BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No pewnie niedługo zobaczymy jak ładuje bramkę Barcelonie
0
@333tricampeones333 xd czyli 9 zastrzeżona na wieki
0
Jak to działa ze nie możemy Torresa zakontraktować który zarabia 5 mln a Real chce ściągnąć Mbappe i Haalanda jednocześnie co będą mieli minimum po 30 rocznie na koncie . Bez sensu są te limity .
3
W sumie lepszy Dest niż 38 letni Dani
2
Ale Dembele jest słaby
0
@Messiasz2 W klubie wszyscy już to wiedzą
0
@damiano16398 co ty on chce grać w lidze mistrzów to nie u nas przecież .
1
Ale ten Real pakę robi nie wierze , przecież to będzie postrach Europy Mbappe z Haalandem . Bo jakoś nie chce mi się wierzyć ze Do Barcelony przejdzie albo na Atletico
3
Nikt mu nie da przecież 30 mln za siedzenie w szpitalu
0
Niech dają Dybale i biorą Dembele
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Tak to jest jak Laporta mówi ze Dembele jest lepszy od Mnappe a za chwile przychodzą negocjacje kontraktu a skoro jest dobry jak on to tez będzie chciał zarabiać jak on proste
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
No przez moment jak nie sprawdzali Covida to wszyscy zdrowi teraz wszyscy chorzy
0
Chłop dwa i pół roku był warty jeszcze 70 mln a od czasu jak skończył 27 to 5 mln i do teraz
0
@kampe Ta pewnie Ferran za słaby był na city i puścili go
5
@kewin No jak by go Polska mogła wziąć za bajeranta to takiego trenera rozumiem
1
Dobra dostałem info ze za 30 min potwierdzenie
0
Ja bym trochę z pasował przecież to nie jest żaden wybitny trener , obojętnie kto przyjdzie takie same wyniki będą .
0
@horang on już przez Real zaklepany .
6
Nawet nie ma co patrzeć na tego Fatiego bo to jest szklanka jak dembele mogli by go sprzedać
2
Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się ze w przyszłości w Bayernie skończy
3
Xd co on ma do tego przecież on by w ekstraklasie 10 goli nie strzelił , nie wiem czego on oczekuje
4
Ja chciałbym żeby ten chajs na jakiś top przeznaczyli a nie jakiegoś średniaka właśnie przez takie transfery jesteśmy tu gdzie jesteśmy
1
Nie ma co się dziwić
0
No w realu nie chciałbym go zobaczyć bo Mbappe maja już w 100 procentach a jeszcze z nim to byłby koniec i liga zdominowana przez Real na najbliższe 10 lat
0
Gavi musi grać na fałszywej 9 bo robi niezłe zamieszanie z przodu
0
Niech se odchodzi do realu , myśle ze każdy tu z nas wie że Barcelona nie ma szans go sprowadzić. Nawet jak Laporta wierzy , swoją droga wierzył ze Messi zostanie , ze zrealem wygrany z Bayernem ze wyjdziemy z grupy w LM i tak będzie wyglądał transfer Haalanda
0
@Jestjakjest oby , w sumie jakaś sumka by wleciała
0
@pt9 Ja też .