BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@QuiqueSetien1958 oby Setien oby
4
Możliwe że coś wymyślili z umtitim i pjaniciem i cyk 24 mln na płace
2
Cześć , fajnie by było gdyby dalej pojawiały się tu newsy jakieś powiązane z Messim niezależnie gdzie odejdzie .
3
Nie wieże , nie chce myśleć nawet o piłce teraz .
0
Ja pokochałem Barcelonę jak Ronaldinho przechodził , nawet wtedy nie było mi tak smutno jak odchodził ponieważ był już jego następca Messi , teraz nie wiem co będzie , ale mam nadzieję że Fati wejdzie w buty Leo .
4
@PabloVEB jak sprzedał , chce wygrywać a nikt teraz takiej paki nie ma
27
Czarną wstążkę poprosze na tej stronie bo to jest żałoba
2
@krefi10 no oni kar nie mają , wystarczy szejk .
0
Oby nie. /
3
Taki Pedri pojawia się raz na parę lat .
1
Nawet tu , ale myślę że jeszcze z 3 sezony i ich pokonamy .
2
Żeby mu powiedzieć że na niego nie liczy
0
Niech bioro , jeszcze się dopłaci , a i pensje w pidziesiciu procentach opłaci .
0
@Tales_Omletu jaki UJ , zajebisty był
1
@socha nie do ciebie
3
Odszedł z Barcelony i odrazu trofum z reprezentacją
0
No to koniec . .
2
Niech sami grają sezon i zobaczymy jak będą jebani przez kibiców , wiadomo bez Messiego 5-7 miejsce będzie.
0
Dziwnie będzie wyglądał w innym klubie .
0
Ale Perez to ma łep , kupi Haalanda i Mbappe za darmo weźmie . To będzie dominacja w La lidze.
2
Dobra czyli jeden transfer już jest , jeszcze jeden lub dwa , Laporta nie mówił że do pierwszej drużyny więc ...
2
@karolup ta na pewno , gdyby nie on Barcelona już dawno by leżała i kwiczała takie zyski on przynosi . Co , tego że zarabia te 50 mln jak przynosi z ośmiokrotnie zyski . Z samych koszulek ile się zwraca .
0
Dobrze się zapowiada , myślałem że eurowpievdol będzie .
0
No i co że 26 bramek jak z 15 po karnych
0
Wchodzę w sklep i witryna jest nieosiągalna
0
@333tricampeones333 chyba który zagra
5
Ta a za tydzień znów wiadomość że Barcelona w następnym tygodniu postara się pozyskać Depaya .
0
Nowym Arthurem chyba .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A gdzie ten Depay na początku tygodnia .