BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi < Gavi
Nie no żarcik
0
Piękny mecz .
0
Tylko nie z Rayo
0
Mogę się założyć ze Auba w tym wieku więcej by meczy zagrał dala Barcy niż Dembele
0
To jest tak możliwe jak wygranie przez Barcelonę ligę Europy
4
O tak chciał bym go za Ter Stegena
0
@waletpl No i co Alves to Alves
1
No to już koniec
0
We wszystko w co wierzy się nie spełnia wiec wiemy jak będzie
0
Xd napoli trafimy i mamy fairant
0
@kaamil1910 myślisz ze na jakiejś śmiesznej lidze mu zależy , on z psg czeka na ligę mistrzów i tak od meczu do meczu w resztę ma wvjebane
0
@barcelonaLM No raczej nie jest to nowość
0
A ci którzy wierzą w odbudowę , Valencia od jakichś 16 lat próbuje się odbudować i co ? No ale marzyć każdy może .
2
Dzięki Bogu jeszcze Busquets do kompletu i będzie git .
0
@draxidox chyba wióry
0
Napewno lepiej niż Barcelona
0
Jak nic ?? Przecież zajmuje miejsce na ławce i pensje pobiera
0
Ta Barca xd , sam Haaland mówił ze ma hymn ligi mistrzów na budzik , napewno zachce grać w lidze Europy , teraz to tylko do wielkiego klubu przejdzie
0
Jakie dziwne te nowe stroje na LE
2
Przecież jak trafimy na Napoli to jest koniec
0
No Ter Stegen już nie jest taki w formie jak 2-3 lata temu a de Jong myśle ze nawet się ucieszy jak odejdzie .
0
I tak nie ma po co wracać , przecież o nic nie gramy już xd
1
@avexavi isco upadł pod same piźdz.sko
0
No teraz i tak bardziej martwię się kiedy zimówki mi przyjdą niż Barceloną , ale i tak każdy przegrany mecz mnie boli .
0
Z ciekawości ciekawe gdzie Araujo przejdzie
0
Bywa ale przez te długi chyba na długo Barcelona będzie hiszpańskim średniakiem albo już zostanie do końca
0
100 procent liga Europy
0
Przecież to bayern nawet z ławką Barcelona nie wygra
1
Zostawcie chłopa w Bayernie chce grać
0
Dembele jest za dobry na Barcelonę to tak jakby w 2014 w milanie grał