0

E tam i tak już nie ma nic do stracenia , a ci co piszą ze gramy o lige mistrzów , to powtórzę jeszcze raz odpadliśmy z ligi Europy .

1

Xavi out .

0

@tbas a jak .

1

Koniec , już nie ma bata ze bramkę strzelimy

0

Co ?, powinno być jak cie stać to kupuj ile chcesz , tak jak Psg .

0

No to chyba już wiadomo gdzie zagra

0

Nie ma co marzyć , Real to jest jego klub od dzieciństwa jak dla nas Barca

1

@Wizz777Wiadomo dlaczego , bo to jest kolejna szklanka po Fatim i Dembele

3

I ja tego nie rozumiem właśnie

28

I Eric z 3. .

1

Nie mogę z Torresa , jak by mógł to po 3 bramki na mecz by strzelał tak dobrze się pokazuje tylko te wykończenie , mam nadzieje ze będzie jak z Viniciusem .

0

@slayer No tak było by lepiej

2

Nie wiem czemu wy się tak cieszycie , przecież jak on będzie grał w realu razem z Mbappe to my mamy po lidze przez następne 8 lat . Myśle ze po prostu macie ból dupy ze do nas nie przejdzie . I co was budżet klubu obchodzi jak nie wasze pieniądze . Dla mnie to i nawet 200 mogą na piłkarza dać.

1

Ferran mógł po 15 minutach zamknąć ten mecz ale niestety jest słaby

1

I prawidłowo porażka tylko ich interesuje .

0

A dziś czytałem ze Erling patrzy tylko na Real

0

Wszyscy narzekają na Laporte ze chce go sprowadzić , a co obiecywał wcześniej ?

0

@kejdzi Chelsea pokazała ze każda drużyna może wygrać LM

0

Ta już to widzę , szkoli ci się jakiś trener 5 lat , jeb a ten w Atletico już .

4

Przecież jak Barca załatwi sobie LO SO I Fati będzie w formie bez kontuzji napastnika na lata za Aube to nawet mamy szanse walczyć o LM za jakiś czas

16

Jeszcze dwa mecze ligowe , dwa w LE i gramy z realem , oby utrzymali formę .

0

Jak można przegrać 4-0 i później gadać ze wynik był z byt wysoki , jak grasz tak masz .

1

@Recha_0684 No ta dajmy spokój niech rywal go bierze i ciśnie nas takim składem przez najbliższe 10 lat .

0

Niech idzie teraz czas na naszego Torresa szkoda tylko ze ma streeta

0

@RiyoBlake No ja mam na odwrót

1

Mowilem ze LE to nie nasz poziom

2

@kowal3 w sumie był dobry ale nie aż tak .

1

Nie no Frankie powinien grać na swojej pozycji jak w Ajaxie czyli za Busquetsa .

1

Ta , to teraz wyobraźcie sobie następny sezon z Mbappe Vinim i Haalandem , przecież nikt ich nie powstrzyma

8

Ten herb na nic nie zasługuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?