BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na meczyki.pl było szybciej .
0
Piątek 53%.
1
Ee kolega cały czas tak robi i nic.
0
Ten Rabiot na serio przechodzi do nas ???
0
Heh całej trójce co odeszła do evertonu wartość podskoczyła .
4
Januszki januszki ja bym go wziął za darmo i sprzedał jak by nie grał i jest biznes .
1
Tylko dlatego Rabiot w zimie my się przydał na te rotację .
2
Proste kasa albo trofea w lepszym klubie.
0
https://www.transfermarkt.pl/pierwszy-spadek-wartości-rykowej-messiego-od-dziesięciu-lat/view/news/325743
1
I ten Lewy na 17 miejscu
2
No i co z tego wróci i znów to samo
0
No przekozak będzie z niego .
0
Ciekawe kiedy mecz będzie w końcu leciał na eleven sports. Chyba nigdy sobie meczu nie obejrzę normalnie .
1
No taki zajeb..cie lepszy że połowy Messiego statystyk nie miał . Jak dla mnie Messi był najlepszy jedynie co to Mbappe może mu dorównać jak przejdzie do lepszej ligi
1
Xd Barca by wygrała LM to i tak pół składu realu by była a u nas jeden w dziesiątce i dwóch w dwudziestce .
26
. Nie spodziewałem się od Realu takiego zajebistego prezentu urodzinowego . Dzięki i życzę dalszych takich wyników .
0
No i trio brazylijskie wypatrzone przez Barce ląduje w realu . Nic nowego .
30
Teraz Madryt będzie się jarał z tydzień tym zwycięstwem .
0
Jaki fux z tym zwycięstwem
0
Żenada naprawdę żenujące te spotkanie .
0
I po meczu będzie artykuł . ,,Dembele i Malcolm odejdą zimą?"
0
No a jak ciekawsze już jest patrzenie na ścianę niż ta gra . Mecz na miarę ekstraklasy . A nawet chyba klasę niżej .
0
????️.
0
Ale się ucieszyłem jak zobaczyłem że tylko 3 tyg.
1
Ta no a taki Eric Dier przechodzi do Barcy i gra jak Gomes . Napewno by tak było więc nie ma tematu .
3
Hehehe już widać że ustawiane . Już i tak powiedzieli Modriciowi żeby wpadł odebrać zp.
2
Gdzie lewy się pytam a taki cavani jest .
0
Widzę że zajebista passa trwa w najlepsze .
2
Widziałem że będzie się tylko marnował . Mógł se do Romy przejść .
0
Hehehe Suarez nic nie gra . ( No chyba że tylko z Messim ) już dawno nie widziałem jak strzela bramkę .