BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe jak tam Hiszpania dziś zagra .
1
Hehehe coś widziałem niedawno że Neymar chce wrócić . Ale pewnie nawet za darmo go nie będą chcieli .
1
Nie szkoda ? Za 5 lat będzie kosztował pięć razy tyle .
0
No i Rodrygo jednak w realu szkoda .
12
Wkońcu to zobaczyłem koniec szopki .
0
No i gitara.
1
Serio ? Oby oby
1
Dobra redakcjo . Robimy ligę typerow czy przejdzie czy nie .
2
Oby nie . Znów Dembele straci sezon . Bo Suarez napewmo będzie grał .
0
Jest ... Już myślałem że oficjalnie . Zawał normalnie .
8
A ja nie
0
O tak... Marzę o powrocie bo pomocnicy tu się kończą .
0
Normalnie wygrali ligę mistrzów to co się dziwisz że przed nim . Tak ogólnie to owszem Busquets powinien być pierwszy ale to France football.
0
To już bym wolał Griezmanna zostawić i z trzech młodych kupić . Rodrygo De Jonga i Lengleta np.
0
To co też mamy jeszcze szansę czy już nie ?
0
Rodrygo oficjalnie już w realu ??? Kolega coś mówił .
0
Hehehehehe i mówiłem na co wogole codziennie piszecie o nim . Już głową bolała jak widziałem te wszystkie artykuły . A pozdro dlatego który pisał do mnie że się nie znam i Griezmann na 100% przejdzie . I kto tu teraz jest burakiem .
0
Hehehe ciekawi mnie tylko jedno jak Griezmann jednak będzie chciał odejść . Co powie ? Jednak odchodzę do Barcy ?? Czy co . To będzie chamskie .
2
No pamiętam te czasy kiedy to lekcje 45 minut trwały .
1
No no sprzedamy go a sami nie będziemy mieć pomocnika .
1
Oby został szkoda chajsu.
1
Nie piszcie o nim bo jeszcze real go podkosi.
2
Wokoncu Barcelona ligę mistrzów wygra jak zagram .
0
To prawda że Cristian Pavón ma przejść do Barcy ?
2
Kolejny przykład że Brazylijczycy lecą na kasę i Barcelona nie umie robić transferów .
10
Proszę tylko o ten transfer nic więcej .
0
Hehe wiedziałem
0
Jeszcze trochę i sami Francuzi będą grali u nas .
0
Ale szkoda naprawdę . Ale ma jeszcze czas .
2
I tak dla nas nie będzie grał pewnie