BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Hehehe oby to była prawda .
0
Tak to jest jak broni koleś który nie grał cały sezon
0
Dembele niezła brama .
0
Zbierają na Neymara .
0
Serio znowu o tym Griezmannie i tak jak gomes vidal i alcacer nie odejdą to nie przejdzie . Poco te artykuły wystarczy poczekać do okienka i tyle. Będzie wiedomo tak czy nie .
0
Już wolałbym ten transfer .
0
No powinien zmienić klub jak u nas nie będzie grał .
0
Wiesz lepszy kontrakt musi się zgadzać .
0
https://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/ronaldo-zasugerowal-ze-odchodzi-z-realu,840357.html
0
Te ostatnie dwa sezony to Portugalia i real wygrały mu zp a nie on sam .
1
No chyba że Messi mundial wygra .
0
Nie wiem ale będzie trzeba założyć jakąś blokadę hala dzieci .
1
Znowu będą wchodzić na naszą stronę i pisać że wygrali .
0
Real trzeci raz z rzędu szacun ale w lidze nic nie gra .
0
Kiedy druga oliwa sprawiedliwa ?
0
Kurde cou mógł przejść latem wtedy to napewmo by wygrali
1
BekazRonaldo pewnie i tak z karnego strzeli i wygrają .
0
Hehehe no właśnie ja se elegancko oglądam i patrzę na komentarze .
0
Wala o złotą piłkę trwa a Messiego będzie tylko stać jak mundial wygrają .
0
Heh w przyszłym sezonie tak będzie ale w finale z city
0
Skąd ta pewność że przejdzie szanse są 50 na 50. Okaże się czy leci na hajs czy chciałby zdobywać wartościowsze trofea.
0
Znów o tym Griezmannie.
0
Wiecie co Griezmann nie przejdzie szkoda trochę . Już nawet nie mogę patrzeć na te artykuły o nim bo w oczy szczypie. Zostanie w Madrycie .
1
Za duży autobus nie ma co .
6
Oby Griezmann przyszedł bo Suarez praktycznie kontakt piłki to strata .
0
Sędzia nawet nie wiedział czy faul czy symulka to wybrał po środku .XD
7
Ja bym tylko Denisa Zostawił. Coś tam w nim widać dobrego
0
Widzieliście ankietę na stronce Realu coś tam jakiego zawodnika widzieliście by w następnym sezonie i kto tam jest ja drugim miejscu z niewielka różnica . Tak ten Neymar którego przeżywali śmiali się z niego bo słaby nurek itp. a teraz będzie o mój boże jaki dobry Neymar najlepszy .Nie wieże w nich .
No ale plan Neymara chyba się powiedzie .
6
Nie rozumiem braku powołania semedo on tam nawet na skrzydle dał by radę a Andre chyba każdy z tym się zgodzi.
0
A znając życie za pięć lat Barca będzie musiała za niego 150 mln zapłacić jak mu kariera pyknie. Bo ma "DNA" Barcy to będą go chcieli z powrotem.