0

Ja pierd... znów to samo jak tak można zarabiają takie pieniądze a robią taka fuszerę wstyd

0

Dzień dobry wszystkim mam pytanie nie związane z piłka nożna a mianowicie jest na sali jakiś górnik bo mam kilka pytań ??

0

Panie Lewandowski weź się do roboty pan jeszcze gra dla Bayernu

3

Powiem tak obejrzałem wszystkie 6 odcinków Kruk szepty słychać po zmroku i powiem krótko serial zajebi...

0

Gdzie jest VAR ja się pytam

5

Michael Oliver ty kur..

0

Co ty ćpiesz człowieku

0

No ogólnie czy warto go kupic czy się nie zacina i wgl jak funkcjonuje

0

Posiada ktos może telefon marki Huawei Mate 10 Lite chciałbym poznać opinie osób które posiadają ten telefon

0

Ja bym tutaj wrócił do pewnego tweeta z sierpnia tylko że trochę w zmienionej wersji " Ej Real Madryt kupcie kogoś bo ten sezon nie ma sensu xD "

31

Panie i Panowie zaczynam dziś pierwszy dzień pracy życzcie mi wytrwałości :)

0

polecicie dobra kartę sieciowa do pobrania za darmo xD

0

Ktos wie dlacZego nie dostałem kodu od eleven jak zamówiłem pakiet a podalem dobry nr telefonu??

0

Mam pytanie do osób które korzystały ze strony " Fabryka Siły " jestem zainteresowany wykupieniem pakietu na 1 miesiąc i chcialem się dowiedzieć czy się opłaca czy może lepiej wziąć inny pakiet ( dieta + rozpisanie ćwiczeń)

4

jak się tak ogląda to aż doczekać się nie mogę :)

0

Co myślicie :

Newcastle-City -2.5

Fenerbahce-2.5 istanbulspor

Parma-spezia 1

Milan - Inter x2

Za 20 zl :)

0

Gdzie polecacie wykupić pakiet do obejrzenia el clasico?

0

Ogląda ktoś El Clasico w Legnicy ? :)

0

Poleci ktos laptopa typowo do gier :)

0

Poleci ktoś dobra stronę ze spodniami najlepiej jogger :)

0

Zna ktoś może stronę godna polecenia z spodniami typu jogger (3xl) ?

0

Znacie moze więcej stron typu (Urban City) lub (Odziejsie)

0

Jaką stronę z butami polecacie duże rozmiary (49,5) :)

0

Działa wam facebook ??

0

Ok dzięki już wszystko zalatwione

0

Wie ktoś może czy nc+go jest za darmo ???

0

Zmień znajomego xD

1

Wie ktos gdzie obejrzę wszystkie odc Zlomowisko xD

0

Auc to boli :( ( 15 znaków)

1

Bedziemy mieli sie z czego śmiać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?