0

Tego chyba nikt się nie spodziewał .

16

2 tylko Fati za Ferrana a Ferran za Lewego .

3

No kto by się spodziewał ze kontuzji dostanie .

2

Lewy MLS w przyszłym sezonie , innego scenariusza nie widzę .

2

Z żalem patrzę ma Lewego szkoda chłopa .

0

@Patrykl145 to nie źle

0

Co wy tak krytykujecie , jeszcze mamy lige mistrzów …

1

Ale padaka , żużel ciekawszy .

0

I dobrze , z tym ferranem coś mu nie wyszło .

0

Jak będzie neymar to z 40+

0

@KondiCules tak , jedyne co mogą zrobić to podobiznę jak de jongowi zamiast skanu .

3

@Dojt mało powiedziane

32

No powiem wam jak widziałem grę Yamala to za Dembele nie będę płakał .

1

Chociaż ostatnią bramkę w el clasico strzelił

0

Ale Alonso jest słaby

1

Spokojnie , dembele mówił w maju ze chce z Barceloną lige mistrzów jeszcze wygrać .

1

Hahaha kolejny Ferran

0

@ArcziArtt w sumie dobrze grał

0

Hahah i po co , później będzie wypychanie go jak Ferrana , po Felixie widać ze nigdy nie odpali i maxa już pokazuje .

6

No , teraz wałki mocne mogą polecieć

3

Witaj , hejterzy się nie znają

15

Mogli chociaż o Fabricio Díaza powalczyć nie dość ze dobry w defensywie to piłkę potrafi dobrą zagrać .

0

Tak się odmładza środek pola a nie jakiś guler

0

@DonAndresFCB nie żeby coś ale obecnie każdy jest na miarę Barcelony patrząc ze sprowadzają takiego Romeu

4

@Purpleplum20 znajdź se inną

6

@tomaszek40 Barcelona by wygrywała lige mistrzów 6 razy na 8 lat tez by miała za co kupować

3

Napewno podwyższy średnią wieku .

6

Pierwszy samobój Deco ?

2

@JarekS Nie ma szans , jak decyzja ponoć wstrzymana to raczej wiadomo gdzie będzie grał

17

Jak Real wkroczy , jesteśmy na straconej pozycji .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?