5

Hehehe oby to była prawda .

0

Tak to jest jak broni koleś który nie grał cały sezon

0

Dembele niezła brama .

0

Zbierają na Neymara .

0

Serio znowu o tym Griezmannie i tak jak gomes vidal i alcacer nie odejdą to nie przejdzie . Poco te artykuły wystarczy poczekać do okienka i tyle. Będzie wiedomo tak czy nie .

0

Już wolałbym ten transfer .

0

No powinien zmienić klub jak u nas nie będzie grał .

0

Wiesz lepszy kontrakt musi się zgadzać .

0

Te ostatnie dwa sezony to Portugalia i real wygrały mu zp a nie on sam .

1

No chyba że Messi mundial wygra .

0

Nie wiem ale będzie trzeba założyć jakąś blokadę hala dzieci .

1

Znowu będą wchodzić na naszą stronę i pisać że wygrali .

0

Real trzeci raz z rzędu szacun ale w lidze nic nie gra .

0

Kiedy druga oliwa sprawiedliwa ?

0

Kurde cou mógł przejść latem wtedy to napewmo by wygrali

1

BekazRonaldo pewnie i tak z karnego strzeli i wygrają .

0

Hehehe no właśnie ja se elegancko oglądam i patrzę na komentarze .

0

Wala o złotą piłkę trwa a Messiego będzie tylko stać jak mundial wygrają .

0

Heh w przyszłym sezonie tak będzie ale w finale z city

0

Skąd ta pewność że przejdzie szanse są 50 na 50. Okaże się czy leci na hajs czy chciałby zdobywać wartościowsze trofea.

0

Znów o tym Griezmannie.

0

Wiecie co Griezmann nie przejdzie szkoda trochę . Już nawet nie mogę patrzeć na te artykuły o nim bo w oczy szczypie. Zostanie w Madrycie .

1

Za duży autobus nie ma co .

6

Oby Griezmann przyszedł bo Suarez praktycznie kontakt piłki to strata .

0

Sędzia nawet nie wiedział czy faul czy symulka to wybrał po środku .XD

7

Ja bym tylko Denisa Zostawił. Coś tam w nim widać dobrego

0

Widzieliście ankietę na stronce Realu coś tam jakiego zawodnika widzieliście by w następnym sezonie i kto tam jest ja drugim miejscu z niewielka różnica . Tak ten Neymar którego przeżywali śmiali się z niego bo słaby nurek itp. a teraz będzie o mój boże jaki dobry Neymar najlepszy .Nie wieże w nich .
No ale plan Neymara chyba się powiedzie .

6

Nie rozumiem braku powołania semedo on tam nawet na skrzydle dał by radę a Andre chyba każdy z tym się zgodzi.

0

A znając życie za pięć lat Barca będzie musiała za niego 150 mln zapłacić jak mu kariera pyknie. Bo ma "DNA" Barcy to będą go chcieli z powrotem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?