2

Flick za dużo ryzykuje a piłkarze chuja grają , to się nie łączy .

1

@Zaglloba nie .

1

Niech ten Yamal wypierdala i Forbsa biorą

0

Błagam nie .

1

I tak praktycznie mamy po wszyskich trofeach , morze puchar ogóra wejdzie , w lm raczej nikt nie wierzy

0

Dla takiej Barcelony trzeba wyłączyć suba w canal plus .

2

Przereklamowany Yamal jest do wyjebania do u 18

6

Dziś to remis w ciemno biorę

0

Z taką obroną Mbappe nam z 6 walnie .

8

Czy tylko real jak się odwoła to zrzucają im kary ? Czy jest jeszcze jakiś inny klub

0

Komentator chyba za Madrytem

9

Niech swoje nazwisko wytłumaczy co dalej tutaj robi

1

No już po czasie .

0

Z realem dwucyfrówka

0

Mam nadzieję że na przyszły sezon kupią dwóch podstawowych środkowych obrońców .

1

Nie wierzę w to .

1

Teraz to już nigdy im nie uwierzę do póki nie zobaczę .

2

Lecimy po drugie miejsce vamos

0

XD co my gramy , jeszcze ten szrot w ataku i co my niby mamy zrobić

2

Tragedia XD co gdyby nie mieli kontuzji o nas nie mówię bo taki Raphinha chuja by dał czy Gavi

0

La liga parzy jak zwykle .

0

Już mamy praktycznie po meczu wszyscy z tyłu będą stali .

1

Nie ma to jak mieć jednego zawodnika wartego więcej niż klub przeciwnika i grać takie coś .

0

Bramkarz ma farta że wszystko w niego leci

2

Ciężko idzie bez Yamala

0

Niech wraca bo to oznacza dla nas wzmocnienie w postaci carvajala

7

Bez napastnika chuja zdziałamy

6

Ale gość się spłakał

1

A później przyjdzie Mallorca na Rayo i 4-0 tak jest zawsze .

0

@MichuZ44 25 .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?