0

Rashford, Lewy, Olmo nawet Pedri i Yamal często odpuszczają skok pressingowy przez co tworzą się luki co taki zespół jak Atletico, które żyje z bezpośrednich zagrań progresywnych w fazach przejściowych będzie wykorzystywać z zimną krwią

O ile Flick zajechał Pedriego bo nie miał zmiennika na poziomie Bernardo Silvy, który dałby jakość z miejsca to jednak odpuszczanie gry w obronie Yamala nie jest winą łysego z repki tylko efektem zamrożenia Roony'ego

Nie ma sensu winić Cubarsiego bo ten pressing drużyny Flicka jest tak nieskoordynowany, że ciężko szukać winnych w pracy stoperów

Niech Deco z Lapciem przedłużają kontrakt z Lewym, niech sobie wydadzą 30 baniek na gościa, którego nikt nie chce w Anglii i na koniec niech łatają budżet na trytytki bo mają w tym bogate doświadczenie;)

0

Tymczasem dla Realu byłby oczywisty rzut karny, dwie czerwone kartki dla rywali żeby czasem nie było wątpliwości;)

1

@meg23 W finale na PSG z Barcą byłoby to samo co z Interem

0

@Filipem Eric to nie jest pomocnik więc nic dziwnego. Po prostu Flick nie zaryzykował z Gavim od początku i przegrał walkę taktyczną w środku pola bo Koke i Llorente mieli znaczną przewagę fizyczną

de Jong to nie jest Vitinha co potrafi wygrać mecz samemu albo nawet Kimmich. Pokręcić kółeczka potrafi jak nikt inny, ale na intensywny bój na noże z Materacami to chłopak jest za cienki w uszach

1

@ShawnC Jeszcze potrafi odbierać piłkę wślizgiem jak Kante Prime z nim na boisku cała pomoc jest pokryta...

0

@nekker Jeszcze Rashford na skrzydle i Lewy na szpicy...

Nie wiem co wy macie w głowach że chcecie takich graczy wystawiać na fizyczny mecz z Atletico

2

Niech sobie trzepie do tych swoich materiałów na dysku bananowiec

2

Jest i on agent do zadań specjalnych...

4

Proszę o założenie tuby propagandowej Barca TV w której będzie robić co RMTV szczuć na sędziów! To najlepszy sposób socjotechniczny!

2

W zeszłym roku z Interem było to samo Barca gra 70% akcji do prawej strony sam Yamal nie wystarczy żeby ogrywać zespoły takie jak Atletico czy Inter, które bronią całą jedenastką w polu karnym

Potrzeba mobilnych graczy z przodu takich co biegają a nie stoją ten pressing trójki Olmo Rashford Lewy to był żart nawet w ekstraklasie by coś takiego nie przeszło

Schjelderup na lewe skrzydło, mobilny napastnik Fisnik Asllani, Grimaldo na bok obrony, Bastoni na stopera to opcje, które z miejsca podnoszą jakość pierwszego składu

2

Idealnie pasuje 'punkt widzenia zależy od punktu siedzenia' trafne w punkt

0

@Destroyer_of_Worlds Trzon pozostał tu się zgadzam. Włączenie Busiego to był jednak sygnał, że Cantera będzie fundamentem nowej Barcy

Trzeba szukać uszczuplenia płac, pozbyć się kilku drewniaków żeby zrobić miejsce na nowe talenty

Jeden Schjelderup za Angola nie sprawi, że nagle Barca zacznie grać jak PSG tylko potrzeba budowy nowego projektu

Nie chce mi się pisać, ale skoro PSG pozbyło się szrotu, wypchnęło gwiazdy, odchudzili płace i sprawdzili młode talenty to Barca może pójść tą samą drogą

0

@Cule6173737377171 Bayern mogą przejść, ale człowieku Real w życiu nie wyeliminuje PSG

Lucho tak nakręci zespół, że oni ich tam zmasakrują tak samo jak w półfinale KMŚ

Poza tym PSG jest najlepszym zespołem świata tam jest tyle jakości i gra zespołowa na kosmicznym poziomie

Real z tymi swoimi śmiesznymi kontrami i antyfutbolem może im zagrozić jedynie w propagandzie RMTV

0

@Ignareks @Alistar74 PSG to jest w takim momencie, że jakby na Barcę trafiło rok temu albo w tym roku to byłby wstyd większy niż można by się spodziewać.

0

@ShawnC Co prawda irytował w tym sezonie, ale on jest nastolatkiem może się jeszcze nauczyć a jak ma obok siebie Araujo, Christensena, Kounde, Balde czy Martina to sory, ale tutaj nie ma od kogo się uczyć...

0

@Destroyer_of_Worlds Wtedy przyszedł Pep i zrobił czystki, posprzątał bajzel i zbudował nowy projekt. Flick chciał budować na zgliszczach po Xavim i dlatego mu nie wyszło...

Bez przebudowy składu nawet Klopp by niczego nie wyczarował, trzeba zrobić to samo co Lucho w Paryżu

1

Jak ten blamaż nie pokaże Flickowi że Rashford nie pasuje do tego co drużyna chce grać to nie mam pytań...

Eric i Olmo w środku na takie mecze to mogą wejść w końcówce żeby przetrzymać piłkę, ale od początku powinien był zagrać Gavi i Fermin bo ewidentnie materace dominowali fizycznie w środku pola a Pedri nie mógł się przebić przez ten tartak

Lewy, Angol, Olmo cała trójka nie gwarantuje takiego doskoku w pressingu i tylu powrotów do obrony, aby móc rywalizować w fazach przejściowych z Cholismo

Nie wiem co miał w głowie na ten mecz Flick, ale Simeone po prostu uwypuklił wady całego projektu Flicka, nie ma skrzydeł bo Yamal jest podwajany i potrajany, a Rashford potyka się o własne nogi

Boki obrony to kolejny dramat, zero jakiekolwiek współpracy z partnerami z środka. Nie mówię o tym meczu, ale Kounde rozegrał dość marny sezon żeby nie mówić o Balde...

Cubarsi zrobił Araujo, ale to pokazuje jak bardzo sypie się cała struktura taktyczna gdy Lewy, Rashford i Olmo nie pokrywają swoich stref do tego Eric zamiast grać bliżej stoperów to wszedł w buty fdJ truchtem wracał do obrony...

To nie Cubarsi zawalił mecz tylko cała Barcelona w tym momencie nie jest zespołem. Oglądałem PSG z Liverpoolem, to jak Lucho stworzył kolektyw to coś pięknego tam nie ma egoizmu tylko każdy wie co ma robić na boisku, a ogląda się to świetnie.

Drugi sezon Flicka jest słabszy niż pierwszy, jeśli Deco nie zrobi czystki to będzie ciężko wygrać ligę w kolejnym sezonie bo Atletico jest mocne, a Real będzie rósł.

Tutaj naprawdę można na tyle posprzątać żeby skompletować drużynę na lata. Potrzeba dogadać się z piłkarzami, część wystawić na listę transferową, a za innych zażądać tyle i tyle popytać agentów, rozmawiać między klubami etc.

Jak będzie 1:1 to można myśleć o kadrze na kolejny sezon, zaznaczyć Bastoniego jako cel priorytetowy, dodać Fisnika Asllani'ego do tego Grimaldo, Cancelo i Schjelderup.

Ferran, fdJ, Araujo ===> transfer gotówkowy

Ter Stegen, Fati, Christensen, Pena, Lewy ===> oszczędność na pensji

Kounde, Balde, Casado ===> w razie dobrej oferty rozważyć sprzedaż

9

VAR jest potrzebny żeby drukować mecze, czasem można go użyć żeby gwizdnąć jakiegoś karniaka dla Madrytu. Z drugiej strony jeśli wszystko zależy od interpretacji to tak naprawdę w ogóle ta technologia nie jest potrzebna bo wypacza obraz meczu.

14

Po co VAR? Agent Marciniak potrafi bez użycia technologii wychwycić niewidoczne gołym okiem podwójne dotknięcie, które nie wpływa na tor lotu piłki przy uderzeniu z karnego ;)

0

@fotohobby https://sport1.pl/wielki-transfer-na-horyzoncie-gigant-wyklada-miliony-za-gwiazde-barcelony

https://www.goal.pl/transfery/psg-zaoferowalo-55-milionow-euro-za-de-jonga-barcelona-podjela-decyzje/

Dla mnie to dwie minuty reserchu

Uważam, że musi odejść bo klub go do tego zmusi wysyłając bo na trybuny do końca sezonu ;)

Kto wtedy by został w klubie przed MŚ? Nikt o zdrowych zmysłach:)

0

@Greg1991 Coś w tym jest, nic dziwnego że zarząd Bayernu tak chłodno się wypowiada na temat Polaka.

Lewy kiedyś wspominał, że Bayern chciał się go pozbyć już rok lub dwa lata przed odejściem do Barcelony

Wychodzi na to, że zarząd Laporty biorąc Rashforda i zostawiając Lewego pokazał jak można traktować kibiców jak ciemny lud (United znalazło frajera który wziął Rashforda)

0

@Krystiansigma2734 Liverpool to drugi raz rok po roku może się cieszyć, że nie skończyło się -5 po pierwszym meczu...

5

Wiadomo, że już po wszystkim aczkolwiek jakby naprzeciwko Atletico stał Real Madryt to oprócz czerwonej dla Koke byłby karny ;)

0

@fotohobby Wszystko chcesz na tacy, a wystarczy poszperać w mediach ;)

Staty Rashford też robi, ale nic się to nie przekłada na jego wkład w grę zespołu

Takich graczy jak fdJ jest setki, robią jakieś liczby, ale nie dają zaangażowania w pressingu i nie cierpią na boisku jak wychowankowie

Taki fdJ dostanie kontrakt w Paryżu i będzie zadowolony bo tam może realnie więcej osiągnąć z obecnym projektem Lucho.

W Barcelonie potrzebujemy jego odejścia z zyskiem, żeby móc ruszyć do przodu i rzucić wyzwanie dominatorom obecnej piłki

0

@Kitek1640 Strzały to nie wszystko stary Real też miał więcej strzałów od Bayernu, a jednak z gdy to lepsze wrażenie robili Niemcy

W środku pola Koke i Llorente mają swobodę gry bo sam Pedri nie ma żadnego wsparcia, a fizycznie też materace dużo lepiej wyglądają co widać w fazach przejściowych

0

@Greg1991 Lewy nie jest zły, ale zarabia za dużo i obciąża budżet płacowy. Do tego jego bieganie jest jakie jest, a jak gra Rashford, który ma wyjebane w drużynę to już w ogóle jest wtedy dramat bo przypomina to czasy świętych krów Suareza i Messiego, którzy stali w miejscu zamiast biegać w pressingu

Lewy raczej odejdzie do Juve za darmo bo mu się kończy kontakt, a sprzedać trzeba Ferrana i Rashforda (nie przedłużać za żadne skarby) za nich wziąć Fisnik Asllani i Schjelderupa, którzy zarabiają połowę mniej niż sam Lewandowski

0

@Kitek1640 dominujemy? Materace całkowicie opanowali środek pola fizycznie to oni dominują, a Barca jedynie szarpie bez skutku

1

Cholo znowu taktycznie zniszczył Flicka ten środek pola Eric Garcia i Olmo na tartak materacy to wywieszenie białej flagi jeszcze Rashford i Lewy razem na boisku... Nie ma pressingu, nie ma powrotu do obrony i nie ma zespołu.

Niech sobie wydadzą 30 baniek na typa, który gra pod statystyki i niech przedłużą kontrakt z Lewym...

Jestem rozgoryczony, ale wiedziałem że jeśli Totki odpadną to będzie kolejny eurowpierdol bo Barca w obecnym składzie nie ma żadnych szans wygrać UCL

0

@Bobo25 Barca nie ma kadry żeby wygrać UCL

Nie ma się co łudzić bez stopera, bocznych, napastnika i skrzydłowego możemy zapomnieć o uchatym pucharze

Nawet Atletico, które jest chwiejne ale się potężnie wzmocniło jest faworytem dwumeczu z Barcą bez swojego największego lidera Raphinii i kluczowego pivota Bernala

0

@th@les Atletico było faworytem dwumeczu, więc to żaden wstyd na nich przegrać

Barca nie kadry żeby grać o UCL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?