BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
E tam i tak już nie ma nic do stracenia , a ci co piszą ze gramy o lige mistrzów , to powtórzę jeszcze raz odpadliśmy z ligi Europy .
1
Xavi out .
0
@tbas a jak .
1
Koniec , już nie ma bata ze bramkę strzelimy
0
Co ?, powinno być jak cie stać to kupuj ile chcesz , tak jak Psg .
0
No to chyba już wiadomo gdzie zagra
0
Nie ma co marzyć , Real to jest jego klub od dzieciństwa jak dla nas Barca
1
@Wizz777Wiadomo dlaczego , bo to jest kolejna szklanka po Fatim i Dembele
3
I ja tego nie rozumiem właśnie
28
I Eric z 3. .
1
Nie mogę z Torresa , jak by mógł to po 3 bramki na mecz by strzelał tak dobrze się pokazuje tylko te wykończenie , mam nadzieje ze będzie jak z Viniciusem .
0
@slayer No tak było by lepiej
2
Nie wiem czemu wy się tak cieszycie , przecież jak on będzie grał w realu razem z Mbappe to my mamy po lidze przez następne 8 lat . Myśle ze po prostu macie ból dupy ze do nas nie przejdzie . I co was budżet klubu obchodzi jak nie wasze pieniądze . Dla mnie to i nawet 200 mogą na piłkarza dać.
1
Ferran mógł po 15 minutach zamknąć ten mecz ale niestety jest słaby
1
I prawidłowo porażka tylko ich interesuje .
0
A dziś czytałem ze Erling patrzy tylko na Real
0
Wszyscy narzekają na Laporte ze chce go sprowadzić , a co obiecywał wcześniej ?
0
@kejdzi Chelsea pokazała ze każda drużyna może wygrać LM
0
Ta już to widzę , szkoli ci się jakiś trener 5 lat , jeb a ten w Atletico już .
4
Przecież jak Barca załatwi sobie LO SO I Fati będzie w formie bez kontuzji napastnika na lata za Aube to nawet mamy szanse walczyć o LM za jakiś czas
16
Jeszcze dwa mecze ligowe , dwa w LE i gramy z realem , oby utrzymali formę .
0
Jak można przegrać 4-0 i później gadać ze wynik był z byt wysoki , jak grasz tak masz .
1
@Recha_0684 No ta dajmy spokój niech rywal go bierze i ciśnie nas takim składem przez najbliższe 10 lat .
0
Niech idzie teraz czas na naszego Torresa szkoda tylko ze ma streeta
0
@RiyoBlake No ja mam na odwrót
1
Mowilem ze LE to nie nasz poziom
2
@kowal3 w sumie był dobry ale nie aż tak .
1
Nie no Frankie powinien grać na swojej pozycji jak w Ajaxie czyli za Busquetsa .
1
Ta , to teraz wyobraźcie sobie następny sezon z Mbappe Vinim i Haalandem , przecież nikt ich nie powstrzyma
8
Ten herb na nic nie zasługuje