , teraz to tylko do wielkiego klubu przejdzie

0

Jakie dziwne te nowe stroje na LE

2

Przecież jak trafimy na Napoli to jest koniec

0

No Ter Stegen już nie jest taki w formie jak 2-3 lata temu a de Jong myśle ze nawet się ucieszy jak odejdzie .

0

I tak nie ma po co wracać , przecież o nic nie gramy już xd

1

@avexavi isco upadł pod same piźdz.sko

0

No teraz i tak bardziej martwię się kiedy zimówki mi przyjdą niż Barceloną , ale i tak każdy przegrany mecz mnie boli .

0

Z ciekawości ciekawe gdzie Araujo przejdzie

0

Bywa ale przez te długi chyba na długo Barcelona będzie hiszpańskim średniakiem albo już zostanie do końca

0

100 procent liga Europy

0

Przecież to bayern nawet z ławką Barcelona nie wygra

1

Zostawcie chłopa w Bayernie chce grać

0

Dembele jest za dobry na Barcelonę to tak jakby w 2014 w milanie grał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?