BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ale fajny mecz a przypominam że Barca wydaje setki milionów na zawodników a oni jakieś klepniaki .
1
Zacząłem oglądać od 0-2 i skończyłem przy 3-2
0
Easy.
1
Zwolniony xd.
1
XD Neuera nawet w top 20 nie ma a na ławie będzie siedział bramkarz z top 3 .
0
Porto xd jak Barcelona ich obrony nie przejdzie .
0
Fajnie jak by w połowie Messiego zastąpił .
0
Stuprocentową okazję zromabał .
0
No I git . Jak mi się nie chce oglądać dzisiaj tego meczu , ale muszę .
0
Do póki Messi nie wejdzie bramki nie będzie
0
No szkoda jest gościa .
0
Roberto na Malcolma I Semedo na skrzydło .
0
Messi za coitinho alena\ Malcolm Suarez/ Vidal
0
Easy jedziemy ich
1
Szkoda że bez naszej Barcy
0
Jak by tylko zwiększyli te swoje żółwie tępo .
0
Girona 13 a gramy jak równy z równym .
0
Jak Rabiot przyjdzie to już będzie niezła konkurencja w pomocy .
3
Numer 6 dla niego Denis out.
1
Ta jak by zależało cały czas od kontaktu zawodnika z zawodnikiem to by nigdy gol z różnego nie wpadł bo tam co chwilę się szarpią .
1
Screen zrobiony. Pozdrawiam .
2
Jeszcze dwie i mamy awans
0
Xd jak będzie 4-0 to awansujemy .
7
Dlatego Neymar nie może wrócić między innymi
1
Komentarz usunięty
1
Już dawno z niego wyciągnęli to co najlepsze czyli nic
3
I tak był cienki jak kabel od mojej ładowarki do telefonu.
0
Zaraz cała jedenastka z Francuzów będzie
0
Komentarz usunięty
0
Co wy słyszałem że od Varana lepszy XD