BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Największe drewno meczu się odezwało .
1
I Barca chce ligę mistrzów wygrać xd co najwyżej Europy jak 3 miejsce będzie
0
Messi negocjuje nowy transfer
0
@Suzu Jesusa masz na co dzień .
2
Już bym wolał Coutinho niż Griezmanna na te skrzydło .
1
Co Neymarek dziś w realu ?
0
Lecimy po mistrzostwo !!!
0
Valverde jest tak cienki jak kabel od mojej ładowarki do telefonu .
1
I po co tu wydawać 200 mln na transfery .
0
Rakitić za Roberto proszę albo Arthur
0
@LuckyFCB dobra skończ z tym Neymarem juz
0
@Coutinho007 Ivan na drugą połowę za Roberto
1
@Hushovt Ansu.
0
W końcu koniec z tym Neymarem
3
Rakitic jest w kadrze
0
Nie no szybcy są .
0
@Wilczeq i gitarra
0
@KrzychuVeB xd.
2
@ściah ziomek ja to samo xd
2
Dawać go powiedziałem - Leo Messi .
0
???? Neymar's return to Barça is about to be finalised.
???? An agreement has been reached between both clubs and between Barça and Neymar.
???? Signatures will be made in the next few hours to formalise the deal.
[Gianluca Di Marzio] właśnie coś takiego przeczytałem ciekawe ...
1
W końcu we wtorek się skończy ten Neymar w każdym artykule .
3
Hahahahaha no to szybka aktualizacja
1
Cicho najważniejsze że Messi będzie szczęśliwy .
0
@Swistus172 to grubo się mylisz pewnie .
6
Po co trzymać Dembele u nas jak jest Ansu
1
Ale w sumie miło by zobaczyć MSN.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Komentarz usunięty