BarcaPelnaGemba
Dołączył/a: lipiec 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie do osób mieszkających w Niemczech . Jeżeli mam telefon na abonament to będą naliczane dodatkowe opłaty za dzwonienie lub za internet ?
0
Jest jakaś apka na telefon gdzie można poduczyć się niemieckiego ?
2
Obejrzałem właśnie film , Najlepszy ‚ i powiem wam ze słów brakuje co Jerzy Górski zrobił tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć
0
Maradona to chyba krokodyla ćpie
0
Powiem tak Francja tez jakoś porywająco nie gra tak ze Argentyna nie jest bez szans
1
To chyba drugiej tez nie widziałeś :)
6
A tam jakiś mundial hitowy mecz jest w lidze mistrzów
La Fiorita ( San Marino ) vs Lincoln ( Gibraltar )
3
No i będzie sens oglądać dalej ten mundial
Vamos Albicelestes
1
Rojjooooooooooooooooo
0
Ciekawi mnie to po co ten łysy smerf skacze tam koło lini bocznej jak i tak nikt go nie słucha
7
Najlepiej nie powołać Icardiego bo niby psuje atmosferę a okazało się się ze Sampaoli nie jest lepszy
2
Oo Higuainowi się Higuain włączył :)
0
Cakir chyba ma pokój w hotelu z Lahozem
3
Dybala Aguero a komu to potrzebne :)
4
Drybling Mezy poziom B klasy
1
Jest No w końcu wszedł zbawiciel Meza
1
Niby Polacy słabo zagrali mecz ale jako ze jesteśmy gościnnym i uprzejmym narodem oddamy ta łatkę Argentynie :)
0
Mam takie przeczucie ze po tych mistrzostwach te „gwiazdy” Argentyny zakończą karierę w reprezantacji
18
Co jak co ale Messi miał taka srake w tych 2 meczach jak na przed matura xD
0
Pierdo.... Sampaoli sabotażysta ch.. nie trener
2
Kupmy tego Kariusa solidny jest
0
Oglądałem skok stulecia film sztosik
0
La Ramblo poratujcie jakimś dobrym filmem
0
Zarzuci ktos fajnym thrillerem :)
1
Ok dzięki ja tylko do biegania potrzebuje :)
0
Mam pytanko do biegaczy czy aplikacja Endomondo jest darmowa ??
0
Leci gdzieś na NC+ puchar Włoch ??
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
6
Tego Ulriecha to powinni wypier.....gdzieś do B klasy jak w takim meczu można coś takiego zrobić to jest skandal ze gość gra w Bayernie
0
Nie ma co się oszukiwać Real w finale rozjedzie Liverpool lub Romę jeden mecz będzie ich dzielił od 3 Ligi Mistrzów z RZĘDU