1

Z takim Realem chyba wynik do tylu będziemy mieć

0

0

@Lordzi w obronie napewno w ofensywie nie sądzę

1

@KrychaFCB Bardzo dobre ale teraz czuje nie dosyt jak mogliśmy ściągnąć Bernardo , ale taki lekki bo genialne okienko to było .

0

@Veysel zgadzam się

13

No i koniec najpiękniejszego okienka w historii .

0

Szkoda Auby , fajnie grał , powiem że najbardziej go żałuje od czasów odejścia iniesty później Messi wiadomo i on.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Barcelona powalczy o Bernardo w styczniu [Mateu XD Borek]

1

@Compadre znaczy figo ani trochę mnie nie bolał bo miałem 2 lata jak odchodził więc …

0

@Emhyr może Laporta chce jakieś show zrobić i za 5 24 Bernardo ogłoszą .

0

Gdzie ta bomba transferowa się pytam .

1

No ciekawie się robi

1

To nie złe kilka minut

0

Mam nadzieje ze ktoś przyjdzie jeszcze bo nie wyobrażam sobie w pierwszym składzie nic Gaviego albo kessiego

9

Ciekawe na kogo trafimy a Lidze Europy bo tam tez mocne drużyny grają

0

Dobra stawiam 5-2 dla city na koniec

1

@zeko0 sorry ale ogólnie mnie nie interesuje ten mecz , jak czekam na każdy w lidze to tego nie chce mi się oglądać .

2

@Mezocyklon87 bez kitu , trzeba było grać tym co jest i powoli się zbroić z sezonu na sezon , No ale bez dobrych zawodników kibice tez na stadion nie przyjdą

2

Widzę ze jak przegramy będzie już 5 punktów straty do realu , słabo trochę .

2

Ale cyrk , ograniczę sobie chyba tą stronę bo żal mi jest czytać coś takiego .

0

Ta a żeby zmienić język będzie musiał z pamięci lecieć po opcjach

0

Nie wszyscy , neymar nie chciał i odszedł , ale też może być jakiś wałek z Bartomeu że taką klauzule mu dał , mógł dostać coś do kieszeni od Psg .

0

Po mimo ze kocham ten klub nie wiem jak tacy piłkarze jak lewy chcą ty przychodzić .

4

Nie ma co Real to najlepszy klub na świecie .

3

Już wystarczy tego zadłużania się i kupowania nowych piłkarzy , po wczorajszym meczu widać ze nic się nie zmieniło , już lepiej powoli budować tę drużynę .

0

Pierwsza kolejka i się zaczyna odrabianie do pierwszego miejsca

0

@cchesterr43 właśnie to samo pomyślałem

0

I tak zapewne trójka będzie taka
Benzema
Mane
Salah

2

To powodzenia z alonso jak nawet całej piątki nie da się zarejestrować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?