1

Teraz to tylko Klop i Guardiola by nam pomogli złożyć drużynę do kupy, ale wiadomo dlaczego nie przyjdą .

0

@darek60 I tak powinni zrobić .

1

@MesQueUnClub_87 w zmywarce w kuchni .

2

@ricardo0705 lecimy z ku..ami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wague 100%. G

0

Auuu widelec w poduszce !!!

1

Ja mam odczucia jak to Bayern 4-0 i do domu .

0

@Chakalaka ty ale nie źli są z tym przeglądem nie

11

1:31 i poranny przegląd prasy , szanuje

0

Barca jest wielka , Napoli co najwyżej może szatnie wysprzątać .

9

Ansu jest już na 11 miejscu najwartościowszych lewych napastników , od ostatniej aktualizacji przegonił między innymi Comana,40mln Asensio,40 Depaya,44 Viniciusa 45 i Insignie 48, przed młodym Hiszpanem na 10 miejscu znajduje się Ronaldo 60mln , fajnie się na to patrzy że nasz wychowanek po woli wbija się w top .

4

Bo Pique jest średniakiem .

0

@VenoM xd mogłeś normalnie pisać , ja jestem za czasów ronaldinho który przechodził z psg , nie chodzę do podstawówki jak ty .

0

@macio_944 dzięki kutase za taką odpowiedź .

0

Wie ktoś może kiedy nowi mają prezentacje ?

0

Co??? Dembele znów kontuzja ???

0

Jaki typ , ich problem jak nie to out i 3-0

8

@adasko1998 ty , tam do zarządu się zgłoś

0

Nie mogę tego słuchać już , i tak odpadniemy z Bayernem to po ch.j piszecie o tym

3

Puig go ora grą.

7

Messi już dał tyle Barcelonie że zrobi to co zechce i tak będzie najlepszym piłkarzem w historii .

0

Elo kto w końcu został najlepszym piłkarzem laligi

0

@johny11 hahahahaha chyba każdy czeka

2

Tyle szukania tyle chajsu , a tu proszę wyłania nam się puciu

0

Co słyszałem że Griezmann nr 7 ma już zaklepany .

0

@mlody88 nie Enrique miał tą samą pomoc , ale nie miał takiego ataku , najlepiej mi się go oglądało .

0

2

I lewy po złotej piłce

0

Dajcie coś nowego , nawet utratą tego Setienowego posiadania , najfajniej mi się oglądało barce za czasów Enrique,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?