@Katalonik97 Cała zabawa z grą na PSG polega na aktywności środka pola, w tym momencie Barcelona nie ma Pedriego, a Gavi i Bernal nie są fizycznie 100% gotowi na taki intensywny bój o dominację środka.
To byłby kolejny zdominowany mecz jak trzy ostatnie z nimi
@bartulek98 Bernal to typ anchora, który jest budulcem struktury taktycznej zespołu, widać było że piłka lepiej krąży jeśli on asekuruje wysoko grających stoperów i jest odpowiedzialny za krycie przedpola bramki.
Do tego świetnie grał w destrukcji bez piłki, intensywnie w pressingu i nie bał się odbierać piłki wślizgiem.
@Andi18 Arsenal to bardziej taki Real na sterydach zupełnie inny poziom dyscypliny taktycznej nie ma szans, żeby Barca grała w ten sposób bo inaczej szkoli piłkarzy
@mekston No Zverev gra porównywalnie do swojego peaku formy z 2021/22 wtedy był agresywny i serwował jak maszyna
Sinner nie da rady wygrać na Alcaraza IMO a Zverev w tych finałach może się spalić to kto wie
Bardziej mnie jara jak Ryba zagra na Jess bo stawiam na równe trzy sety (pierwszy Jess) bo zwykle powoli się rozkręca, a tutaj będzie miała bardzo niewygodne piłki często ze zmienną prędkością, wysokością i mieszaną rotacją
W finale z Sabą tylko najlepsza Rybakina może wygrać
@michal26 Jeśli mam być szczery to odkąd Tomek odszedł to Daria przejęła władzę nad całym projektem Igi tylko on był takim ochroniarzem, którego nie mogła kontrolować
Obecnie to ona rozdaje karty, a Iga ślepo jej wierzy i przez to nieświadomie cierpi wolałbym żeby w trakcie meczu Igi dawał jej rady Tomek, a wspierał mentalnie ojciec...
@michal26 Przyda się czystka w sztabie, ale pytanie czy Iga jest gotowa żeby ratować swoją karierę? Wiesz, nie łatwo pozbyć się ludzi którzy są częścią ciebie od kilku lat
0
@Graczdari91 Umniejszenie zasług PSG pokazuje poziom ignorancji tutejszych ekspertów;)
Po prostu zniszczyli tę najlepszą ligę świata i upokorzyli w oczach piłkarskiego świata :P
0
@Katalonik97 Cała zabawa z grą na PSG polega na aktywności środka pola, w tym momencie Barcelona nie ma Pedriego, a Gavi i Bernal nie są fizycznie 100% gotowi na taki intensywny bój o dominację środka.
To byłby kolejny zdominowany mecz jak trzy ostatnie z nimi
1
@bartulek98 Bernal to typ anchora, który jest budulcem struktury taktycznej zespołu, widać było że piłka lepiej krąży jeśli on asekuruje wysoko grających stoperów i jest odpowiedzialny za krycie przedpola bramki.
Do tego świetnie grał w destrukcji bez piłki, intensywnie w pressingu i nie bał się odbierać piłki wślizgiem.
1
@Katalonik97 Przecież PSG to półka wyżej, jeśli chcesz żeby doszło do kolejnej kompromitacji Barcy w Lidze Mistrzów to idealnie się składa
0
Premier League to tylko diabelska fizyczność ale technicznie i taktycznie PSG wyjaśniło wszystkie angielskie kluby w zeszłym roku;)
0
Bernal wierzę w Ciebie rośnij mądrze! A Rash powinien grać tylko w UCL od pierwszej do ostatniej minuty!
2
@Tridente2015 To AI ;)
0
@La Pulgaa Mają łatwego rywala, dadzą sobie radę a jak się rozpędzą to GG
Wolałbym zagrać na Newcastle chociaż to i tak będzie bardzo ciężki match up dla Barcy
0
@Andi18 Arsenal to bardziej taki Real na sterydach zupełnie inny poziom dyscypliny taktycznej nie ma szans, żeby Barca grała w ten sposób bo inaczej szkoli piłkarzy
0
@Michael24 W październiku też grali piasek bo nie mieli połowy składu, a jednak zdominowali Barcelonę na wyjeździe
Ich styl gry jest zabójczy dla obrony Barcy
0
@CurryTheGoat30 W zeszłym roku się udało, ale tym razem się wylosuje PSG
1
@Roobo Marsylia by przeszła
0
@mrboom W zeszłym roku udało się uniknąć PSG, więc w tym roku czeka nas kolejny wpierdol od nich
0
@mekston No Zverev gra porównywalnie do swojego peaku formy z 2021/22 wtedy był agresywny i serwował jak maszyna
Sinner nie da rady wygrać na Alcaraza IMO a Zverev w tych finałach może się spalić to kto wie
Bardziej mnie jara jak Ryba zagra na Jess bo stawiam na równe trzy sety (pierwszy Jess) bo zwykle powoli się rozkręca, a tutaj będzie miała bardzo niewygodne piłki często ze zmienną prędkością, wysokością i mieszaną rotacją
W finale z Sabą tylko najlepsza Rybakina może wygrać
0
@mekston Novak tak szarpie, że nasza Iga przy nim wyglądała jak artystka przy tych chaotycznych próbach strzałów
Nie wiem co ten gość ma w głowie skoro Muset grał kilka metrów za linią, ale myślę że ugryzie kilka gemów
Te skurcze mięśni Sinnera też gnębiły w Nowym Jorku a zrobił finał na dość dużym zapasie
Po prostu Alcaraz wygra AO bo Sinner faktycznie ma deficyt możliwości, ale wciąż ogra gładko vis a vis
0
@Foton Poziom gry tych panów to taki espanyol z końca tabeli
1
@michal26 Jeśli mam być szczery to odkąd Tomek odszedł to Daria przejęła władzę nad całym projektem Igi tylko on był takim ochroniarzem, którego nie mogła kontrolować
Obecnie to ona rozdaje karty, a Iga ślepo jej wierzy i przez to nieświadomie cierpi wolałbym żeby w trakcie meczu Igi dawał jej rady Tomek, a wspierał mentalnie ojciec...
0
@mekston Ale faktycznie Ben traci rozum na korcie jak gra z bardziej poukładanym rywalem było widać jego braki podejmowania decyzji
Prawie trafiłem, że Muset wejdzie to wsm można tego Bena oszczędzić, a co będzie dalej to zobaczymy
0
@mekston Wstaw Tiena do 1/2 i ugra mniej więcej tyle samo albo nawet więcej
Oby młode chłopaki szybko progresowali bo tenis staje się nudny
1
@michal26 Tam jest coś na rzeczy grubego, to taka przyjaciółka, ale taka bliższa z którą możesz spać w piżamie.
Nawet tata przestał przychodzić na mecze bo mówiąc wprost, nie akceptuje tego związku...
1
@michal26 Miała złoty środek balans między agresją a obroną dlatego była kompletna
Oby Tomek wrócił bo on znał Ige pod kątem jakości i potrafił zaszczepić w niej cierpliwość do ciężkiej pracy
0
@michal26 Przyda się czystka w sztabie, ale pytanie czy Iga jest gotowa żeby ratować swoją karierę? Wiesz, nie łatwo pozbyć się ludzi którzy są częścią ciebie od kilku lat
0
@mekston Tak pamiętam, ale Jess postraszyła wtedy przed finałem Rybakine i tutaj będzie close match trochę boje się, że skończy się z Marketa w USO
Została mi tylko Ryba do kibicowania bo Jess i Svitolina nie mają podejścia do Saby mimo mojej sympatii
Zresztą wolałbym żeby Ryba była no1
0
@mekston Saba właśnie kosi takie rywalki, a Rybka się męczy niemiłosiernie
Oby Ryba weszła do finału bo będzie szansa na sprawienie małej niespodzianki bo Aryna chyba jej się najbardziej obawia
0
@mekston Pegula postawi się Rybakinie bo w przeciwieństwie do Igi potrafi grać na big hitterki
Rybakina nie lubi grać na defensorki jak Jess albo Marketa
0
@partymaker Wydawała się zadowolona z sobie na konferencji
0
@Barcanajlepszyteam Ten Sinner poza zasięgiem absolutnie
0
@mekston Skoro Muset zjadał Djoko grając trzy metry za linią to tym bardziej zrobi to bardziej agresywny Sinner
Obecnie Tien ma większe szanse żeby pokonać Sinnera niż Djoko
0
@mekston Ciekawsze WTA niż ATP przynajmniej coś się dzieje a tutaj stypa
0
@mekston Włosi z trybun gwizdają trzeba im przypomnieć jak ich rodak awansował w SW19