BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możecie iść spać bo przy tym autobusie valenci już nie strzelimy . A i sędziemu .
0
Siema wiecie może o co chodzi z tym eleven tak się ścina że meczu nie można obejrzeć a kolejkę temu normalnie oglądałem .
0
No a jak ✍️
2
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/934376792030433281/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.meczyki.pl%2Fnewsy%2Foficjalnie-leo-messi-przedluzyl-kontrakt-z-barcelona-astronomiczna-klauzula-odstepnego%2F68523-n
1
A no przecież zapomniałem o nich
0
Pytanie na którym miejscu byście sklasyfikowali Navasa i Ter Stegena bo tu kolega jeden mówi że Navas połyka Marca. Taka mini ankieta specjalnie dla niego .
0
Ozil czy Coutinho który bardziej by pasował do fcb ?
2
No to od środy będą teraz liczyć od ilu nie przegrali u siebie .
0
Mam pytanie do Was . Co w końcu z kontraktem Messiego już pewne czy nie bo ten Bartomeu mnie normalnie w błąd wprowadza???
0
Ronaldo dostanie pewnie ZP ale Messi zdobędzie jeszcze z 2 albo i więcej .
0
No i kto ma teraz ból sami wiecie czego???. Hehe.
0
Napewno . Niech spie..... Jak najszybciej .
0
Ja też , zobacz nawet Dembele nie jest potrzebny na razie ale mimo i to szkoda go bo gra byłaby jeszcze lepsza
20
Widać że Messi jest lepszy od Cristiano ale niestety w tych czasach trzeba wygrywać Lm żeby dostać złotą piłkę .
1
Jedziemy po potrójna koronę .
0
Kto wkońcu wygrywa w score mam Madryt a w pasku powiadomień w tel real sociedad
0
Nieeeeeeeeeeeeee fux z tym samobójem .
0
To kogo tam na noszach znoszą ?
0
Jak nie napisałem w poprzednim komentarzu że Dembele strzeli . No i teraz może nie oglądać :-)
0
No cóż ... Sorry :-(
0
Znów dziś Messi hattrick. Już to się robi nudne;-)
12
Dobra dziś Dembele strzela gola .
3
No przecież wiecie że Ronaldo jest bo przecież real grał z mocniejszym przeciwnikiem i z karnego strzelił a Messi grał z leszczami i miał setki . Żal mi ich .
0
Real powinien się cieszyć że Apoel słabo zagrał. Ronaldo tylko z karnych a i z setek.
0
Jak tam gra dembele ??? Bo nie mam na czym w robocie oglądać ??
5
Widać że Dembele lepszy od Baaale. Klasa sama w sobie .
0
Zaczynamy drugą połowę . Czekam na Dembele . Jedziemy ich .
0
Vitinho pewnie też do PSG odejdzie .
2
Przyszedł do nas i wygrał wszystko .
0
No przez ten zarząd na pewno już nie poczują bo kogo mają mieć koło siebie do współpracy w pomocy Paulinho Gomesa Denisa ? Oni są na poziome no typowych średniaków z np. Z Arsenalu albo i gorzej . No ku..a Paulinho w ekstraklasie grał . Taka jest prawda . Nie wiem czy Denis by zapach ławki poczuł .