BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z takim Realem chyba wynik do tylu będziemy mieć
0
@Sergio_Devils XD .
0
@Lordzi w obronie napewno w ofensywie nie sądzę
1
@KrychaFCB Bardzo dobre ale teraz czuje nie dosyt jak mogliśmy ściągnąć Bernardo , ale taki lekki bo genialne okienko to było .
0
@Veysel zgadzam się
13
No i koniec najpiękniejszego okienka w historii .
0
Szkoda Auby , fajnie grał , powiem że najbardziej go żałuje od czasów odejścia iniesty później Messi wiadomo i on.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Barcelona powalczy o Bernardo w styczniu [Mateu XD Borek]
1
@Compadre znaczy figo ani trochę mnie nie bolał bo miałem 2 lata jak odchodził więc …
0
@Emhyr może Laporta chce jakieś show zrobić i za 5 24 Bernardo ogłoszą .
0
Gdzie ta bomba transferowa się pytam .
1
No ciekawie się robi
1
To nie złe kilka minut
0
Mam nadzieje ze ktoś przyjdzie jeszcze bo nie wyobrażam sobie w pierwszym składzie nic Gaviego albo kessiego
9
Ciekawe na kogo trafimy a Lidze Europy bo tam tez mocne drużyny grają
0
Dobra stawiam 5-2 dla city na koniec
1
@zeko0 sorry ale ogólnie mnie nie interesuje ten mecz , jak czekam na każdy w lidze to tego nie chce mi się oglądać .
2
@Mezocyklon87 bez kitu , trzeba było grać tym co jest i powoli się zbroić z sezonu na sezon , No ale bez dobrych zawodników kibice tez na stadion nie przyjdą
2
Widzę ze jak przegramy będzie już 5 punktów straty do realu , słabo trochę .
2
Ale cyrk , ograniczę sobie chyba tą stronę bo żal mi jest czytać coś takiego .
0
Ta a żeby zmienić język będzie musiał z pamięci lecieć po opcjach
0
Nie wszyscy , neymar nie chciał i odszedł , ale też może być jakiś wałek z Bartomeu że taką klauzule mu dał , mógł dostać coś do kieszeni od Psg .
0
Po mimo ze kocham ten klub nie wiem jak tacy piłkarze jak lewy chcą ty przychodzić .
4
Nie ma co Real to najlepszy klub na świecie .
3
Już wystarczy tego zadłużania się i kupowania nowych piłkarzy , po wczorajszym meczu widać ze nic się nie zmieniło , już lepiej powoli budować tę drużynę .
0
Pierwsza kolejka i się zaczyna odrabianie do pierwszego miejsca
0
@cchesterr43 właśnie to samo pomyślałem
0
I tak zapewne trójka będzie taka
Benzema
Mane
Salah
2
To powodzenia z alonso jak nawet całej piątki nie da się zarejestrować