0

Możecie iść spać bo przy tym autobusie valenci już nie strzelimy . A i sędziemu .

0

Siema wiecie może o co chodzi z tym eleven tak się ścina że meczu nie można obejrzeć a kolejkę temu normalnie oglądałem .

0

No a jak ✍️

1

A no przecież zapomniałem o nich

0

Pytanie na którym miejscu byście sklasyfikowali Navasa i Ter Stegena bo tu kolega jeden mówi że Navas połyka Marca. Taka mini ankieta specjalnie dla niego .

0

Ozil czy Coutinho który bardziej by pasował do fcb ?

2

No to od środy będą teraz liczyć od ilu nie przegrali u siebie .

0

Mam pytanie do Was . Co w końcu z kontraktem Messiego już pewne czy nie bo ten Bartomeu mnie normalnie w błąd wprowadza???

0

Ronaldo dostanie pewnie ZP ale Messi zdobędzie jeszcze z 2 albo i więcej .

0

No i kto ma teraz ból sami wiecie czego???. Hehe.

0

Napewno . Niech spie..... Jak najszybciej .

0

Ja też , zobacz nawet Dembele nie jest potrzebny na razie ale mimo i to szkoda go bo gra byłaby jeszcze lepsza

20

Widać że Messi jest lepszy od Cristiano ale niestety w tych czasach trzeba wygrywać Lm żeby dostać złotą piłkę .

1

Jedziemy po potrójna koronę .

0

Kto wkońcu wygrywa w score mam Madryt a w pasku powiadomień w tel real sociedad

0

Nieeeeeeeeeeeeee fux z tym samobójem .

0

To kogo tam na noszach znoszą ?

0

Jak nie napisałem w poprzednim komentarzu że Dembele strzeli . No i teraz może nie oglądać :-)

0

No cóż ... Sorry :-(

0

Znów dziś Messi hattrick. Już to się robi nudne;-)

12

Dobra dziś Dembele strzela gola .

3

No przecież wiecie że Ronaldo jest bo przecież real grał z mocniejszym przeciwnikiem i z karnego strzelił a Messi grał z leszczami i miał setki . Żal mi ich .

0

Real powinien się cieszyć że Apoel słabo zagrał. Ronaldo tylko z karnych a i z setek.

0

Jak tam gra dembele ??? Bo nie mam na czym w robocie oglądać ??

5

Widać że Dembele lepszy od Baaale. Klasa sama w sobie .

0

Zaczynamy drugą połowę . Czekam na Dembele . Jedziemy ich .

0

Vitinho pewnie też do PSG odejdzie .

2

Przyszedł do nas i wygrał wszystko .

0

No przez ten zarząd na pewno już nie poczują bo kogo mają mieć koło siebie do współpracy w pomocy Paulinho Gomesa Denisa ? Oni są na poziome no typowych średniaków z np. Z Arsenalu albo i gorzej . No ku..a Paulinho w ekstraklasie grał . Taka jest prawda . Nie wiem czy Denis by zapach ławki poczuł .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?