BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Flick za dużo ryzykuje a piłkarze chuja grają , to się nie łączy .
1
@Zaglloba nie .
1
Niech ten Yamal wypierdala i Forbsa biorą
0
Błagam nie .
1
I tak praktycznie mamy po wszyskich trofeach , morze puchar ogóra wejdzie , w lm raczej nikt nie wierzy
0
Dla takiej Barcelony trzeba wyłączyć suba w canal plus .
2
Przereklamowany Yamal jest do wyjebania do u 18
6
Dziś to remis w ciemno biorę
0
Z taką obroną Mbappe nam z 6 walnie .
8
Czy tylko real jak się odwoła to zrzucają im kary ? Czy jest jeszcze jakiś inny klub
0
Komentator chyba za Madrytem
9
Niech swoje nazwisko wytłumaczy co dalej tutaj robi
1
No już po czasie .
0
Z realem dwucyfrówka
0
Mam nadzieję że na przyszły sezon kupią dwóch podstawowych środkowych obrońców .
1
Nie wierzę w to .
1
Teraz to już nigdy im nie uwierzę do póki nie zobaczę .
2
Lecimy po drugie miejsce vamos
0
XD co my gramy , jeszcze ten szrot w ataku i co my niby mamy zrobić
2
Tragedia XD co gdyby nie mieli kontuzji o nas nie mówię bo taki Raphinha chuja by dał czy Gavi
0
La liga parzy jak zwykle .
0
Już mamy praktycznie po meczu wszyscy z tyłu będą stali .
1
Nie ma to jak mieć jednego zawodnika wartego więcej niż klub przeciwnika i grać takie coś .
0
Bramkarz ma farta że wszystko w niego leci
2
Ciężko idzie bez Yamala
0
Niech wraca bo to oznacza dla nas wzmocnienie w postaci carvajala
7
Bez napastnika chuja zdziałamy
6
Ale gość się spłakał
1
A później przyjdzie Mallorca na Rayo i 4-0 tak jest zawsze .
0
@MichuZ44 25 .