BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz to tylko Klop i Guardiola by nam pomogli złożyć drużynę do kupy, ale wiadomo dlaczego nie przyjdą .
0
@darek60 I tak powinni zrobić .
1
@MesQueUnClub_87 w zmywarce w kuchni .
2
@ricardo0705 lecimy z ku..ami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wague 100%. G
0
Auuu widelec w poduszce !!!
1
Ja mam odczucia jak to Bayern 4-0 i do domu .
0
@Chakalaka ty ale nie źli są z tym przeglądem nie
11
1:31 i poranny przegląd prasy , szanuje
0
Barca jest wielka , Napoli co najwyżej może szatnie wysprzątać .
9
Ansu jest już na 11 miejscu najwartościowszych lewych napastników , od ostatniej aktualizacji przegonił między innymi Comana,40mln Asensio,40 Depaya,44 Viniciusa 45 i Insignie 48, przed młodym Hiszpanem na 10 miejscu znajduje się Ronaldo 60mln , fajnie się na to patrzy że nasz wychowanek po woli wbija się w top .
4
Bo Pique jest średniakiem .
0
@VenoM xd mogłeś normalnie pisać , ja jestem za czasów ronaldinho który przechodził z psg , nie chodzę do podstawówki jak ty .
0
@macio_944 dzięki kutase za taką odpowiedź .
0
Wie ktoś może kiedy nowi mają prezentacje ?
0
Co??? Dembele znów kontuzja ???
0
Jaki typ , ich problem jak nie to out i 3-0
8
@adasko1998 ty , tam do zarządu się zgłoś
0
Nie mogę tego słuchać już , i tak odpadniemy z Bayernem to po ch.j piszecie o tym
3
Puig go ora grą.
7
Messi już dał tyle Barcelonie że zrobi to co zechce i tak będzie najlepszym piłkarzem w historii .
0
Elo kto w końcu został najlepszym piłkarzem laligi
0
@johny11 hahahahaha chyba każdy czeka
2
Tyle szukania tyle chajsu , a tu proszę wyłania nam się puciu
0
Co słyszałem że Griezmann nr 7 ma już zaklepany .
0
@mlody88 nie Enrique miał tą samą pomoc , ale nie miał takiego ataku , najlepiej mi się go oglądało .
0
@messiandiniesta tak
2
I lewy po złotej piłce
0
Dajcie coś nowego , nawet utratą tego Setienowego posiadania , najfajniej mi się oglądało barce za czasów Enrique,