0

No ale fajny mecz a przypominam że Barca wydaje setki milionów na zawodników a oni jakieś klepniaki .

1

Zacząłem oglądać od 0-2 i skończyłem przy 3-2

0

Easy.

1

Zwolniony xd.

1

XD Neuera nawet w top 20 nie ma a na ławie będzie siedział bramkarz z top 3 .

0

Porto xd jak Barcelona ich obrony nie przejdzie .

0

Fajnie jak by w połowie Messiego zastąpił .

0

Stuprocentową okazję zromabał .

0

No I git . Jak mi się nie chce oglądać dzisiaj tego meczu , ale muszę .

0

Do póki Messi nie wejdzie bramki nie będzie

0

No szkoda jest gościa .

0

Roberto na Malcolma I Semedo na skrzydło .

0

Messi za coitinho alena\ Malcolm Suarez/ Vidal

0

Easy jedziemy ich

1

Szkoda że bez naszej Barcy

0

Jak by tylko zwiększyli te swoje żółwie tępo .

0

Girona 13 a gramy jak równy z równym .

0

Jak Rabiot przyjdzie to już będzie niezła konkurencja w pomocy .

3

Numer 6 dla niego Denis out.

1

Ta jak by zależało cały czas od kontaktu zawodnika z zawodnikiem to by nigdy gol z różnego nie wpadł bo tam co chwilę się szarpią .

1

Screen zrobiony. Pozdrawiam .

2

Jeszcze dwie i mamy awans

0

Xd jak będzie 4-0 to awansujemy .

7

Dlatego Neymar nie może wrócić między innymi

1

Komentarz usunięty

1

Już dawno z niego wyciągnęli to co najlepsze czyli nic

3

I tak był cienki jak kabel od mojej ładowarki do telefonu.

0

Zaraz cała jedenastka z Francuzów będzie

0

Komentarz usunięty

0

Co wy słyszałem że od Varana lepszy XD

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?