BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech wyrzucają my nawet ligi europy nie możemy wygrać .
2
No innego rezultatu nawet się nie spodziewałem .
1
No i już nie ma co liczyć na awans . Już mi się skończyła wiara w Xaviego i jego skład
0
No nawet nie trzeba szukać
0
Nie no jak tak patrzę na rywali lepiej było do LE spaść
2
@sylwa-3 spokojnie jeszcze pare meczy ma żeby rekord szlifować .
0
Chłop ma lepszych zawodników na każdej pozycji oprócz napastnika i meczu nie może wygrać , już nie mogę patrzeć na niego . Ale oby tak dalej to będziemy typowym średniakiem ze środka tabeli brawo Xavi jeśli o to ci chodzi .
1
@karci0 ja bym odpalił ale wiem jak to się kończy .
5
No jak chcą za wszelką cenę to klauzula przecież jest xD
29
4 na 1 nie potrafią bramki strzelić a ludzie się dziwią że po 1-0 wygrywamy .
1
Dobrze że chłop wstał po tym faulu
11
Ale on jest słaby nie wierzę już w niego kompletnie
0
@PIWOSZ89 też na to liczę właśnie
3
Jest jeszcze szansa że Araby wkroczą do walki .
0
Wolałbym ofensywę po João .
3
Jak tak patrzę to chyba prawie każdy Barcelonę chce trafić .
4
Dziś o 21 pewnie bez niespodzianek i i powtórka z rozrywki
0
@Culer9002 nie no Polska kadra i man utd
0
Ale fart.
3
Mam nadzieję że Laporta odpuści sobie Felixa
0
Jednak jak piłka się odbije od drewna to poleci .
3
Ale męczą bułę .
2
Coeman ball bez Lukka de Jonga goata nie zadziała .
5
Lewandowski trochę mu piłka odskoczyła , wydaje mi się jak bym to co mecz słyszał
1
Kiedy oni to zrozumieją że trenerzy z DNA Barcelony już wymarli razem z dinozaurami
1
Dobra prawie celny strzał jeden cel meczowy spełniony
1
Jak szanuję Lewego to niech wypiexxala
0
I tak dobrze mogliśmy w 15 sekundzie stracić bramkę .
0
Jedziemy ich !!!!!!!!!
0
Jeden z nielicznych