0

Trzymam kciuki za transfer . To ile w koncu wydajemy chajsu na przyszły sezon 150m?

0

Nie wiem koniec jeszcze 7-1 się skończy

0

I przegrać na sam koniec nie ma Messiego nie ma bramek .

0

A orientujesz się może czy liga portugalska jeszcze gra bo Jonas ma 33 bramki. A dobra oni i tak mają przelicznik 1.5

0

Jeszcze ktoś goni Messiego o złotego buta czy tylko Salah z nim walczył ?

0

Ale będzie MSCDG.

0

Walkower.

0

Chciał wygrać złotą piłkę jak przejdzie to powodzenia wtedy dzięki niemu CR będzie zdobywał te piłki .

2

Jednak po atletico coś pozostało . Heh i wsumie po Barcelonie też ponieważ prawie połowę sezonu musi odsiedzieć .

3

Heh Messi niby jednym z najlepszych śmieszne chyba najlepszy . Ale wsumie mu się nie dziwię że tak powiedział ponieważ swoich trzeba stawiać na pierwszym miejscu .

0

Ach niech Messi pokażę jak się bramki strzela .

0

Heh dokładnie .

0

Jak Neymar chce dzielić szatnie z Cristiano to śmiało drzwi do PSG otwarte .

0

Ja nie wiem co ten real robi . Ora wszystko co popadnie w lidze mistrzów . Tylko ten Ronaldo albo dobija albo sety pakuje .

0

Serio . Takich słabych sędziów dają na takie mecze . Patola .

0

Oby Arthur rzeczywiście załatał tą dziurę po odejściu iniesty

0

Będą finał transmitować na YT?

32

Avicii R.I.P.

0

Jak mu się już nie chce grać na wysokim poziomie niech odchodzi . Widać że już jest za słaby kondycyjnie .

2

Popieram to.

0

Dobrze piszesz .

0

Powinien zostać zwolniony dobre sobie . Jakieś oszołomy chyba na niego głosowali żeby wyleciał . Na razie lepszego trenera nie będziemy mieć .

0

Jaka złota piłeczka jak mundial jeszcze przed nami zależy kto wygra .

0

I mój kolega zesra się z bólu przy okazji .

12

Może finał juve roma ?

0

I tak bardziej mnie boli że odpadliśmy z lm niż odejście Neymara.

0

Dla mnie osobiście podobały się najbardziej stroje seledynowe z 2015 . Przypominają mi się dobre czasy z trio .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tak jest zawsze z nami na końcówkach a real cały sezon nic nie gra z legią remisuje a i tak wygrywa .

0

Kozak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?