BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie Arthur 8 on bardziej dostanie numer po vidalu
0
Odszedł Iniesta zjawił się Puig odejdzie Messi kto go zastąpi ???
0
Jaka szkoda wiem że w ataku zamiast komuś dograć to podawał do tyłu jak gomes ale jeszcze nie raz w obronie by się przydał .
3
Jeszcze zapomniał dodać że wygrał z praktycznie jeszcze dzieciakami .
3
Najważniejsze że real też przegrał
0
Chyba debiutancką bramkę no chyba że karny się liczył tamten a nie w debiucie .
0
No taki słaby że nie kojarzę . Nie ma to jak zarąbać znów podanie ale tym razem wpadła bramka .
0
I weź tu się obudź na mecz o 4 rano .
0
No to już wiemy żeby młodych nie testować . Pierwszy mecz już to pokazał . No chociaż se karne poćwiczyli nic więcej .
2
Obrona Barcy jak w drugiej lidze ekstraklasy . A ten z 14 co mecz coś musi zepsuć .
2
A tak fajnie się oglądało pierwszą połowę
0
Riqui jest golllll xd
3
https://www.meczyki.pl/newsy/podwaliny-pod-ere-po-messim-barcelona-wraca-do-korzeni-i-odmladza-swoj-sklad/87637-n
0
No to fajna prezentacja o 21:00
0
Przecie to wychowankowie o co chodzi
0
I gdzie to zdjęcie o 19:30 ? Znów samolot zawrócił ?
1
Stop bo dostaniemy karę na europejskie puchary .XDs teraz to tylko sprzedawać .
2
Nie ma 222 mln euro ?. Gdzie one są ja się pytam .
0
Dembele chyba na wypożyczenie w takim razie
0
Co oni z tym hazardem maja jak wiadomo że do Realu przejdzie
4
No poebao ich .
0
Bardziej xavi bo nie ma skila iniesty.
2
To jest nagroda ogólno roczna a nie miesięczna żal mi ich .
1
I tak lepsza opcja niż gomes.
Na transfermarkt ma wartość 50mln a Barca chce za 40+10 to można brać jak się zgodzą .
1
Niech se wezmą Neymara i tyle .
0
Będzie zajeb..tym dniem a nie wspaniałym.
0
Ja nie wiem co niektórzy mają z tymi Gomesami
1
No i Ronaldo z głowy .
0
To co Arthur na 100 % widziałem na oficjalnej stronie barçy YouTube.
0
Pewnie chcą zatrzymać Mine i Melo sprowadzić . Później Coutinho będzie miał obywatelstwo to wróci . Coś mi tak się wydaje .