0

To nie źle XD .

0

@Konradowskyy co z tego jak olał nas to wzięli Olmo i koniec tematu , nie dziwię mu się że już go nie chce

6

Czemu Yamal nie strzela skoro takie bramy ładuje

1

Już 3/3 ter stegen XD

1

No ter stegen w formie 2/2 strzały celne wpuszczone

14

Álvarez marzenie .

0

Proszę niech to wypali

6

Jeszcze Ryan przedłuży kontrakt i mogę być spokojny.

0

@VandaI ale wiesz że kurwa cały mecz próbują bramki strzelać XD

0

Chuja grają ale strzelają

2

Największe ich trofeum w tym sezonie

1

Miałem 17 lat jak wygrali ostatnią ligę mistrzów myślałem ze w tym roku będzie do 10 razy sztuka ale nie wyszło .

31

Nie rozumiem dlaczego na taki mecz dają nam madryciarza do sędziowania .

7

Nie boli mnie samo odpadnięcie tylko to z kim my odpadliśmy . Przecież to kurwa anty football jak atleti w dwóch meczach dostali od nas więcej bramek co przez całą LM przed nami .

0

Szkoda , ale mam nadzieję że za 10 lat wygrany LM.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W końcu ile można było czekać i tak za daleko doszliśmy .

0

I dalej 5 pucharów .

2

To była ostatnia szansa , Real z Alonso będzie nie do pokonania .

3

@nightwishygt odezwał się frajer roku

0

Nie chcieliście karnych to nie macie na co narzekacie .

0

@wyrek XD 1.8 ponad

0

@JimMorrisonFCB na tiktoku ludzie puszczają na full ekran

0

Jak będzie grał na PO to raczej jest dla nas wzmocnienie XD .

0

Najpierw trzeba wygrać wszystkie mecze do końca

0

XD Yamal kolejna nowa fryzura na Neymara .

3

Ta chyba promyk nadziei że ktoś go kupi za 15 mln

1

Yamal jest tragiczny masakra

2

Dobra ciekawe , 0 punktów czy 1 dzisiaj

0

Szkoda bo Raphinha robi się samolubem , bym to zrozumiał jak by był Messim i wykańczał dobrze te akcje no ale to jest Raphinha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?