BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie źle XD .
0
@Konradowskyy co z tego jak olał nas to wzięli Olmo i koniec tematu , nie dziwię mu się że już go nie chce
6
Czemu Yamal nie strzela skoro takie bramy ładuje
1
Już 3/3 ter stegen XD
1
No ter stegen w formie 2/2 strzały celne wpuszczone
14
Álvarez marzenie .
0
Proszę niech to wypali
6
Jeszcze Ryan przedłuży kontrakt i mogę być spokojny.
0
@VandaI ale wiesz że kurwa cały mecz próbują bramki strzelać XD
0
Chuja grają ale strzelają
2
Największe ich trofeum w tym sezonie
1
Miałem 17 lat jak wygrali ostatnią ligę mistrzów myślałem ze w tym roku będzie do 10 razy sztuka ale nie wyszło .
31
Nie rozumiem dlaczego na taki mecz dają nam madryciarza do sędziowania .
7
Nie boli mnie samo odpadnięcie tylko to z kim my odpadliśmy . Przecież to kurwa anty football jak atleti w dwóch meczach dostali od nas więcej bramek co przez całą LM przed nami .
0
Szkoda , ale mam nadzieję że za 10 lat wygrany LM.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W końcu ile można było czekać i tak za daleko doszliśmy .
0
I dalej 5 pucharów .
2
To była ostatnia szansa , Real z Alonso będzie nie do pokonania .
3
@nightwishygt odezwał się frajer roku
0
Nie chcieliście karnych to nie macie na co narzekacie .
0
@wyrek XD 1.8 ponad
0
@JimMorrisonFCB na tiktoku ludzie puszczają na full ekran
0
Jak będzie grał na PO to raczej jest dla nas wzmocnienie XD .
0
Najpierw trzeba wygrać wszystkie mecze do końca
0
XD Yamal kolejna nowa fryzura na Neymara .
3
Ta chyba promyk nadziei że ktoś go kupi za 15 mln
1
Yamal jest tragiczny masakra
2
Dobra ciekawe , 0 punktów czy 1 dzisiaj
0
Szkoda bo Raphinha robi się samolubem , bym to zrozumiał jak by był Messim i wykańczał dobrze te akcje no ale to jest Raphinha