0

@Kz1234 całkiem nie dawno z juve 3-0 wygrał

7

@KrystianR nie przychodzili dla wygranej tylko na show Messiego

0

Dawać go dobrze nurkuje idealnie się wpasuje w ta ligę

4

Camavinga wszedł tak o i już jest lepszy od Pedriego

0

Jest tak trzeba wygrać ale z drugiej strony jak przegramy to może Koeman już out będzie

0

W sumie to stracili 3 punkty prowadzili przez cały mecz , to będzie ciężki sezon

0

No i git , widziałbym Xaviego , jak on zaczął trenować te al saad , całkiem inna drużyna i ta kombinacyjna klepka , fajnie by było

0

Fajny mecz .

0

Taki zawodnik nie będzie chciał nawet do średniego klubu przechodzić to pewnie Psg

0

Jak teraz młodzi nie odpalą to koniec

0

Już nie ma o co , liga bez szans , lm o ile wyjdziemy z grupy i tak odpadniemy ,puchar ogóra to puchar ogóra czyli jest szansa , niech ten Ansu i Ousmane wracają bo nie ma kim grać .

1

Hahah tak to wyglada od paru lat a nie teraz

0

Tyle razy co dostaliśmy pogrom z Pique i Alba w obronie a oni dalej grają , widzę tylko Pique i już wiem na co się zanosi z mocnymi klubami .

1

Tyle chajsu za drewniaka , drugi griezmann się szykuje

0

Będzie ciężko ale myśle ze więcej niż trójki nie dostaniemy

2

Griezmann na ławę albo na pomoc niech przejdzie bo atak to tragedia .

0

Ja bym Antka na pomocy zobaczył .

0

@clyde +1

0

Ale i tak dobry wynik , z lepszym getafe biorę w ciemno remis .

0

I 10 dla wiadomo kogo .

2

No w takiej grupie to nie wiem czy nie będzie LE

1

Ale real będzie nas cisną przez kolejne 10 lat przez tego mbappe .

0

Już to widzę Kros laga na Mbappe i pozamiatane.

7

To nie może Fati zmienić na 10 jak Messi po Ronaldinho ?

0

E no Fati wróci będzie dobrze .

3

Oby nie sprzedali Coutinho , to jest jedyny zawodnik który był kiedyś ma topie no nie na szczycie ale dobry był , może się odblokuje .

0

@Munio bez kitu

3

@Pilka_jest_okragla no chciałbym widzieć ich reakcje jak by został .

2

Messi , Messi , Messi, Messi!!!

3

@Nihas żebyś wiedział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?