1

Niech wyrzucają my nawet ligi europy nie możemy wygrać .

2

No innego rezultatu nawet się nie spodziewałem .

1

No i już nie ma co liczyć na awans . Już mi się skończyła wiara w Xaviego i jego skład

0

No nawet nie trzeba szukać

0

Nie no jak tak patrzę na rywali lepiej było do LE spaść

2

@sylwa-3 spokojnie jeszcze pare meczy ma żeby rekord szlifować .

0

Chłop ma lepszych zawodników na każdej pozycji oprócz napastnika i meczu nie może wygrać , już nie mogę patrzeć na niego . Ale oby tak dalej to będziemy typowym średniakiem ze środka tabeli brawo Xavi jeśli o to ci chodzi .

1

@karci0 ja bym odpalił ale wiem jak to się kończy .

5

No jak chcą za wszelką cenę to klauzula przecież jest xD

29

4 na 1 nie potrafią bramki strzelić a ludzie się dziwią że po 1-0 wygrywamy .

1

Dobrze że chłop wstał po tym faulu

11

Ale on jest słaby nie wierzę już w niego kompletnie

0

@PIWOSZ89 też na to liczę właśnie

3

Jest jeszcze szansa że Araby wkroczą do walki .

0

Wolałbym ofensywę po João .

3

Jak tak patrzę to chyba prawie każdy Barcelonę chce trafić .

4

Dziś o 21 pewnie bez niespodzianek i i powtórka z rozrywki

0

@Culer9002 nie no Polska kadra i man utd

0

Ale fart.

3

Mam nadzieję że Laporta odpuści sobie Felixa

0

Jednak jak piłka się odbije od drewna to poleci .

3

Ale męczą bułę .

2

Coeman ball bez Lukka de Jonga goata nie zadziała .

5

Lewandowski trochę mu piłka odskoczyła , wydaje mi się jak bym to co mecz słyszał

1

Kiedy oni to zrozumieją że trenerzy z DNA Barcelony już wymarli razem z dinozaurami

1

Dobra prawie celny strzał jeden cel meczowy spełniony

1

Jak szanuję Lewego to niech wypiexxala

0

I tak dobrze mogliśmy w 15 sekundzie stracić bramkę .

0

Jedziemy ich !!!!!!!!!

0

Jeden z nielicznych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?