BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ufff, Laporta ma głowę żeby nierealne warunki stawiać .
0
@cules100pro No jak na 3 komplet to spoko .
1
Dobra , Depay niech se bierze 11 jak za czasów Lyonu i oddaje 9 Lewemu
0
W wieku Lewego nie ma już na co czekać , trzeba działać .
5
Ale fajne jest to ze wyszliśmy jednym składem i był bardzo dobry później drugim i to samo , dobrze ze mamy tak szeroką kadrę .
1
Dobra to teraz trzeba wejść na realmadryt.pl
28
Łezka sama się w oku kręci , Denza kunduro
0
I gdzie te HERE WE GO
0
Ja mam nowe hobby , założyłem sobie konto na realmadryt PL , i muszę ich tam cisnąć bo piszą ze za transfery przepłacamy i zlepki zawodników bierzemy .
1
Znowu będzie gadanie ze Suareza sprzedaliśmy bo jest za stary a jest 33 letni Auba i prawdopodobnie będzie 34 letni Lewy .
2
@Joe_Pesci wyjdź stąd
27
Lewy bierz się za Shakire .
0
Niech synek coś pokaże , widać w nim ze może być tym jednym z najlepszych tylko brakuje mu czegoś , a móz..
0
Na meczyki yt sobie wbijcie o Robercie gadają , jakieś relacje , może kogoś zainteresuje .
0
@kkbarca waśnie coś czytałem , nawet już jutro może być porozumienie , ale Lewy na stówę u nas będzie .
0
Trochę beka ze zostaniemy z Gavim na pierwszy skład( bo wątpię żeby Kessie się przebił . No nic cała nadzieja w młodzieży
0
Najpierw niech da tyle co Coutinho później o Neymarze i Ronaldinho może myśleć , mówię tak bo kij wie czy coś pokarze .
0
Nie wieże 1-1 szkoda że taki Pedri jest więcej wart od tej drużyny .
1
Po co go brać na nawet bramki na treningu nie może strzelić .
1
Mnie nie musicie przekonywać , fakt ze będę w pracy , ale mecz trzeba obejrzeć .
4
@Matix90 No 23 latek a 31 jest różnica jednak .
2
Dobra jest Fabrizio będzie oficjalka
0
Ale będzie chodził , jeszcze z lewej dembele , skrzydła obsadzone git .
0
Ta ? To niech dają 100 mln 20 dajemy dla de Jonga i niech odchodzi .
5
@Firestone bez niego będziemy kopać się po czole .
2
Jak by miał wybierać między nimi , to po ostatnim podcascie wybrał bym Raphinhe pan Błażej dobrze to podsumował .
0
Dziwnie to brzmi 4 sezony i 3 trofea , tak Milanowo trochę .
2
Tak z ciekawości , kogo byście chcieli zobaczyć w Barcelonie , ale jednego zawodnika , ja na przykład Fodena .
1
I dobrze lepiej te 60 mln w obronę zainwestować a nie w Raphinhe , znaczy spoko by był ale potrzebujemy jakiegoś drugiego solidnego obrońcy dla Araujo .
3
E tam juve za prawie 120 kupili 33 letniego Ronaldo