@Bzyczekk Fnatic w 2015 wygrało dwa majory ESL w Katowicach i Kolonii
Astralis w 2019 wygrało majora ESL w Kato i Starladdera w Berlinie
SK/Luminosity w 2016 wygrało w Atlancie i Kolonii
Szczerze mówiąc Xyp9x miał rację, że wyczyn Vitality jest najbardziej imponujący bo TOP10 nigdy nie było tak mocne jak w 2025
W czerwcu major w Kolonii czyli pewnie Brazole wygrają, choć różnie może być jak Falcons wykupi donka albo drugie kasyno BC Game zrobi jakiś skład za miliard
@dzefrej234 Szkoda? Byli w finale majora, a mogli odpaść po trzech meczach gdyby gość rzucił flash'a i smoke'a na pake
@ranger3120 Furia jest jak najbardziej do ogrania, często w playoff grają bardzo słabo szczególnie molodoy i Yekindar znikają gdy są potrzebni, a bez nich Furia traci cały potencjał
@Bzyczekk donk jest najlepszym graczem CS2 więc nie wiem skąd wytrzasnąłeś ZywOo, skoro nawet Monesy był lepszy od niego w zeszłym roku
Poza tym Spirit zawsze ogrywał FaZe w ważnych meczach (Katowice, Szanghaj) więc lepiej by było ich uniknąć w potencjalnym finale
Vitality przegrało kilka finałów, które powinno było wygrać, więc mimo wszystko większe szanse FaZe by miało na nich
0
@Bzyczekk Fnatic w 2015 wygrało dwa majory ESL w Katowicach i Kolonii
Astralis w 2019 wygrało majora ESL w Kato i Starladdera w Berlinie
SK/Luminosity w 2016 wygrało w Atlancie i Kolonii
Szczerze mówiąc Xyp9x miał rację, że wyczyn Vitality jest najbardziej imponujący bo TOP10 nigdy nie było tak mocne jak w 2025
W czerwcu major w Kolonii czyli pewnie Brazole wygrają, choć różnie może być jak Falcons wykupi donka albo drugie kasyno BC Game zrobi jakiś skład za miliard
@dzefrej234 Szkoda? Byli w finale majora, a mogli odpaść po trzech meczach gdyby gość rzucił flash'a i smoke'a na pake
0
@Bzyczekk Tak, ale Spirit ostatnie pięć meczy na Vitality dostawało
Styl gry Vitality jest agresywny, więc donk nie ma miejsca żeby się rozpędzić na mapie, a FaZe gra pasywnie więc to byłaby pułapka
Dla FaZe zawsze lepiej grać na agresywne zespoły bo wtedy mogą ich kontrować tym defensem
0
@Bzyczekk Spirit by postawiło znacznie większy opór w finale, dobrze dla FaZe że odpadli
0
@Bzyczekk Vitality też potrafi wracać jak dawne FaZe
Ale myślę, że gdyby Spirit było w finale to FaZe nie miałoby żadnych szans bo ten ostatni mecz był całkowicie zdominowany przez Rusków
FaZe nigdy nie wygrało finału turnieju na Spirit, więc trafili akurat łatwiejszego rywala
Poza tym FaZe ma przewagę na każdej pozycji z wyjątkiem minimalnej przewagi ZywOo nad broky'm
FaZe ma lepsze Inferno Nuke Overpassa, Vitality lepszego Dusta a Mirage to 50/50
3-1 dla FaZe i pełna kontrola meczu
0
@Bzyczekk W składzie NaVi jest tylko dwóch Ukraińców, Rumun, Fin i Kosowiec
W FaZe jedynym Polakiem jest jcobbb bo skład jest EU
Mirage wygra Navi, FaZe bierze Inferno i o wszystkim będzie decydować Dust tak to widzę
Ewentualnie FaZe zamiast Inferno wybiera Nuke i to zgarnia
2
@blakkudium Cena widzę nie uwzględnia VAT
0
@Bzyczekk Monesy lepiej strzela z AWP, ale pozostałe części gry typu utility, pozycjonowanie, gamesense to oczywiście ZywOo przeważa
donk z kolei ma sufit możliwości przekraczający wszystkich innych i to jest fakt
Vitality to upgrade starego Astralis w wersji 2.0 nie wiem czy da się inaczej to opisać
Nawet Xyp9x mówił, że Vitality przewyższyło Astralis Prime bo dawniej nie było tak mocnej konkurencji w CS, a dziś TOP10 to same bardzo mocne drużyny.
Jame to świetny IGL, ale jako sniper Sh1ro zdecydowanie bardziej pewny ;)
0
@Bzyczekk Mouz to Niemiecka organizacja, ale graczy mają mieszanych (Fin, dwóch syjonistów, jeden Węgier i Szwed)
Nie można mówić, że to są Niemcy to jakbyś na NaVi gadał Ukraińcy, albo na FaZe lub Vitality Żmianie bo obie drużyny mają siedzibę w Tel Aviwie
0
@ranger3120 Furia jest jak najbardziej do ogrania, często w playoff grają bardzo słabo szczególnie molodoy i Yekindar znikają gdy są potrzebni, a bez nich Furia traci cały potencjał
@Bzyczekk donk jest najlepszym graczem CS2 więc nie wiem skąd wytrzasnąłeś ZywOo, skoro nawet Monesy był lepszy od niego w zeszłym roku
Poza tym Spirit zawsze ogrywał FaZe w ważnych meczach (Katowice, Szanghaj) więc lepiej by było ich uniknąć w potencjalnym finale
Vitality przegrało kilka finałów, które powinno było wygrać, więc mimo wszystko większe szanse FaZe by miało na nich
0
@Bzyczekk Będzie finał bo FaZe nigdy nie przegrało półfinału
W finale albo powracające do formy Vitality, albo najlepszy gracz CS2
Tak czy siak nawet jakby dostali 0-3 w tym finale to będzie to udany major
FaZeUP!
0
Klopp jest Cule, nie wierzę że pójdzie do Realu
0
@PeRRy xkacperskyy kręcił lepsze ratingi i interesuje się nim G2, więc też być może dostanie szansę w t1
@Encore Mirage Inferno Nuke takie bym zobaczył mapy
0
@Bzyczekk Stanoski dalej spierdala przed Najmanem w niebieskiej kurtce
0
@VinDiesel Bydło jest w każdym kraju, każdym fanbase każdego klubu więc nie ma sensu generalizować
Nie lubię jak ktoś nazywa innych w ten sposób bo tak naprawdę tacy ludzie są wszędzie i tak samo w grupie kibiców Barcy
0
@Patinka353 Przetłumacz zatem o co Ci chodzi bo bardzo chaotycznie brzmi tamta wcześniejsza wypowiedź
0
@VinDiesel Polskie bydło też nie zagra prędko
2
@VinDiesel Zapomniałeś przelogować konto mulciaku ;)
1
@Patinka353 Leo porównujesz do Yamala? Przecież Yamal nawet nie daje tyle co Neymar już nie mówiąc o tym ile dawał Barcy Messi
0
@Karol145 Tak z innej beczki to kobiety z Izraela są zdecydowanie pikantne w łóżku
W strojach zakonnic prezentują się wybitnie
0
@ElKamil Real dostanie na kły od City
Zarówno Barca jak Real w tym momencie są zdecydowanie poza czołówką Europy i nie mają żadnych szans na wygranie Ligi Mistrzów.
0
@ElKamil W Anglii grają lage coś jak ekstraklasa dzida do przodu i lecą na aferę to nie jest żadną taktyka tylko zwykła nawalanka;)
2
@KamQiX @R10marquez @R10MatiG Lepiej bym tego nie ujął panowie:) @Luciano99 @Tiror
0
@Gall Araujo to gość który jest stworzony do gry w Anglii gdzie nie ma żadnej taktyki liczy się tylko brutalna siła fizyczna i szybkość;)
0
@R10MatiG Barca trzymała Xaviego prawie trzy lata, więc raczej będą go trzymać jeszcze jakiś czas w nadziei, że sytuacja się odmieni
0
Kounde nie gra jak klasowy prawy obrońca, ale postawienie go jako stopera to będzie gwóźdź do trumny Barcelony bo gość jest elektryczny
1
@MOLESTA Dembele powiedział do Lahoza, że "jest zły, bardzo zły"
1
@Roobo Nie każdemu topowemu piłkarzowi jest dane zostanie trenerem
0
@Gibbon_FCB City ich zje, skoro Live w beznadziejnym stanie fizycznie zniszczył Real to tym bardziej to zrobi coraz to mocniejsze City
5
@Seledynowy Przecież ostatnio Inter ograli, jak wygląda słabo?
Realowi manite wklepali
4
@BenHeadley89 Słabe Atletico wrzuciło Realowi pięć goli deklasując ich kompletnie