BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
XD , widzę ze komentarze obróciły się o 180 stopni
0
Spokojnie 1-1 będzie Torres strzeli
4
Zawsze tak jest Real przegra my automatycznie tez , dlatego ligi nie wygrywamy .
0
W sumie tylko Unionu bym nie chciał
0
Wszyscy tylko nie Roma
1
I tak tego nie wygramy , chyba z 3 lepsze zespoły są od nas , nie pamietam kto dokładnie ale taki Arsenal to nas nosem wciągnie .
2
@lucca87 już widzę jak silva chce grać w Barcelonie co drugi rok z rzędu w lidze Europy gra
13
Dobrze ze pilzno nie wygrało bo jeszcze do LE byśmy się nie dostali
0
@fmX bo jeśli chodzi o tą Barce to prawda , to nie Real
0
Ci co dalej wieżą w Pilzno , dziś gramy z bayernem , przecież to gwarantowany wynik do tyłu .
0
@Damian_06_84 No jak dostaniemy tylko 3-0 to nie będzie pośmiewiska
0
A myślałem ze LE rok temu to był przypadek .
2
Trzeba było dobrze grać a nie mieć nadzieje , co z tego ze byśmy wyszli z grupy jak trafiamy na taką Benefice i dobranoc .
0
Xd gdzie ja cofnąłem się w czasie
0
Typowe mówię sprawdzę wynik 10 sekund na stronie i bramka modrić
0
I tak sezon stracony , dopiero co się zaczął .
0
2-0 do tyłu będzie .
1
@Alberto1031 w sumie teraz tak
0
Nie no tu trzeba coś innego a nie , oni dalej swoje ze potrzebny ktoś z DNA Barcelony , chcieli to maja 2 rok z rzędu liga Europy na ja pier .
0
@karieraFCB2 działa z 3-4 miesiące później ci go zamulą tak jak u mnie i kolegi .
0
Dobry jest , oglądam United bo czekam aż Antony dostanie upa na karcie w fife .
1
Niech już zmienią ten styl gry a nie chcą ludzi z DNA Barcelony to maja takie wyniki . Tu potrzeba zmiany i to dużej .
2
No i wszystko wraca do normy
0
W sumie i tak po grupie byśmy odpadli a w lidze Europy była by szansa .
0
W ogóle jest jakaś dobra drużyna w Lidze Europy ?
1
Spokojnie w tym roku wygramy lige Europy
0
Coś mi się wydaje ze lewy nigdy się nie doczeka gracza miesiąca .
0
@HypeR oby nikt nie wyszedł na boisko , nie no po to chyba są mecze , żeby grać , Polska gra to tez na lewego tylko czekają bo jest najlepszy .
2
Raczej już na lepszy poziom nie wskoczy .
1
Z takim Realem chyba wynik do tylu będziemy mieć