BarcaPelnaGemba
Dołączył/a: lipiec 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierd... znów to samo jak tak można zarabiają takie pieniądze a robią taka fuszerę wstyd
0
Dzień dobry wszystkim mam pytanie nie związane z piłka nożna a mianowicie jest na sali jakiś górnik bo mam kilka pytań ??
0
Panie Lewandowski weź się do roboty pan jeszcze gra dla Bayernu
3
Powiem tak obejrzałem wszystkie 6 odcinków Kruk szepty słychać po zmroku i powiem krótko serial zajebi...
0
Gdzie jest VAR ja się pytam
5
Michael Oliver ty kur..
0
Co ty ćpiesz człowieku
0
No ogólnie czy warto go kupic czy się nie zacina i wgl jak funkcjonuje
0
Posiada ktos może telefon marki Huawei Mate 10 Lite chciałbym poznać opinie osób które posiadają ten telefon
0
Ja bym tutaj wrócił do pewnego tweeta z sierpnia tylko że trochę w zmienionej wersji " Ej Real Madryt kupcie kogoś bo ten sezon nie ma sensu xD "
31
Panie i Panowie zaczynam dziś pierwszy dzień pracy życzcie mi wytrwałości :)
0
polecicie dobra kartę sieciowa do pobrania za darmo xD
0
Ktos wie dlacZego nie dostałem kodu od eleven jak zamówiłem pakiet a podalem dobry nr telefonu??
0
Mam pytanie do osób które korzystały ze strony " Fabryka Siły " jestem zainteresowany wykupieniem pakietu na 1 miesiąc i chcialem się dowiedzieć czy się opłaca czy może lepiej wziąć inny pakiet ( dieta + rozpisanie ćwiczeń)
4
0
Co myślicie :
Newcastle-City -2.5
Fenerbahce-2.5 istanbulspor
Parma-spezia 1
Milan - Inter x2
Za 20 zl :)
0
Gdzie polecacie wykupić pakiet do obejrzenia el clasico?
0
Ogląda ktoś El Clasico w Legnicy ? :)
0
Poleci ktos laptopa typowo do gier :)
0
Poleci ktoś dobra stronę ze spodniami najlepiej jogger :)
0
Zna ktoś może stronę godna polecenia z spodniami typu jogger (3xl) ?
0
Znacie moze więcej stron typu (Urban City) lub (Odziejsie)
0
Jaką stronę z butami polecacie duże rozmiary (49,5) :)
0
Działa wam facebook ??
0
Ok dzięki już wszystko zalatwione
0
Wie ktoś może czy nc+go jest za darmo ???
0
Zmień znajomego xD
1
Wie ktos gdzie obejrzę wszystkie odc Zlomowisko xD
0
Auc to boli :( ( 15 znaków)
1
Bedziemy mieli sie z czego śmiać