1

I czemu mnie nie dziwi ten widok ?

0

Nie ma co maszyna ruszyła

0

@adukla za głupi jest .

0

I dlatego nie opłaca się wykupywać kanałów sportowych tylko dla Barcelony .

1

Bardzo dobry wynik jak na Barcelonę , nie wiem czego było się spodziewać.

0

Kogo obchodzi wogóle psg ? Nie rozumiem takich testów na tej stronie .

0

@smieszek bym oglądał juve

1

No zaczyna się grubo .

0

Witam , o której pojawi się wywiad z Messim na fcbarca.com . Dobra nie było tematu .

4

Też mam nadzieję ale nie tutaj

5

No biją szybciej od Messiego bo grają z najlepszym piłkarzem w historii to się nie dziwię .

0

Ciekawe jak będzie Messi grał z Mbappe i Neymarem , ale bardziej wolałbym zobaczyć go w juve razem z Ronaldo .

3

Spokojnie za 10 lat się odbudujemy

0

1-3 juve .

1

Ale chociaż wygrał lepszy , to pokazuje po ch.j kopiować za 120 mln zawodnika jak można za 100 k albo i za darmo i wygrywać z takimi klubami .

1

Ty to nie wiem co ty robisz w tym klubie

1

Barcelona się skończyła xd, za dwa trzy lata ta strona będzie wyglądała jak Milanu , max 3 komentarze pod artykułem .

5

Dobry wynik patrząc że w tabeli rywal jest lepszy .

0

@kuczyniak ta, ja z roboty jeszcze nie wróciłem i przegląd prasy .

0

Takie psg bym oglądał .

0

Hahahahahaahahahahah

0

Konrada sprzedać mogą za te 4-6 baniek z opcją wykupu nawet za te 20 i tego Depaya sprowadzić .

0

I Neto. .

1

Ta , to samo co z Neymarem na początku a i tak odszedł jako patyk .

0

Dobra niech i tak już odchodzi bo on jest już bez znaczenia , z nim jak i bez niego w piz,e będziemy dostawać .

0

Dwunaste miejsce jak na tą drużynę to i tak dobrze .

0

Najwyższy czas .

0

Się spuszczanie , ale nikt nie pomyśli że Barcelona jest po zgrupowaniu a getafe ma takich biedaków że wszyscy zostali w klubie .

1

On sam wie że stał się memem i pośmiewiskiem klubu , a dalej chce się ośmieszać cymbał .

0

Dapay za 3 mln przejdzie w styczniu , róbcie screeny .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?