BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kz1234 całkiem nie dawno z juve 3-0 wygrał
7
@KrystianR nie przychodzili dla wygranej tylko na show Messiego
0
Dawać go dobrze nurkuje idealnie się wpasuje w ta ligę
4
Camavinga wszedł tak o i już jest lepszy od Pedriego
0
Jest tak trzeba wygrać ale z drugiej strony jak przegramy to może Koeman już out będzie
0
W sumie to stracili 3 punkty prowadzili przez cały mecz , to będzie ciężki sezon
0
No i git , widziałbym Xaviego , jak on zaczął trenować te al saad , całkiem inna drużyna i ta kombinacyjna klepka , fajnie by było
0
Fajny mecz .
0
Taki zawodnik nie będzie chciał nawet do średniego klubu przechodzić to pewnie Psg
0
Jak teraz młodzi nie odpalą to koniec
0
Już nie ma o co , liga bez szans , lm o ile wyjdziemy z grupy i tak odpadniemy ,puchar ogóra to puchar ogóra czyli jest szansa , niech ten Ansu i Ousmane wracają bo nie ma kim grać .
1
Hahah tak to wyglada od paru lat a nie teraz
0
Tyle razy co dostaliśmy pogrom z Pique i Alba w obronie a oni dalej grają , widzę tylko Pique i już wiem na co się zanosi z mocnymi klubami .
1
Tyle chajsu za drewniaka , drugi griezmann się szykuje
0
Będzie ciężko ale myśle ze więcej niż trójki nie dostaniemy
2
Griezmann na ławę albo na pomoc niech przejdzie bo atak to tragedia .
0
Ja bym Antka na pomocy zobaczył .
0
@clyde +1
0
Ale i tak dobry wynik , z lepszym getafe biorę w ciemno remis .
0
I 10 dla wiadomo kogo .
2
No w takiej grupie to nie wiem czy nie będzie LE
1
Ale real będzie nas cisną przez kolejne 10 lat przez tego mbappe .
0
Już to widzę Kros laga na Mbappe i pozamiatane.
7
To nie może Fati zmienić na 10 jak Messi po Ronaldinho ?
0
E no Fati wróci będzie dobrze .
3
Oby nie sprzedali Coutinho , to jest jedyny zawodnik który był kiedyś ma topie no nie na szczycie ale dobry był , może się odblokuje .
0
@Munio bez kitu
3
@Pilka_jest_okragla no chciałbym widzieć ich reakcje jak by został .
2
Messi , Messi , Messi, Messi!!!
3
@Nihas żebyś wiedział