BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tego chyba nikt się nie spodziewał .
16
2 tylko Fati za Ferrana a Ferran za Lewego .
3
No kto by się spodziewał ze kontuzji dostanie .
2
Lewy MLS w przyszłym sezonie , innego scenariusza nie widzę .
2
Z żalem patrzę ma Lewego szkoda chłopa .
0
@Patrykl145 to nie źle
0
Co wy tak krytykujecie , jeszcze mamy lige mistrzów …
1
Ale padaka , żużel ciekawszy .
0
I dobrze , z tym ferranem coś mu nie wyszło .
0
Jak będzie neymar to z 40+
0
@KondiCules tak , jedyne co mogą zrobić to podobiznę jak de jongowi zamiast skanu .
3
@Dojt mało powiedziane
32
No powiem wam jak widziałem grę Yamala to za Dembele nie będę płakał .
1
Chociaż ostatnią bramkę w el clasico strzelił
0
Ale Alonso jest słaby
1
Spokojnie , dembele mówił w maju ze chce z Barceloną lige mistrzów jeszcze wygrać .
1
Hahaha kolejny Ferran
0
@ArcziArtt w sumie dobrze grał
0
Hahah i po co , później będzie wypychanie go jak Ferrana , po Felixie widać ze nigdy nie odpali i maxa już pokazuje .
6
No , teraz wałki mocne mogą polecieć
3
Witaj , hejterzy się nie znają
15
Mogli chociaż o Fabricio Díaza powalczyć nie dość ze dobry w defensywie to piłkę potrafi dobrą zagrać .
0
Tak się odmładza środek pola a nie jakiś guler
0
@DonAndresFCB nie żeby coś ale obecnie każdy jest na miarę Barcelony patrząc ze sprowadzają takiego Romeu
4
@Purpleplum20 znajdź se inną
6
@tomaszek40 Barcelona by wygrywała lige mistrzów 6 razy na 8 lat tez by miała za co kupować
3
Napewno podwyższy średnią wieku .
6
Pierwszy samobój Deco ?
2
@JarekS Nie ma szans , jak decyzja ponoć wstrzymana to raczej wiadomo gdzie będzie grał
17
Jak Real wkroczy , jesteśmy na straconej pozycji .