0

PSG ma obecnie najlepszy projekt sportowy w Europie, nie było takiej potęgi w Europie od dekady dlatego młodzi widzą szanse, że uda się wygrać trofea + godnie zarobi ;)

0

@prodigy Po prostu PSG zdominowało piłkę nożną w 2025 i każdy chce dla nich grać bo mają najlepsze szanse na trofea + aspekt finansowy także swoje dokłada

1

Polityk mówi prawdę tylko wtedy, kiedy nie jest tego świadomy

1

Biali łapią wiatr w żagle, żeby się nie okazało że nagle dublet zgarną bo tak bywało już w 2017 i 2022 a nikt na nich nie stawiał, że mogą cokolwiek zrobić w Europie

0

@Zmijas96 Arsenal zrobi Real bo jest ich kryptonitem, ale Bayern by wolał zagrać z prime City albo prime PSG niż z Realem uwierz mi ;)

4

Lautaro byłoby bardziej agresywny w grze tyłem do bramki, dałby tyle co Lewy + mobilność na poziomie szczytowego Suareza

Alvarez jest genialny do gry ułożonej, takiej jak Cholismo ale w Barcy takie coś nie wypali bo napastnik musi walczyć z dwoma silnymi stoperami i być ciągle pod grą, a kolejny Griezmann nie jest tutaj wskazany

1

@Messibestplayerintheworld Na LS wystarczy w zupełności Virgili, więcej intensywności w pressingu, świetna kontrola piłki i umiejętności dryblingu, a liczby by robił Raphinha, Yamal i nowa dziewiątka (liczę, że Lautaro byłby bardziej odpowiedni dla stylu gry Barcy)

0

@Litman Pamiętam w 2018/2019 jak trenerem był Valverde to nas klepali jak uczniaków, a Barca grała na stojąco

Żeby nie było powtórki bo to było upokorzenie jak Czesi później mówili w mediach, że Barca była od nich gorsza w grze piłką

0

@RoberDzik Prime Neymara był porównywalny z najlepszym graczem świata w tamtym czasie dlatego peak Neymar przewyższa peak Kyliana, ale overall bierze to Kameruńczyk

0

@mekston Osaka jest tak samo niepewna w grze jak Świątek, widać po niej brak rytmu meczowego bo nie grała od października (Tomek lubi pracować incognito)

Aczkolwiek wydaje mi się, że jeśli Osaka złapie rytm i nabierze pewności siebie to może zrobić taki run jak w US Open

Iga grała regularnie w tym czasie, ale tutaj widać przede wszystkim problemy mentalne (ojciec przestał przychodzić na jej mecze) jeśli ten związek z Darią jej faktycznie szkodzi to wydaje mi się, że nieprędko zobaczymy Ige na miejscu Sabalenki

Coco wcale nie gra jakoś porywająco, co prawda biomechanik stopniowo naprawia jej serwis, ale wciąż potrafi mieć mecze gdzie popełnia 10 df w secie

Co prawda Coco lubi takie rywalki jak Aryna bo może je fizycznie niszczyć odgrywając wszystko do upadłego to jednak Aryna w Melbourne gra zupełnie inaczej niż w innych szlemach, tutaj może się męczyć cały turniej, ale na koniec zwykle wygrywa

Pytanie kto byłby lepszy dla Igi Belinda czy Gauff? Na Wimby udało się Idze wygrać, ale to głównie przez różnicę między czasem gry na krocie wtedy Polki a Szwajcarki bo to ponad trzy godziny odbiło wtedy piętno na grze Bencic

Rybakina i Anisimova mają ciężkie starcia po drodze ciekawe jak to się ułoży, ale mogę w ciemno stawiać, że Sinner zdominuje każdego łącznie z Djoko i Carlosem (de Minaur może zaskoczyć)

Co do Sabalenki to nie pamiętam jej drabinki przed meczem z Gauff, ale kilka rywalek już jej ubyło w pierwszych dniach rywalizacji chyba Tauson vs Mboko to będzie kluczowe starcie dla układu sił po jej ćwiartce

1

@Eklerek Ona jest ładna bez tych tatuaży, ale jak widać w Kijowie dobrze się żyje i chcą się upodobnić do zachodu

1

@Jakchcesz Na X jankesi plują na Francuzów, a w wojnie o niepodległość USA bez pomocy Francji i Hiszpanii, Brytyjczycy by ich wymazali z historii świata

Awans z kolonii angielskiej do kolonii żydowskiej to powód do dumy dla Epsteina

0

@robsesh Barca to nie Real żeby z każdego błędu na ich niekorzyść robić aferę międzynarodową, trzeba dbać o PR a nie oglądać się, że doszło do wałków sędziowskich

0

@FcPortoFan1999 Pokolenie robiło co mogło żeby BiG3 mogło święcić triumfy

Ruud i Demon grają najlepszy tenis od kilku lat

Med rośnie, może Grek się obudzi?

0

@mekston Nie ma co liczyć, że Sabalenka czy Sinner odpadną przed finałem to jest prawie niemożliwe

W zeszłym roku trzymałem kciuki żeby wygrał obojętnie kto byleby nie ta dwójka, ale myślenie życzeniowe nie działa

Na Wimbledonie przede wszystkim Iga grała swój najlepszy tenis w 2025, więc nawet jakby była Rybakina w finale to by ją Iga dopadła, jedynie Sabalenka by mogła najlepszą wersję Igi skontrować

PS. Osaka i Iga są niepewne, mogą polecieć przed 4R niestety, ale fajnie byłoby zobaczyć takie starcie byłych trenerów obu zawodniczek po przeciwnych stronach (w USO się nie udało)

0

@FcPortoFan1999 Wczoraj Andriej też zagrał fajny tenis może to ostatni taniec dla jeźdźców apokalipsy?

1

@mekston od ćwierćfinału Rybakina, Anisimova i Sabalenka w finale

Nie wiem czy gorzej można było trafić bo każda potrafi strzelać z głębi kortu, a Iga woli jednak budować akcję z końca kortu i tutaj nie będzie mogła rozwinąć swojej gry

Poza tym Saba wydaje się poza zasięgiem, w zeszłym roku miała problemy z serwisem i nie grała tak przy siatce jak teraz, raczej Sinner i Saba mają autostradę po AO bo czują gierkę

0

@Fog_W_1899 tak samo nie powinno być jankesów, ale ewoluowali z kolonii angielskiej do kolonii żydowskiej

4

Skoro Dro poszedł do Paryża to niech Virgili wraca z wypożyczenia

0

@jimmyltd Zawsze się znajdzie jakieś podwójne dotknięcie, którego nie widać gołym okiem ;)

0

@RemikF Raczej tak, kasa jest główną motywacją, ale jakby Barca w zeszłym roku wygrała UCL to przyciągnęła by młodych do pozostania, obecnie projekt sportowy PSG jest lepszy niż Barcy, w zasadzie lepszy niż wszystkich innych klubów

0

Trudny rywal się wylosował bo Real z gry był całkowicie zdominowany przez Albacete, szkoda że Alaves trafiło na RSSS

0

@FC33 Kounde też swoje dołożył;)

1

Jakby Real miał identyczną sytuację z VAR to byłby skandal nie tylko w Hiszpanii, ale i na cały kontynent

0

Obecnie PSG jest hegemonem piłki nożnej, dlatego młodzi chcą u nich grać, ale czasy świetności mają określony termin przydatności

33

Akurat to wzmocnienie bo Lewy nie będzie partolić każdej sytuacji jak Torres

0

Kross miał rację, z taką grą Europy Barca nie zwojuje przez długi czas

0

@Kapitan9 Przeczytaj artykuł, a nie nagłówek;)

Deco miał załatwić sprawę po urodzinach... Wystarczyło siąść do rozmów i przekonać młodego na klauzule 30-50 baniek to by w zupełności starczyło żeby odstraszyć konkurencyjne kluby przed jej aktywowaniem

3

Czy ten Deco ma płacone za jedzenie pizzy w biurze? To jest abstrakcja jak nieudolnie działa ten nierząd Laporty

4

La Fabrica nie jest nawet w topce, zdecydowanie Ajax i Sporting prowadzą. Trzecia jest La Masia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?