BarcaPelnaGemba
Dołączył/a: lipiec 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale PSG ma mega stroje i jeszcze ten Jordan
0
Ktoś wie jak ten hiszpański film sie nazywa coś na C ????
0
Polecicie jakiś fajny film na poniedziałkowy wieczór
0
Kurła Maurico zrób coś bo kupę narazie gracie
0
Były zawodnik Barcelony Juan Camara (Miedź Legnica )może dziś zadebiutować w meczu z Jagiellonia Białystok
1
Ale bym szarpnął ta reporterkę co wywiady przeprowadza
1
Chodzą i tylko mandat mandat
0
Nieeeeeeeeeeewiarygodne buzie widzę w tym tenczu
1
Ireneusz Jeleń jest bez kontraktu może się skusi przyjść do barcy na 9
1
Ale bym chciał takiego Probierza w Barcy
0
Noo oczywiście kto by się spodziewał ze coutinho zejdzie
3
Malcoma to chyba do 3 ligi kupiliśmy
0
Oby Valverde nie podpisał nowego kontraktu bo jest very big pussy i nie ma cojones
0
To jest śmieszne przeciętny człowiek stara się jak może zapiernicza za śmieszne 2000 zł na miesiąc a Suarez który zarabia miliony odpierdziela taka fuszerę to co on dziś gra to połowa La Rambli by zagrała
1
I wgl zauważyłem ze Ernest ma nos jak hamulec od karuzeli
0
Niee to jest kabaret u mnie na wiosce jest lepsze boisko a jest to B klasa
7
Guendouzi to chyba ta palma z Otwocka
9
Sebastian Szymański z Legii blisko CSKA Moskwa kwota 7 mln euro
0
Jezus ale to jest kozak
3
Kurła dziś zaczynam prace życzcie mi wytrwałości :(
0
Mówię nie dawno ze w sensie 2015 rok xD
12
No proszę Sergi Roberto 4 kapitanem drużyny a nie tak dawno większość chciała go sprzedać
1
Borja Fernandez były zawodnik Celty Vigo dziś został zawodnikiem Miedzi Legnica
7
Juan Camara były zawodnik Barcelony został dziś zawodnikiem Miedzi Legnica
2
Tak sobie czytam te plotki kogo Chelsea kupi za Thibo to aż ręce opadają żeby dawać 100 mln za Oblaka lub 80 za Kępę całe szczęście ze wyciągnęliśmy Marka za 12 :)
0
Zacytuje słowa z jakże wybitnej wokalistki kahay „ po co po co po co „ ja oglądałem ten mecz
0
Oby tak było :)
0
„Znowu jadę do ciebie sam”
0
Dla lubiących filmy wojenne na TVP hd o 00:00 miasto 44
0
A drugie pytanie brzmi czy ktoś z la ramblowiczow mieszka może w Gelsenkirchen ?