Ty to chyba jednak z ZOMO bo oni stosowali podobne techniki socjotechniczne co KGB
Właśnie w ten sposób zachowujesz się jakbyś miał coś za uszami
Masz wiele kont na witrynie internetowej, manipulujesz opinią wykorzystując niepotwierdzone dane i odwracasz sytuację, zarzucając komuś coś co dotyczyło Twojej osoby
Smutne życie kolego, pytanie czy ulży Ci przez zaśmiecanie komuś skrzynki?
@waletpl Wtedy chodziłem do kościółka bo rodzinka tego ode mnie wymagała, więc ciężko myśleć o pokusach jeśli ktoś Ci wmawia, że kobiety i seks to grzech ;)
@Comentateiro Paryż ogromny zjazd względem poprzedniego sezonu, ale trzeba pamiętać że oni od listopada tak cisnęli, że utrzymanie tego przez cały czas jest niemożliwe
Bayern i Arsenal na ten moment dwie najmocniejsze drużyny, grające najlepszy futbol w Europie.
Oczywiście potężny Bayern sobie poradzi z Paryżem!
@AxelF O przelogowałeś widzę i nawet sobie lajka dałeś pod tym prowokacyjnym komem.
Kult Szatana to jest właśnie coś materialnego za co ludzie oddają swoją esencję duchowości, więc słabo Ci poszło to szukanie w AI ;)
Seks pieniądze i wszelkie dobra materialne to nagroda dla tych którzy nie mają żadnej drogi w swojej życiowej wędrówce ale cena jaką później płacisz tego nie kalkuluje.
PS. Dodałem bloka na obu kontach także możesz się przebijać przez ścianę
Jak poznałem miała miesiąc przed 15, a ja miałem 17
Ale ona w tym czasie była z jakimś typkiem i do mnie napisała pół roku później także panie poruczniku możesz zaspokoić swoją nieskrywaną ciekawość.
Poza tym w tamtym czasie jak miałeś 18 lat to nie myślałeś o cipce cyckach czy tyłku tylko lubiłeś tę osobę za jej podejście do życia, energię jaką ma i to jakim jest człowiekiem.
Teraz chłopak myśli tym drugim mózgiem, ale dziewczyny też nie są lepsze i same się ogłaszają na szybki seks etc
To jest kult szatana i mówię to zupełnie jako buddysta nie katolik.
Kurwa jak ja miałem 18 lat to miałem samych kolegów i spotykałem się z 15 letnią dziewczyną, która była bardziej przyjaciółką niż kochanką/partnerką etc
Teraz każdy 18 latek musi mieć możliwość namiętnych spotkań z kilkoma kobietami jednocześnie bo inaczej będzie nieszczęśliwy/niezaspokojony etc
Tak czy siak raczej małe szanse żeby odpadł w Finals przed Alcarazem tutaj przewaga nawierzchni na korzyść Włocha jest ogromna i gra u siebie.
Całościowo Sinner miał bana na trzy miesiące, a Alcaraz nie zdołał odrobić choćby połowy punktów sam jest sobie winien, że zakończy rok na drugim miejscu.
@Gall Pedri próbował przejąć kontrolę nad środkiem pola, ale jeśli obok niego będzie grał de Jong to takie PSG czy Real po prostu będą mieć darmową kontrolę w środku
Gavi byłby idealnym wsparciem dla Pedriego, ale trzeba ogrywać i szykować do tej roli Bernala bo brakuje siły fizycznej w pomocy.
@norbi77 Problem jest taki, że Barca jest sporo słabsza niż w zeszłym roku a Yamal nie gra nic żeby nie było czego zbierać z Realu.
Arsenal mógłby ich ograć, taktycznie spanishować to jest pewne, nie wiem jak Bayern bo na Real to oni grają zawsze świetnie, ale zwykle coś odwalają i wypuszczają mecz z ręki.
PSG też jest osłabione i przetrzebione kontuzjami, więc Real mógłby ich teraz pokonać.
Trzeba docenić Alonso bo to świetny trener taktyczny, dawno Biali nie mieli takiego wizjonera na ławce, który potrafi ustawić zespół żeby działał przy tylu gwiazdach.
@DAM1ANOo Ciężko cokolwiek przewidzieć, dostał od początku same kłody pod nogi i może mieć w końcu dość tego co się wyprawia w klubie na każdym kroku.
Jeśli zarząd mu nie pomaga przy rozwijaniu zespołu, a do tego non stop przeszkadza i ściąga na niego większą presję medialną to gość w pewnym momencie może stracić cierpliwość i powiedzieć "pas".
Real wraca do swoich korzeni czyli potężna głęboka kompaktowa obrona, zagęszczenie środka pola i zabezpieczenie stref między liniami to jest najlepsza wersja Realu, który w obronie potrafi grać jak Inter w swoim prime
Ciężko będzie zatrzymać tak dobrze zorganizowany Real bo Alonso wykonał świetną robotę, fizycznie, taktycznie i mentalnie są lepsi niż byli w zeszłym roku.
Arsenal Bayern PSG taka trójka w tym momencie jest w stanie ich powstrzymać, przed odzyskaniem Pucharu Europy.
Liverpool i Barca zdecydowanie grają poniżej swojego poziomu z zeszłego roku, więc ciężko wierzyć, że wygrają w Lidze Mistrzów z Realem.
Aczkolwiek uważam, że Alonso ma taktycznie szerszy warsztat i może być elastyczny względem doboru taktyki na mecz, a Flick gra jednym gameplanem na każdego rywala co łatwiej przeczytać i spunishować.
@Cule1797 Zgadzam się z tym co napisałeś @Greenalley Właśnie o to mi chodziło, że przez braki kadrowe Barca jest półkę niżej niż Real PSG czy najmocniejsze zespoły w Europie na tę chwilę czyli Arsenal i Bayern
@Cule1797 PSG też wygrało 2-1 ale całkowicie zdominowali Barcę, która po prostu jest jałowa w tym momencie.
Real co prawda nie był aż tak dominujący w środku pola, ale perfekcyjnie zarządzał czasem gry i postawił mur na przedpolu, który Barcelona próbowała przebić bijąc w niego głową.
Styl gry Realu to defensywa, głęboka kompaktowa obrona zagęszczenie środka pola i zabezpieczenie sektorów między formacjami, po odbiorze każda kontra Realu to było natychmiastowe zagrożenie pod bramką Wojtka i tylko dzięki jego obronom nie było manity.
Barcelona ma za słaby atak i obronę żeby cokolwiek wygrać w tym roku. Yamal Pedri i Szczena to za mało żeby wygrywać.
Gavi w formie to byłby upgrade totalny bo środek pola Real sobie opanował. Rapha musi wrócić po kontuzji bo brakuje jego wyjść do piłki, a obrona to dramat. Kounde i Cubarsi a dziś nawet Garcia zagrali jak b klasowcy.
Bez wzmocnienia składu będzie kolejny sezon przejściowy z superpucharem lub pucharem króla jako trofeum pocieszenia.
@Ronad10 W sumie to pierwsza połowa była kontrolowana pod Real i momentami ich dominacja, ale w drugiej połowie zabili mecz głęboką kompaktową defensywą w stylu Catenaccio Interu.
0
@MYTO Różnica jest dość wyraźna, ale nie tak duża jak mógłby się wydawać.
W Kato, we Wrocku czy Wawie jest sporo Ukrainek, ale nie są aż tak zabójczo urodziwe jak Żymianki
Jeden powód żeby szanować Syjon to właśnie uroda tamtych kobiet
0
@AxelF
Ty to chyba jednak z ZOMO bo oni stosowali podobne techniki socjotechniczne co KGB
Właśnie w ten sposób zachowujesz się jakbyś miał coś za uszami
Masz wiele kont na witrynie internetowej, manipulujesz opinią wykorzystując niepotwierdzone dane i odwracasz sytuację, zarzucając komuś coś co dotyczyło Twojej osoby
Smutne życie kolego, pytanie czy ulży Ci przez zaśmiecanie komuś skrzynki?
0
@waletpl Wtedy chodziłem do kościółka bo rodzinka tego ode mnie wymagała, więc ciężko myśleć o pokusach jeśli ktoś Ci wmawia, że kobiety i seks to grzech ;)
1
Wybitny mecz Rybakiny od drugiego seta.
Iga zagrała koncert w pierwszym, ale Ryba wzniosła się na wyżyny pokazując, że gdy gra najlepiej jest najlepsza na świecie.
To była wersja Rybakiny z 2023 dawno nie grała na takim poziomie z takimi rywalkami jak Amanda i Iga
Najgorzej dla Igi, że niestety trafi na Sabe gdy wygra z Amandą:/
@FcPortoFan1999 @adi7adi8 @mekston @Popitek12 @Lionel_Messi10 @Gary
1
@Comentateiro Paryż ogromny zjazd względem poprzedniego sezonu, ale trzeba pamiętać że oni od listopada tak cisnęli, że utrzymanie tego przez cały czas jest niemożliwe
Bayern i Arsenal na ten moment dwie najmocniejsze drużyny, grające najlepszy futbol w Europie.
Oczywiście potężny Bayern sobie poradzi z Paryżem!
0
@AxelF O przelogowałeś widzę i nawet sobie lajka dałeś pod tym prowokacyjnym komem.
Kult Szatana to jest właśnie coś materialnego za co ludzie oddają swoją esencję duchowości, więc słabo Ci poszło to szukanie w AI ;)
Seks pieniądze i wszelkie dobra materialne to nagroda dla tych którzy nie mają żadnej drogi w swojej życiowej wędrówce ale cena jaką później płacisz tego nie kalkuluje.
PS. Dodałem bloka na obu kontach także możesz się przebijać przez ścianę
1
@Don_Padree Jesteś ORMO że drążysz?
Jak poznałem miała miesiąc przed 15, a ja miałem 17
Ale ona w tym czasie była z jakimś typkiem i do mnie napisała pół roku później także panie poruczniku możesz zaspokoić swoją nieskrywaną ciekawość.
Poza tym w tamtym czasie jak miałeś 18 lat to nie myślałeś o cipce cyckach czy tyłku tylko lubiłeś tę osobę za jej podejście do życia, energię jaką ma i to jakim jest człowiekiem.
Teraz chłopak myśli tym drugim mózgiem, ale dziewczyny też nie są lepsze i same się ogłaszają na szybki seks etc
To jest kult szatana i mówię to zupełnie jako buddysta nie katolik.
1
@FcPortoFan1999 Miło z twojej strony, ale jednak uważam że gorzka prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwo;)
5
Kurwa jak ja miałem 18 lat to miałem samych kolegów i spotykałem się z 15 letnią dziewczyną, która była bardziej przyjaciółką niż kochanką/partnerką etc
Teraz każdy 18 latek musi mieć możliwość namiętnych spotkań z kilkoma kobietami jednocześnie bo inaczej będzie nieszczęśliwy/niezaspokojony etc
Świat zszedł na psy czekać tylko na kataklizm
0
@FcPortoFan1999 Nie byłby faworytem bo Sinner w każdym halowym turnieju jest ogromnym faworytem
Alcaraz jest underdogiem w hali i tutaj każdy go może pokonać nawet cienias Norrie
@mekston
0
@mekston Ciekawe czy Bulbik go zatrzyma.
Tak czy siak raczej małe szanse żeby odpadł w Finals przed Alcarazem tutaj przewaga nawierzchni na korzyść Włocha jest ogromna i gra u siebie.
Całościowo Sinner miał bana na trzy miesiące, a Alcaraz nie zdołał odrobić choćby połowy punktów sam jest sobie winien, że zakończy rok na drugim miejscu.
0
@4Fabregas4 Chodziło o szerokość kadry, której jakość pozostawia wiele do życzenia.
Nagle wypadło 3-5 graczy z pierwszego zespołu i jest poważny problem, a to jest normalne przy takim natłoku meczów w długim sezonie
0
@ka3fcb Perez to nie Lapcio i będzie wiedzieć co z kasą zrobić żeby jej nie przepalić
Jakby Barcelona miała 300 baniek w budżecie to by ściągnęła drewno za wygórowaną cenę żeby później za rok czy dwa wypychać za darmo do Arabów
A Perez takie pesso potrafi zainwestować żeby zbudować Galacticos 2.0
0
@Remi70 Bomba ale atomowa, Vini pójdzie do Arabów za 300 baniek i kupią Haalanda wtedy na pewno Barca na tym dobrze wyjdzie ...
0
@Frogens de La Fuente mówił, że Pedri wyglądał świeżo na zgrupowaniu i chciał grać.
0
@Cules69 Barcelona ma kadrę średniaka ligowego typu Bilbao albo Villareal
Nico Williams nie chciał tutaj przyjść bo wiedział, że nie ma szans na żadne trofea tak samo jak w Bilbao
0
@45 Yamal nie jest Messim i nigdy nie będzie, ten balonik musiał kiedyś pierdolnąć
Yamal nawet nie zbliżył się do poziomu Neymara, a Fati w prime był bardziej decydujący.
0
@Gall Pedri próbował przejąć kontrolę nad środkiem pola, ale jeśli obok niego będzie grał de Jong to takie PSG czy Real po prostu będą mieć darmową kontrolę w środku
Gavi byłby idealnym wsparciem dla Pedriego, ale trzeba ogrywać i szykować do tej roli Bernala bo brakuje siły fizycznej w pomocy.
0
@norbi77 Problem jest taki, że Barca jest sporo słabsza niż w zeszłym roku a Yamal nie gra nic żeby nie było czego zbierać z Realu.
Arsenal mógłby ich ograć, taktycznie spanishować to jest pewne, nie wiem jak Bayern bo na Real to oni grają zawsze świetnie, ale zwykle coś odwalają i wypuszczają mecz z ręki.
PSG też jest osłabione i przetrzebione kontuzjami, więc Real mógłby ich teraz pokonać.
Trzeba docenić Alonso bo to świetny trener taktyczny, dawno Biali nie mieli takiego wizjonera na ławce, który potrafi ustawić zespół żeby działał przy tylu gwiazdach.
0
@DAM1ANOo Ciężko cokolwiek przewidzieć, dostał od początku same kłody pod nogi i może mieć w końcu dość tego co się wyprawia w klubie na każdym kroku.
Jeśli zarząd mu nie pomaga przy rozwijaniu zespołu, a do tego non stop przeszkadza i ściąga na niego większą presję medialną to gość w pewnym momencie może stracić cierpliwość i powiedzieć "pas".
1
Real wraca do swoich korzeni czyli potężna głęboka kompaktowa obrona, zagęszczenie środka pola i zabezpieczenie stref między liniami to jest najlepsza wersja Realu, który w obronie potrafi grać jak Inter w swoim prime
Ciężko będzie zatrzymać tak dobrze zorganizowany Real bo Alonso wykonał świetną robotę, fizycznie, taktycznie i mentalnie są lepsi niż byli w zeszłym roku.
Arsenal Bayern PSG taka trójka w tym momencie jest w stanie ich powstrzymać, przed odzyskaniem Pucharu Europy.
Liverpool i Barca zdecydowanie grają poniżej swojego poziomu z zeszłego roku, więc ciężko wierzyć, że wygrają w Lidze Mistrzów z Realem.
1
@DAM1ANOo Szykuje się sezon przejściowy
0
@BISHBASHBOSH Przydałby się jakiś lider obrony typu de Ligt, który do tego świetnie wyprowadza piłkę i potrafi zarządzać wysoką linią defensywy.
Bayern Flicka też w drugim sezonie był bardzo często kontrowany przez własną taktykę, tutaj widać jak ja dłoni że trener ginie od własnej broni.
Pytanie czy będzie w stanie znaleźć alternatywę na kryzys sportowy czy po prostu zmodyfikuje styl gry.
0
@BISHBASHBOSH Tak.
Aczkolwiek uważam, że Alonso ma taktycznie szerszy warsztat i może być elastyczny względem doboru taktyki na mecz, a Flick gra jednym gameplanem na każdego rywala co łatwiej przeczytać i spunishować.
0
@Cule1797 Zgadzam się z tym co napisałeś @Greenalley Właśnie o to mi chodziło, że przez braki kadrowe Barca jest półkę niżej niż Real PSG czy najmocniejsze zespoły w Europie na tę chwilę czyli Arsenal i Bayern
0
@Cule1797 PSG też wygrało 2-1 ale całkowicie zdominowali Barcę, która po prostu jest jałowa w tym momencie.
Real co prawda nie był aż tak dominujący w środku pola, ale perfekcyjnie zarządzał czasem gry i postawił mur na przedpolu, który Barcelona próbowała przebić bijąc w niego głową.
Styl gry Realu to defensywa, głęboka kompaktowa obrona zagęszczenie środka pola i zabezpieczenie sektorów między formacjami, po odbiorze każda kontra Realu to było natychmiastowe zagrożenie pod bramką Wojtka i tylko dzięki jego obronom nie było manity.
Barcelona ma za słaby atak i obronę żeby cokolwiek wygrać w tym roku. Yamal Pedri i Szczena to za mało żeby wygrywać.
Gavi w formie to byłby upgrade totalny bo środek pola Real sobie opanował. Rapha musi wrócić po kontuzji bo brakuje jego wyjść do piłki, a obrona to dramat. Kounde i Cubarsi a dziś nawet Garcia zagrali jak b klasowcy.
Bez wzmocnienia składu będzie kolejny sezon przejściowy z superpucharem lub pucharem króla jako trofeum pocieszenia.
6
@Ronad10 W sumie to pierwsza połowa była kontrolowana pod Real i momentami ich dominacja, ale w drugiej połowie zabili mecz głęboką kompaktową defensywą w stylu Catenaccio Interu.
2
Real był zdecydowanie lepszy na boisku, Alonso taktycznie zjada Flicka co było doskonale widać po planie na mecz i reakcji na gola Barcy.
Druga połowa to pełna kontrola Realu, a momentami ich dominacja.
Nie szukajmy kontrowersji bo wygrał lepszy zespół
1
Real to półka wyżej po prostu trzeba się z tym pogodzić
0
@Quero20718 Jeden słabszy mecz niczego nie zmienia, mają dużo mocniejszą kadrę i szeroką ławkę poradzą sobie.