0

Nie Arthur 8 on bardziej dostanie numer po vidalu

0

Odszedł Iniesta zjawił się Puig odejdzie Messi kto go zastąpi ???

0

Jaka szkoda wiem że w ataku zamiast komuś dograć to podawał do tyłu jak gomes ale jeszcze nie raz w obronie by się przydał .

3

Jeszcze zapomniał dodać że wygrał z praktycznie jeszcze dzieciakami .

3

Najważniejsze że real też przegrał

0

Chyba debiutancką bramkę no chyba że karny się liczył tamten a nie w debiucie .

0

No taki słaby że nie kojarzę . Nie ma to jak zarąbać znów podanie ale tym razem wpadła bramka .

0

I weź tu się obudź na mecz o 4 rano .

0

No to już wiemy żeby młodych nie testować . Pierwszy mecz już to pokazał . No chociaż se karne poćwiczyli nic więcej .

2

Obrona Barcy jak w drugiej lidze ekstraklasy . A ten z 14 co mecz coś musi zepsuć .

2

A tak fajnie się oglądało pierwszą połowę

0

Riqui jest golllll xd

0

No to fajna prezentacja o 21:00

0

Przecie to wychowankowie o co chodzi

0

I gdzie to zdjęcie o 19:30 ? Znów samolot zawrócił ?

1

Stop bo dostaniemy karę na europejskie puchary .XDs teraz to tylko sprzedawać .

2

Nie ma 222 mln euro ?. Gdzie one są ja się pytam .

0

Dembele chyba na wypożyczenie w takim razie

0

Co oni z tym hazardem maja jak wiadomo że do Realu przejdzie

4

No poebao ich .

0

Bardziej xavi bo nie ma skila iniesty.

2

To jest nagroda ogólno roczna a nie miesięczna żal mi ich .

1

I tak lepsza opcja niż gomes.
Na transfermarkt ma wartość 50mln a Barca chce za 40+10 to można brać jak się zgodzą .

1

Niech se wezmą Neymara i tyle .

0

Będzie zajeb..tym dniem a nie wspaniałym.

0

Ja nie wiem co niektórzy mają z tymi Gomesami

1

No i Ronaldo z głowy .

0

To co Arthur na 100 % widziałem na oficjalnej stronie barçy YouTube.

0

Pewnie chcą zatrzymać Mine i Melo sprowadzić . Później Coutinho będzie miał obywatelstwo to wróci . Coś mi tak się wydaje .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?