0

@plastek87 do 5 chyba

0

@koziar zobaczysz na fcBarca.com poczekaj max do jutra

0

Suarez ma włoskie obywatelstwo !!!

0

Jakim cudem Barca sprzedała rakiticia i vidala za 2 mln a real wypożyczył bale za 22 mln.

0

@YoungMan Dajesz mu dychę płace Messiego i można próbować .

0

@Gregsky10 czyli uważasz że jak on presuje to udaje pressing ??

0

@Konriii ja tam tylko słyszałem że jest fanem Ronaldo .

0

@333tricampeones333 No fajnie jak by Ansu dostał 7 , ale może dostanie 10 po Messim .

0

Podobno Barca złożyła ofertę za Depaya 20 mln plus zmienne , prawda to ??? Czy jakieś słabe źródło znalazłem .

0

@Rewolucja123 za późno , bo go już sprzedałem w Fifie niedługo oficialka szach mat.

0

Słyszałem że Depay ma trafić do nas za 25mln . Jak tak to super będzie , Messi ,Fati Griezmann może Suarez , Coutinho, Trincao , Dembele ,Depay . Będzie czym rotować

0

@juliacicha hahahahahahahah dobre .

0

Jest zostaje , uffff.

0

Chciałbym zobaczyć Dembele Griezmann i Depaya . Wiadomo Griezmann może se biegać a taki Depay i Dembele będą mu setki posyłać .

0

O chyba Fati wejdzie .

0

@KAcper1234567 ty prawdę powiedział z tym miejscem w lidze

1

No a kogo kupili za 120 mln ???

0

Ale Barca z Neymarem to wymyśliła aby Neymar przeszedł za darmo ;-)

0

Nie jeśli tylko na pewno

0

tak jest zawsze jak by nie było plotek że van de beek do Barcy ma przejść to by go United nie kupiło , ale zawsze z Barca jest tak samo . Rodrigo Viniciusa też Barca znalazła .

0

Już myślałem że te drewno na serio przyjdzie .

0

@Nazio87 i trzy litry wody na kaca .

0

Ciekawe po co Guardiola przyleciał do Barcelony .

0

@Visca el Barca !! No mniej więcej .

0

Serio lać ze śmiechu mi się chce że Braithwaite chce 10 po Messim .

0

Chyba były piłkarz

1

Tylko szkoda że Fati nie będzie już miał swojego mentora w klubie .

0

Nie ma co Messi odejdzie Neymar wróci dadzą mu dychę wynagrodzenie Messiego , i będzie git ;-)

0

Podobno znów jest jakieś zamieszanie pod camp nou na FB piszą myślałem że tu coś będzie napisane

0

W sumie tak samo wolny jak Suarez , idealny następca , a tak serio , szkoda mi Suareza .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?