0

Ciekawe jak tam Hiszpania dziś zagra .

1

Hehehe coś widziałem niedawno że Neymar chce wrócić . Ale pewnie nawet za darmo go nie będą chcieli .

1

Nie szkoda ? Za 5 lat będzie kosztował pięć razy tyle .

0

No i Rodrygo jednak w realu szkoda .

12

Wkońcu to zobaczyłem koniec szopki .

0

No i gitara.

1

Serio ? Oby oby

1

Dobra redakcjo . Robimy ligę typerow czy przejdzie czy nie .

2

Oby nie . Znów Dembele straci sezon . Bo Suarez napewmo będzie grał .

0

Jest ... Już myślałem że oficjalnie . Zawał normalnie .

8

A ja nie

0

O tak... Marzę o powrocie bo pomocnicy tu się kończą .

0

Normalnie wygrali ligę mistrzów to co się dziwisz że przed nim . Tak ogólnie to owszem Busquets powinien być pierwszy ale to France football.

0

To już bym wolał Griezmanna zostawić i z trzech młodych kupić . Rodrygo De Jonga i Lengleta np.

0

To co też mamy jeszcze szansę czy już nie ?

0

Rodrygo oficjalnie już w realu ??? Kolega coś mówił .

0

Hehehehehe i mówiłem na co wogole codziennie piszecie o nim . Już głową bolała jak widziałem te wszystkie artykuły . A pozdro dlatego który pisał do mnie że się nie znam i Griezmann na 100% przejdzie . I kto tu teraz jest burakiem .

0

Hehehe ciekawi mnie tylko jedno jak Griezmann jednak będzie chciał odejść . Co powie ? Jednak odchodzę do Barcy ?? Czy co . To będzie chamskie .

2

No pamiętam te czasy kiedy to lekcje 45 minut trwały .

1

No no sprzedamy go a sami nie będziemy mieć pomocnika .

1

Oby został szkoda chajsu.

1

Nie piszcie o nim bo jeszcze real go podkosi.

2

Wokoncu Barcelona ligę mistrzów wygra jak zagram .

0

To prawda że Cristian Pavón ma przejść do Barcy ?

2

Kolejny przykład że Brazylijczycy lecą na kasę i Barcelona nie umie robić transferów .

10

Proszę tylko o ten transfer nic więcej .

0

Hehe wiedziałem

0

Jeszcze trochę i sami Francuzi będą grali u nas .

0

Ale szkoda naprawdę . Ale ma jeszcze czas .

2

I tak dla nas nie będzie grał pewnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?