BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czekałem na tą informację bardzo perspektywiczny zawodnik plus jest kapitanem w tak młodym wieku .
0
Od kiedy wiadomo że Xavi zostaje to następny sezon będę oglądał tylko ze względu na Yamala
0
E tam do póki jest Xavi Lewy może zostać , i tak z tego nic nie będzie .
0
No chyba tylko dla nich
0
I zajebiscie mam nadzieję że przyszły sezon będzie tak samo dobry
0
Pierwszy raz mam wszystko jedno jakim wynikiem się to skończy .
1
Niech sobie zostanie jak Laporta chce , chociaż mniej nerwów będę miał jak nie będę oglądał przyszłego sezonu .
0
@Robert_Kubica to samo XD
0
Już tam blisko było
1
Jak długo ten czas leci
0
Zacznie się od 0-1 zawsze tak jest .
2
Fermin top dzisiaj
0
Szybko poszło .
1
E tam jestem spokojny odpadamy z psg i koniec xaviego
0
Zachowuje się jak małpa i ma dosyć rasizmu XD
0
Łatwo z ogórkami
1
Rozumiem ze to ostatni mecz w LM ale mam nadzieję że chociaż coś pokażą .
14
Jak by się nie zachowywał jak pajac to by go nie traktowali jak pajaca .
0
Oby nie to jest drugi zawodnik po Messim dla którego chętniej oglądam mecze .
0
Jednak te porównania ekspertów Lamina z Messim zaczynają być prawda po woli .
5
XD , nie możemy normalnie Gaviego zarejestrować a tu plota o Haalandzie
0
Najgorsze jest to że jak Barcelona zobaczy 80 mln to lampka się zaświeci .
4
Championes , po tylu latach w końcu to się stało
0
Wracamy .
2
Jak on przyjdzie to następny sezon w plecy .
0
W dół co najwyżej
0
Tak jak z transferem pewnego młodego Szweda ? To też jestem spokojny .
8
W sumie dla mnie to jest jedyny pewniak że zostanie .
1
Wiem że jesteśmy słabi ale to już nie na moje nerwy .
1
Lewy bramkę strzela jaki wstyd