BarcaPelnaGemba
Dołączył/a: lipiec 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisac BartekOut to za malo ten czlowiek nadaje sie jedynie na zmywak
0
O kant d**y taka gre ogladac xD
0
Najgorsze jest to ze przed tym klubem nie ma zadnej przyszłości kazdy grajek prawie po 30 a zapowiadającego grajka ani widu ani slychu i
1
Kupmy Paulinho :)
2
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
0
I wgl jak on sobie mogl wyjsc sam z treningu
2
Moze juz nie wliczal Neymara w ta szatnie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak mam 201 cm
0
Niestety mam taka szkite xD
0
Polecicie dobra stronke z conversami 49.5 33cm xD ???
0
Podacie fajna stronke z oryginalnymi butami duze rozmiary ( 49,5 33cm ) z gory dzieki
2
Orientuje sie ktos czy na player mozna placic sms ??
0
Na player.pl co miesiac jest obowiazkowe wykupienie pakietu czy mogr tylko w tym miesiacu i pozniej juz nie ??
0
Co powiecie na takiego wariata
Osmanlispor Olympiakos 1
Besiktas Ben sheva 1
Ajax Legia 2
Tottki gent 1
Fiorentina Borussia M 1
0
Poratuje ktoś tytulem filmu pewien mężczyzna zostawia chorego psa pod gabinetem weterynaryjnym ze świadomością że umrze a ten weterynarz go ratuje i próbują odnaleźć właściciela
I przepraszam że w takiej formie ale tylko tyle pamiętam z tego filmu xD
0
Co sądzicie o tym kuponie
Plymouth - Liverpool 2
Southampton - Norwich 1
Szwecja - Katar 2
Argentyna- Egipt 2
Nantes - Caen 1
Real Madryt - Celta Vigo (-2.5)
2
Jaki polecilibyście zegarek do 500 zł :)
0
Moze ktos z was bedzie wiedzial skad wezme Kod Konfiguracyjny do multiroom nc+ z gory dzieki
0
Jakiś dobry film na faktach ktoś podrzuci ?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
http://www.fcbarca.com/57148-oficjalnie-luis-suarez-pilkarzem-barcelony.html poczytajcie sobie niektore komentarze siech na sali xD
2
Ogląda ktoś w Opolu El Clasico ?
0
0
Poszukuje strony z butami duże rozmiary ( 49,5 - 50 ) poza Allegro i Zalando :)
1
nie bredze tylko mowie prawde
0
nie mowile bo nie mialem konta zalozonego xD :)
1
I wgl po co byl potrzebny alcacer jak i tak nie zagral suarez dzisiaj slaby jak barszcz to idelnie mogl go zastapic
0
Jak będziemy dalej tak sobie pykać w obronie to wygramy w tym sezonie koszyk gruszek :(
0
Jezus dlaczego zawsze tak jest widzi ze jest juz ciezko to niech wybije ta pilke na uwolnienie