BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@plastek87 do 5 chyba
0
@koziar zobaczysz na fcBarca.com poczekaj max do jutra
0
Suarez ma włoskie obywatelstwo !!!
0
Jakim cudem Barca sprzedała rakiticia i vidala za 2 mln a real wypożyczył bale za 22 mln.
0
@YoungMan Dajesz mu dychę płace Messiego i można próbować .
0
@Gregsky10 czyli uważasz że jak on presuje to udaje pressing ??
0
@Konriii ja tam tylko słyszałem że jest fanem Ronaldo .
0
@333tricampeones333 No fajnie jak by Ansu dostał 7 , ale może dostanie 10 po Messim .
0
Podobno Barca złożyła ofertę za Depaya 20 mln plus zmienne , prawda to ??? Czy jakieś słabe źródło znalazłem .
0
@Rewolucja123 za późno , bo go już sprzedałem w Fifie niedługo oficialka szach mat.
0
Słyszałem że Depay ma trafić do nas za 25mln . Jak tak to super będzie , Messi ,Fati Griezmann może Suarez , Coutinho, Trincao , Dembele ,Depay . Będzie czym rotować
0
@juliacicha hahahahahahahah dobre .
0
Jest zostaje , uffff.
0
Chciałbym zobaczyć Dembele Griezmann i Depaya . Wiadomo Griezmann może se biegać a taki Depay i Dembele będą mu setki posyłać .
0
O chyba Fati wejdzie .
0
@KAcper1234567 ty prawdę powiedział z tym miejscem w lidze
1
No a kogo kupili za 120 mln ???
0
Ale Barca z Neymarem to wymyśliła aby Neymar przeszedł za darmo ;-)
0
Nie jeśli tylko na pewno
0
tak jest zawsze jak by nie było plotek że van de beek do Barcy ma przejść to by go United nie kupiło , ale zawsze z Barca jest tak samo . Rodrigo Viniciusa też Barca znalazła .
0
Już myślałem że te drewno na serio przyjdzie .
0
@Nazio87 i trzy litry wody na kaca .
0
Ciekawe po co Guardiola przyleciał do Barcelony .
0
@Visca el Barca !! No mniej więcej .
0
Serio lać ze śmiechu mi się chce że Braithwaite chce 10 po Messim .
0
Chyba były piłkarz
1
Tylko szkoda że Fati nie będzie już miał swojego mentora w klubie .
0
Nie ma co Messi odejdzie Neymar wróci dadzą mu dychę wynagrodzenie Messiego , i będzie git ;-)
0
Podobno znów jest jakieś zamieszanie pod camp nou na FB piszą myślałem że tu coś będzie napisane
0
W sumie tak samo wolny jak Suarez , idealny następca , a tak serio , szkoda mi Suareza .