0

No pewnie niedługo zobaczymy jak ładuje bramkę Barcelonie

0

@333tricampeones333 xd czyli 9 zastrzeżona na wieki

0

Jak to działa ze nie możemy Torresa zakontraktować który zarabia 5 mln a Real chce ściągnąć Mbappe i Haalanda jednocześnie co będą mieli minimum po 30 rocznie na koncie . Bez sensu są te limity .

3

W sumie lepszy Dest niż 38 letni Dani

2

Ale Dembele jest słaby

0

@Messiasz2 W klubie wszyscy już to wiedzą

0

@damiano16398 co ty on chce grać w lidze mistrzów to nie u nas przecież .

1

Ale ten Real pakę robi nie wierze , przecież to będzie postrach Europy Mbappe z Haalandem . Bo jakoś nie chce mi się wierzyć ze Do Barcelony przejdzie albo na Atletico

3

Nikt mu nie da przecież 30 mln za siedzenie w szpitalu

0

Niech dają Dybale i biorą Dembele

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Tak to jest jak Laporta mówi ze Dembele jest lepszy od Mnappe a za chwile przychodzą negocjacje kontraktu a skoro jest dobry jak on to tez będzie chciał zarabiać jak on proste

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

No przez moment jak nie sprawdzali Covida to wszyscy zdrowi teraz wszyscy chorzy

0

Chłop dwa i pół roku był warty jeszcze 70 mln a od czasu jak skończył 27 to 5 mln i do teraz

0

@kampe Ta pewnie Ferran za słaby był na city i puścili go

5

@kewin No jak by go Polska mogła wziąć za bajeranta to takiego trenera rozumiem

1

Dobra dostałem info ze za 30 min potwierdzenie

0

Ja bym trochę z pasował przecież to nie jest żaden wybitny trener , obojętnie kto przyjdzie takie same wyniki będą .

0

@horang on już przez Real zaklepany .

6

Nawet nie ma co patrzeć na tego Fatiego bo to jest szklanka jak dembele mogli by go sprzedać

2

Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się ze w przyszłości w Bayernie skończy

3

Xd co on ma do tego przecież on by w ekstraklasie 10 goli nie strzelił , nie wiem czego on oczekuje

4

Ja chciałbym żeby ten chajs na jakiś top przeznaczyli a nie jakiegoś średniaka właśnie przez takie transfery jesteśmy tu gdzie jesteśmy

1

Nie ma co się dziwić

0

No w realu nie chciałbym go zobaczyć bo Mbappe maja już w 100 procentach a jeszcze z nim to byłby koniec i liga zdominowana przez Real na najbliższe 10 lat

0

Gavi musi grać na fałszywej 9 bo robi niezłe zamieszanie z przodu

0

Niech se odchodzi do realu , myśle ze każdy tu z nas wie że Barcelona nie ma szans go sprowadzić. Nawet jak Laporta wierzy , swoją droga wierzył ze Messi zostanie , ze zrealem wygrany z Bayernem ze wyjdziemy z grupy w LM i tak będzie wyglądał transfer Haalanda

0

@Jestjakjest oby , w sumie jakaś sumka by wleciała

0

@pt9 Ja też .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?