0

Napisac BartekOut to za malo ten czlowiek nadaje sie jedynie na zmywak

0

O kant d**y taka gre ogladac xD

0

Najgorsze jest to ze przed tym klubem nie ma zadnej przyszłości kazdy grajek prawie po 30 a zapowiadającego grajka ani widu ani slychu i

1

Kupmy Paulinho :)

2

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

0

I wgl jak on sobie mogl wyjsc sam z treningu

2

Moze juz nie wliczal Neymara w ta szatnie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak mam 201 cm

0

Niestety mam taka szkite xD

0

Polecicie dobra stronke z conversami 49.5 33cm xD ???

0

Podacie fajna stronke z oryginalnymi butami duze rozmiary ( 49,5 33cm ) z gory dzieki

2

Orientuje sie ktos czy na player mozna placic sms ??

0

Na player.pl co miesiac jest obowiazkowe wykupienie pakietu czy mogr tylko w tym miesiacu i pozniej juz nie ??

0

Co powiecie na takiego wariata

Osmanlispor Olympiakos 1
Besiktas Ben sheva 1
Ajax Legia 2
Tottki gent 1
Fiorentina Borussia M 1

0

Poratuje ktoś tytulem filmu pewien mężczyzna zostawia chorego psa pod gabinetem weterynaryjnym ze świadomością że umrze a ten weterynarz go ratuje i próbują odnaleźć właściciela
I przepraszam że w takiej formie ale tylko tyle pamiętam z tego filmu xD

0

Co sądzicie o tym kuponie

Plymouth - Liverpool 2
Southampton - Norwich 1

Szwecja - Katar 2
Argentyna- Egipt 2

Nantes - Caen 1

Real Madryt - Celta Vigo (-2.5)

2

Jaki polecilibyście zegarek do 500 zł :)

0

Moze ktos z was bedzie wiedzial skad wezme Kod Konfiguracyjny do multiroom nc+ z gory dzieki

0

Jakiś dobry film na faktach ktoś podrzuci ?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

http://www.fcbarca.com/57148-oficjalnie-luis-suarez-pilkarzem-barcelony.html poczytajcie sobie niektore komentarze siech na sali xD

2

Ogląda ktoś w Opolu El Clasico ?

0

tak z innej beczki jak myślicie co by teraz się działo jak by Messi przeszedł do realu

0

Poszukuje strony z butami duże rozmiary ( 49,5 - 50 ) poza Allegro i Zalando :)

1

nie bredze tylko mowie prawde

0

nie mowile bo nie mialem konta zalozonego xD :)

1

I wgl po co byl potrzebny alcacer jak i tak nie zagral suarez dzisiaj slaby jak barszcz to idelnie mogl go zastapic

0

Jak będziemy dalej tak sobie pykać w obronie to wygramy w tym sezonie koszyk gruszek :(

0

Jezus dlaczego zawsze tak jest widzi ze jest juz ciezko to niech wybije ta pilke na uwolnienie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?