BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I czemu mnie nie dziwi ten widok ?
0
Nie ma co maszyna ruszyła
0
@adukla za głupi jest .
0
I dlatego nie opłaca się wykupywać kanałów sportowych tylko dla Barcelony .
1
Bardzo dobry wynik jak na Barcelonę , nie wiem czego było się spodziewać.
0
Kogo obchodzi wogóle psg ? Nie rozumiem takich testów na tej stronie .
0
@smieszek bym oglądał juve
1
No zaczyna się grubo .
0
Witam , o której pojawi się wywiad z Messim na fcbarca.com . Dobra nie było tematu .
4
Też mam nadzieję ale nie tutaj
5
No biją szybciej od Messiego bo grają z najlepszym piłkarzem w historii to się nie dziwię .
0
Ciekawe jak będzie Messi grał z Mbappe i Neymarem , ale bardziej wolałbym zobaczyć go w juve razem z Ronaldo .
3
Spokojnie za 10 lat się odbudujemy
0
1-3 juve .
1
Ale chociaż wygrał lepszy , to pokazuje po ch.j kopiować za 120 mln zawodnika jak można za 100 k albo i za darmo i wygrywać z takimi klubami .
1
Ty to nie wiem co ty robisz w tym klubie
1
Barcelona się skończyła xd, za dwa trzy lata ta strona będzie wyglądała jak Milanu , max 3 komentarze pod artykułem .
5
Dobry wynik patrząc że w tabeli rywal jest lepszy .
0
@kuczyniak ta, ja z roboty jeszcze nie wróciłem i przegląd prasy .
0
Takie psg bym oglądał .
0
Hahahahahaahahahahah
0
Konrada sprzedać mogą za te 4-6 baniek z opcją wykupu nawet za te 20 i tego Depaya sprowadzić .
0
I Neto. .
1
Ta , to samo co z Neymarem na początku a i tak odszedł jako patyk .
0
Dobra niech i tak już odchodzi bo on jest już bez znaczenia , z nim jak i bez niego w piz,e będziemy dostawać .
0
Dwunaste miejsce jak na tą drużynę to i tak dobrze .
0
Najwyższy czas .
0
Się spuszczanie , ale nikt nie pomyśli że Barcelona jest po zgrupowaniu a getafe ma takich biedaków że wszyscy zostali w klubie .
1
On sam wie że stał się memem i pośmiewiskiem klubu , a dalej chce się ośmieszać cymbał .
0
Dapay za 3 mln przejdzie w styczniu , róbcie screeny .