0

@Lordzi Dlatego w niedzielę Barca będzie biła głową w mur, a oni rzucą dwie piłki na Viniciusa i skończy się jak ostatnio

Taki styl obecnego Realu to kryptonit dla Barcy Flicka

0

@Consigliere Będzie glazing Realu w Eleven + umniejszanie zasług Barcy bo przecież Bilbao to poziom ekstraklasy;)

0

@Barca8901 Bez szans bratku, jutro będzie drukowane pod Białych tak żeby nie przegrali, a w razie czego znajdzie się podwójne dotknięcie w konkursie jedenastek

0

I tak to jest ustawiony turniej pod złodzieja Pereza, ale bądźcie naiwni dalej, że to fair play

0

Valverde by ograł Bayern w ćwierćfinale Ligi Mistrzów murując bramkę swoim Catenaccio z Bilbao i kontrami piekielnie szybkimi Suarezem i Messim, których łapie fotoradar w zabudowanym;)

0

Jakim dnem trzeba być żeby kibicować Pericos?

1

@Comentateiro Styl gry Arsenalu to koszmar dla Barcy Flicka, nie sądzę żeby z obecną obroną były jakieś szanse wyeliminować tak mocny taktycznie zorganizowany zespół, który nie ma żadnych wad.

Barcelona jest zbyt czuła bez piłki, szaleńczy pressing nawet bez Lewego z przodu nie zniweluje ryzyka podań na wolne pole bo Londyńczycy grają bezpośrednio, potrafią omijać pressing przeciwnika bez udziału drugiej linii

0

Tak jakby nigdy nie zmieniali numerów, co za parodia

0

@JanuszKorwinMikke w Sevilli grał bardzo solidnie na środku obrony

0

@JanuszKorwinMikke na prawej wygląda jak tyczka dla każdego

5

@xszymekx4 Kounde jest elektryczny, popełnia proste błędy i gubi się przy kryciu, zobacz jakie beznadziejne ma statystyki pojedynków w tym sezonie. Cancelo jest tak samo słaby w obronie jak Kounde, ale daje o wiele więcej z przodu, a o to głównie chodzi żeby ktoś wspierał Yamala na prawej flance

10

@cules100pro Kounde też jest beznadziejny w obronie i każdy go kręci jak tyczkę, a Cancelo przynajmniej potrafi zagrać kombinacyjnie i jest dynamiczny z piłką, potrafi dryblować i rozgrywać schodząc do środka czego Jules nigdy nie zrobi.

0

Łaskawca z niego!

7

@Safrani Feministki by szału dostały, prędzej podwyższą dla mężczyzn o kilka lat jednocześnie skracając dla kobiet bo przecież jest dyktatura mężczyzn

1

@Lionel_Messi10 To samo, ale zamiast łysego mógłby być Lucho/Pep jako selekcjoner;)

O wiele bardziej szanuję Scaloniego bo widać, że stworzył kolektyw

1

@Lionel_Messi10 Prime Argentyna z 2020-2023 by to wzięła IMO, ale obecna Hiszpania jest lepsza niż obecna Argentyna

0

@barcelonaLM Nie miało być do trzech wygranych setów?

1

@blakkudium Nie trzeba było poprawiać, wszystko było jasne ;)

W tym przypadku Pedri i Vitinha zapewniają obronę z piłką przy nodze, jakby trenerem był Xavi to by klepali po obwodzie przez 80% czasu ... Można bronić nawet mając piłkę hah

Caicedo to prawda jest genialny w odbiorze, ale to również jest box to box dlatego chcąc nie chcąc wychodzi do przodu (Enzo wówczas się cofa i go asekuruje) ogólnie system Maresci w Chelsea jest genialny to taki nowoczesny Pep albo Enrique

Do sztywnego grania jako DP wybrałbym Bruno Guiramaesa

1

@blakkudium Może to dziwnie zabrzmieć, ale odkąd Lucho przejął obowiązki trenerskie w Paryżu to polubiłem tę drużynę

Zawsze uważałem Lucho za świetnego coacha być może jest nawet lepszy od Pepa co udowadnia jego zdolność budowy zespołu od zera

Bardzo mnie zmartwiła porażka Hiszpanii na mundialu w 2022 bo według mnie z obecną kadrą Lucho by mógł osiągnąć sukces na miarę ery Aragonesa/del Bosque

+ Do tego w Paryżu rozwinął kilka perełek Vitinha, Mendes, Hakimi, Doue, Neves, Barcola i Fabian to wszystko jego zasługa

Nie lubię Bombla, ale chłop ma farta że trafił na Lucho bo gość mu uratował karierę, choć wciąż będę twierdzić że na Złotą Piłkę zasłużył Yamal bo był indywidualnie najlepszy na świecie + prawie samemu pokonał Inter (słynny lifegaming Sommera)

Jeśli nie Yamal to piłkę powinien być dostać Vitinha bo był motorem napędowym drużyny, ale France Football przyznaje nagrody wedle uznania

1

@blakkudium Rice jest świetny, ale to bardziej box to box dlatego mógłby zabierać miejsce Pedriemu

FiFa jest nieefektywna jeśli chodzi o dopasowanie poszczególnych graczy bo nie odzwierciedla struktury taktycznej w drużynie

Zdecydowanie polecam FM jest o wiele bardziej adaptacyjny

Zawsze patrzę na role graczy Pedri to dyrygent, Vitinha to regista/cofnięty playmaker

Dlatego, żeby móc pomieścić obu jednocześnie potrzebujemy kogoś kto będzie biegać i kryć obszary na boisku za plecami naszych rozgrywających w tym przypadku Kante byłby Anchorem albo stricte defensywną szóstką odbierającą piłki w środku co potrafi robić znakomicie

Jeśli chcemy wykorzystać potencjał techniczny Pedriego i Vitinhi to muszą mieć zabezpieczenie typowego defensywnego pomocnika, zdecydowanie Rice grając niżej będzie ograniczany to samo się stanie gdy Vitinha będzie musiał przejąć obowiązki defensywne co zaburzy płynność rozegrania

0

@July_6_BcN Kobayashi w peaku tak czy siak jest lepszy

1

@Gaucho Jakby dołożyć do tego prime Kante to masz tercet idealny ;)

Aczkolwiek Gavi/Bernal - Pedri - Fermin mogą być nawet lepsi gdy ich się odpowiednio wykorzysta

0

@JanuszKorwinMikke Kompromitacją samą w sobie jest obecność prezydenta Lapcia

A Rash to jedyny zawodnik (pół flanker) który potrafi dośrodkować piłkę z bocznych stref na głowę napastnika

0

Przez tego krętacza Laporte nawet nie ma kilkunastu baniek w budżecie żeby móc dokonać niezbędnych wzmocnień kadry bez których gra na trzech frontach jest skazana na klęskę

0

Pozytywny bilans, ale zaraz się okaże że nie ma Pedriego i cały ten bilans wcześniejszych meczy wyląduje w śmietniku

1

@BORO_12 Bernal Pedri Fermin zabójczy pressing, kontrola posiadania + galaktyczna intensywność

1

@DariaFCB Fermin i Rash przejmują pałeczkę;)

5

@Comentateiro Śmiem twierdzić, że autor tego wpisu to troll albo idiota ;)

0

@Seledynowy Zaraz będą warczeć w klubie, że w repce gra od dechy do dechy

Zarząd kretynów

0

@Bzyczekk Może skromność, ale wcześniej nie było takich mocnych drużyn w topce jak teraz i o to właśnie mu chodziło

VP SK i Fnatic były już mocno washed dlatego Astralis mogło sobie zgarniać wszystkie najważniejsze turnieje bo jedynie NaVi i FaZe były w jakimś stopniu groźne choć obie drużyny dopiero rozkwitły po Covidzie

Ten major miał być w marcu 2020 a w lutym podczas IEM Kato NaVi rozjechało Astralis tracąc trzy rundy na dwóch mapach, nie wiem czy byliby w stanie ich pokonać bo S1mple wtedy wszedł w swój prime a Elec B1t i Perfecto grali jak szefy

NaVi 2021 w zasadzie przebija Astralis 2018 pod względem taktycznym, jakości drużyny i czystego talentu

FaZe 2022 też by mogli ograć Astralis z tamtych czasów prime, a Vitality to final boss

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?