0

Ufff, Laporta ma głowę żeby nierealne warunki stawiać .

0

@cules100pro No jak na 3 komplet to spoko .

1

Dobra , Depay niech se bierze 11 jak za czasów Lyonu i oddaje 9 Lewemu

0

W wieku Lewego nie ma już na co czekać , trzeba działać .

5

Ale fajne jest to ze wyszliśmy jednym składem i był bardzo dobry później drugim i to samo , dobrze ze mamy tak szeroką kadrę .

1

Dobra to teraz trzeba wejść na realmadryt.pl

28

Łezka sama się w oku kręci , Denza kunduro

0

I gdzie te HERE WE GO

0

Ja mam nowe hobby , założyłem sobie konto na realmadryt PL , i muszę ich tam cisnąć bo piszą ze za transfery przepłacamy i zlepki zawodników bierzemy .

1

Znowu będzie gadanie ze Suareza sprzedaliśmy bo jest za stary a jest 33 letni Auba i prawdopodobnie będzie 34 letni Lewy .

2

@Joe_Pesci wyjdź stąd

27

Lewy bierz się za Shakire .

0

Niech synek coś pokaże , widać w nim ze może być tym jednym z najlepszych tylko brakuje mu czegoś , a móz..

0

Na meczyki yt sobie wbijcie o Robercie gadają , jakieś relacje , może kogoś zainteresuje .

0

@kkbarca waśnie coś czytałem , nawet już jutro może być porozumienie , ale Lewy na stówę u nas będzie .

0

Trochę beka ze zostaniemy z Gavim na pierwszy skład( bo wątpię żeby Kessie się przebił . No nic cała nadzieja w młodzieży

0

Najpierw niech da tyle co Coutinho później o Neymarze i Ronaldinho może myśleć , mówię tak bo kij wie czy coś pokarze .

0

Nie wieże 1-1 szkoda że taki Pedri jest więcej wart od tej drużyny .

1

Po co go brać na nawet bramki na treningu nie może strzelić .

1

Mnie nie musicie przekonywać , fakt ze będę w pracy , ale mecz trzeba obejrzeć .

4

@Matix90 No 23 latek a 31 jest różnica jednak .

2

Dobra jest Fabrizio będzie oficjalka

0

Ale będzie chodził , jeszcze z lewej dembele , skrzydła obsadzone git .

0

Ta ? To niech dają 100 mln 20 dajemy dla de Jonga i niech odchodzi .

5

@Firestone bez niego będziemy kopać się po czole .

2

Jak by miał wybierać między nimi , to po ostatnim podcascie wybrał bym Raphinhe pan Błażej dobrze to podsumował .

0

Dziwnie to brzmi 4 sezony i 3 trofea , tak Milanowo trochę .

2

Tak z ciekawości , kogo byście chcieli zobaczyć w Barcelonie , ale jednego zawodnika , ja na przykład Fodena .

1

I dobrze lepiej te 60 mln w obronę zainwestować a nie w Raphinhe , znaczy spoko by był ale potrzebujemy jakiegoś drugiego solidnego obrońcy dla Araujo .

3

E tam juve za prawie 120 kupili 33 letniego Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?