2

XD , widzę ze komentarze obróciły się o 180 stopni

0

Spokojnie 1-1 będzie Torres strzeli

4

Zawsze tak jest Real przegra my automatycznie tez , dlatego ligi nie wygrywamy .

0

W sumie tylko Unionu bym nie chciał

0

Wszyscy tylko nie Roma

1

I tak tego nie wygramy , chyba z 3 lepsze zespoły są od nas , nie pamietam kto dokładnie ale taki Arsenal to nas nosem wciągnie .

2

@lucca87 już widzę jak silva chce grać w Barcelonie co drugi rok z rzędu w lidze Europy gra

13

Dobrze ze pilzno nie wygrało bo jeszcze do LE byśmy się nie dostali

0

@fmX bo jeśli chodzi o tą Barce to prawda , to nie Real

0

Ci co dalej wieżą w Pilzno , dziś gramy z bayernem , przecież to gwarantowany wynik do tyłu .

0

@Damian_06_84 No jak dostaniemy tylko 3-0 to nie będzie pośmiewiska

0

A myślałem ze LE rok temu to był przypadek .

2

Trzeba było dobrze grać a nie mieć nadzieje , co z tego ze byśmy wyszli z grupy jak trafiamy na taką Benefice i dobranoc .

0

Xd gdzie ja cofnąłem się w czasie

0

Typowe mówię sprawdzę wynik 10 sekund na stronie i bramka modrić

0

I tak sezon stracony , dopiero co się zaczął .

0

2-0 do tyłu będzie .

1

@Alberto1031 w sumie teraz tak

0

Nie no tu trzeba coś innego a nie , oni dalej swoje ze potrzebny ktoś z DNA Barcelony , chcieli to maja 2 rok z rzędu liga Europy na ja pier .

0

@karieraFCB2 działa z 3-4 miesiące później ci go zamulą tak jak u mnie i kolegi .

0

Dobry jest , oglądam United bo czekam aż Antony dostanie upa na karcie w fife .

1

Niech już zmienią ten styl gry a nie chcą ludzi z DNA Barcelony to maja takie wyniki . Tu potrzeba zmiany i to dużej .

2

No i wszystko wraca do normy

0

W sumie i tak po grupie byśmy odpadli a w lidze Europy była by szansa .

0

W ogóle jest jakaś dobra drużyna w Lidze Europy ?

1

Spokojnie w tym roku wygramy lige Europy

0

Coś mi się wydaje ze lewy nigdy się nie doczeka gracza miesiąca .

0

@HypeR oby nikt nie wyszedł na boisko , nie no po to chyba są mecze , żeby grać , Polska gra to tez na lewego tylko czekają bo jest najlepszy .

2

Raczej już na lepszy poziom nie wskoczy .

1

Z takim Realem chyba wynik do tylu będziemy mieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?