1

Czekałem na tą informację bardzo perspektywiczny zawodnik plus jest kapitanem w tak młodym wieku .

0

Od kiedy wiadomo że Xavi zostaje to następny sezon będę oglądał tylko ze względu na Yamala

0

E tam do póki jest Xavi Lewy może zostać , i tak z tego nic nie będzie .

0

No chyba tylko dla nich

0

I zajebiscie mam nadzieję że przyszły sezon będzie tak samo dobry

0

Pierwszy raz mam wszystko jedno jakim wynikiem się to skończy .

1

Niech sobie zostanie jak Laporta chce , chociaż mniej nerwów będę miał jak nie będę oglądał przyszłego sezonu .

0

@Robert_Kubica to samo XD

0

Już tam blisko było

1

Jak długo ten czas leci

0

Zacznie się od 0-1 zawsze tak jest .

2

Fermin top dzisiaj

0

Szybko poszło .

1

E tam jestem spokojny odpadamy z psg i koniec xaviego

0

Zachowuje się jak małpa i ma dosyć rasizmu XD

0

Łatwo z ogórkami

1

Rozumiem ze to ostatni mecz w LM ale mam nadzieję że chociaż coś pokażą .

14

Jak by się nie zachowywał jak pajac to by go nie traktowali jak pajaca .

0

Oby nie to jest drugi zawodnik po Messim dla którego chętniej oglądam mecze .

0

Jednak te porównania ekspertów Lamina z Messim zaczynają być prawda po woli .

5

XD , nie możemy normalnie Gaviego zarejestrować a tu plota o Haalandzie

0

Najgorsze jest to że jak Barcelona zobaczy 80 mln to lampka się zaświeci .

4

Championes , po tylu latach w końcu to się stało

0

Wracamy .

2

Jak on przyjdzie to następny sezon w plecy .

0

W dół co najwyżej

0

Tak jak z transferem pewnego młodego Szweda ? To też jestem spokojny .

8

W sumie dla mnie to jest jedyny pewniak że zostanie .

1

Wiem że jesteśmy słabi ale to już nie na moje nerwy .

1

Lewy bramkę strzela jaki wstyd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?