BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe kiedy se Malcom zagra .
0
Widzę że jest moc
2
Ah niestety Messi wypadł z trójki bo salahowi i modriciowi więcej obserwujących wskoczyło na stronie społecznościowej . Szkoda że nie patrzą na umiejętności , a jak by patrzyli to każdy wie kto jest najlepszy .
2
Taki średni
0
Kolega mówi że Messi brodę zgolił prawda to ?
0
Diaz za najladniejszą bramkę bo real Madryt a pogba zawodnik kolejki bo premier ligue
0
No LOL dobre ale i tak lepsze jest L.S.D-i-.
0
No to teraz oglądamy ja atleti traci punkty albo pag
43
Przy stole Messiego to już nawet Cristiano nie ma .
0
A ja tak nie uważam . Ter stegen bramki by nie strzelił na 2-1.
0
Ty nawet nie wiesz co mówisz . Więc ... Sieć cicho
0
Już to widziałem.
0
I poco on jak już wszystko zaczyna grać .
0
No i fajnie
4
Podjarałem się ta ligą mistrzów przez niego . Teraz my to wygrywamy trzy razy z rzędu dopóki jest Messi .
0
No dla mnie nie bo przedłużyłem umowę rok temu z cyfrowym Polsatem i dali mi element za darmo . Tak samo w tym roku jakbym wiedział to bym umowy nie przedłużał . Ale chociaż dali mi kanały z ligą mistrzów też za darm
3
Żałosne to jest że mecze są podzielone na cyfrowym Polsacie i nic+ co żeby znów se obejrzeć cała ligę muszę kupić dwie platformy ? Polska i wszystko jasne .
1
Ciekawe jak byś ty taki autobus przeszedł .
0
Oby tylko syndrom Brazylijczyka mu nie odbił
1
Heh włączyłem se na projektorze to teraz jak w kinie na całą ścianę
0
W sumie
0
Ja na YouTube oglądam
0
Wicie na jakich kanałach w cyfrowym Polsacie jest Polsat premium tam gdzie liga mistrzów jest puszczana ? Chodzi mi o numer bo znaleźć nie mogę
0
Malcolm'owi pasuje 14
0
Dobry kibic z ciebie . Ja liczę żeby było jak najlepiej .
0
Zrobi to ?
https://www.meczyki.pl/newsy/kolejne-doniesienia-w-sprawie-thiago-potwierdzone-zainteresowanie-realu-madryt/88851-n
0
I tak go nie oddadzą .
0
To chyba będzie nasza najlepsza siódemka .
0
I co Coutinho ma te portugalskie obywatelstwo .. Transfer markt pokazuje że ma https://www.transfermarkt.pl/philippe-coutinho/profil/spieler/80444
6
Oby panie Vidalu oby