BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzymam kciuki za transfer . To ile w koncu wydajemy chajsu na przyszły sezon 150m?
0
Nie wiem koniec jeszcze 7-1 się skończy
0
I przegrać na sam koniec nie ma Messiego nie ma bramek .
0
A orientujesz się może czy liga portugalska jeszcze gra bo Jonas ma 33 bramki. A dobra oni i tak mają przelicznik 1.5
0
Jeszcze ktoś goni Messiego o złotego buta czy tylko Salah z nim walczył ?
0
Ale będzie MSCDG.
0
Walkower.
0
Chciał wygrać złotą piłkę jak przejdzie to powodzenia wtedy dzięki niemu CR będzie zdobywał te piłki .
2
Jednak po atletico coś pozostało . Heh i wsumie po Barcelonie też ponieważ prawie połowę sezonu musi odsiedzieć .
3
Heh Messi niby jednym z najlepszych śmieszne chyba najlepszy . Ale wsumie mu się nie dziwię że tak powiedział ponieważ swoich trzeba stawiać na pierwszym miejscu .
0
Ach niech Messi pokażę jak się bramki strzela .
0
Heh dokładnie .
0
Jak Neymar chce dzielić szatnie z Cristiano to śmiało drzwi do PSG otwarte .
0
Ja nie wiem co ten real robi . Ora wszystko co popadnie w lidze mistrzów . Tylko ten Ronaldo albo dobija albo sety pakuje .
0
Serio . Takich słabych sędziów dają na takie mecze . Patola .
0
Oby Arthur rzeczywiście załatał tą dziurę po odejściu iniesty
0
Będą finał transmitować na YT?
32
Avicii R.I.P.
0
Jak mu się już nie chce grać na wysokim poziomie niech odchodzi . Widać że już jest za słaby kondycyjnie .
2
Popieram to.
0
Dobrze piszesz .
0
Powinien zostać zwolniony dobre sobie . Jakieś oszołomy chyba na niego głosowali żeby wyleciał . Na razie lepszego trenera nie będziemy mieć .
0
Jaka złota piłeczka jak mundial jeszcze przed nami zależy kto wygra .
0
I mój kolega zesra się z bólu przy okazji .
12
Może finał juve roma ?
0
I tak bardziej mnie boli że odpadliśmy z lm niż odejście Neymara.
0
Dla mnie osobiście podobały się najbardziej stroje seledynowe z 2015 . Przypominają mi się dobre czasy z trio .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Tak jest zawsze z nami na końcówkach a real cały sezon nic nie gra z legią remisuje a i tak wygrywa .
0
Kozak