Proszę zatrzymać Casado to jest żołnierz i ktoś kto wejdzie z ławki nie marudząc na trenera. Dlaczego musimy zatrzymać 'gwiazdki' kosztem wychowanków? Niech ten klub w końcu zrozumie, że od nadmiaru gwiazd projekt sportowy upada. W PSG i Bayernie jest kolektyw, tam nie ma ogromnego ego dlatego tak dobrze wyglądają te projekty
@Sebaldek Rapha by mógł wejść z buty Ferrana to nie byłby głupi pomysł bo jest maszyną do pressingu, a na skrzydle marnuje swoje umiejętności strzeleckie
Oby Nusa/Schjelderup obsadził lewą flankę żeby zwolnić Raphinie z gry na skrzydle
@DJ6 Vitinha lepiej wychodzi spod pressingu podaniami to prawda.
Wybrać sobie duet Pedri Vitinha? Kiedyś grałem tak w FM
fdJ ma problem bo chciałby grać jako regista, ale Barca nie gra w ten sposób żeby go uwolnić z zadań defensywnych.
Pedri jest lepszym rozgrywającym, zagrywa dużo bardziej wertykalne podania i jest bardziej dynamiczny w grze Flicka (fazy przejściowe)
Najlepiej jakby Gavi/Bernal został głównym pivotem bo wtedy środek pola ma balans którego brakuje gdy gra fdJ obok Pedriego bo jeden chce wejść w buty rozgrywającego, zapominając o tym, że musi kryć przedpole i wspierać bocznych obrońców/stoperów asekurując te strefy
@DJ6 Frenkie ma genialne wyprowadzenie piłki pod presją. Aczkolwiek jego pasywność w pressingu i bierność w obronie to bolączka nie do przeskoczenia na DM.
Alvarez najlepiej pasuje do stylu gry Atletico, Arsenalu i Interu.
W Barcy by się odnalazł jako lepszy Griezmann, aczkolwiek myślę, że w pierwszej kolejności trzeba dopiąć transfer Bastoniego, a następnie załatwić sprawę skrzydłowego.
Nie wiadomo czy uda się dokonać sprzedaży kilku zawodników, aby w ogóle myśleć o takim wydatku, a jako budżetowa opcja Fisnik Asllani mógłby zrobić to samo co Lewy w zeszłym roku
Flick zasługuje na długi kontrakt, aby mógł sobie ulepić kadrę pod własną wizję swojego ultra ofensywnego stylu gry.
Trzeba pamiętać, że dostał kadrę po Xavim, która mówiąc wprost była okrojona, a jak dostanie czas na budowę projektu to zarząd w końcu przestanie lecieć w kulki tylko zapewni mu wzmocnienia kadry jakich Hansi się domagał od początku swojej pracy z Barceloną.
Na początek niech szwagry opanują 1:1 i zrobią czystki żeby mogło przyjść 3-4 zawodników, a Flick zrobi z tego użytek.
@kamilop Od jakości czysto technicznej jest Pedri, który jest najlepszy w tej roli na świecie.
Frenkie jest zbyt drogi żeby grać ogony, a nie wydaje się żeby wygryzł Pedriego
Natomiast stawianie na obu jednocześnie na boisku to marnowanie potencjału bo jako defensywny pomocnik fdJ nie spisuje się tak jak fizyczny pomocnik odbierający piłkę
W fazach przejściowych musisz mieć takiego gościa jak Gavi, Bernal i Casado bo inaczej oddajesz środek pola dla rywala, który biegnie autostradą do bramki Joana
@meg23 Mylisz się. Bayern postawi twarde warunki, ale ich nierówna obrona będzie non stop kontrowana przez najbardziej elastyczny zespół w historii pod względem mobilności i wymiany pozycji z przodu
@BARCA1899Messi Lepszy interes to będzie sprowadzić perspektywicznego młodego skrzydłowego jak Nusa albo Schjelderupa, który zagra na kilku pozycjach w razie potrzeby niż sprowadzenie wiekowego Diaza, który zagrał jeden dobry sezon w mocnym Bayernie
@18Pawel99 fdJ powinien być pierwszy do odejścia bo Gavi, Bernal czy Casado nie kręcą kółeczek w środku pola tylko gryzą trawę i biegają od pola karnego do pola karnego czego wymaga intensywny styl gry Flicka
Bernardo byłby docelowo świetną opcją bo może zagrać jako zmiennik Pedriego, zmiennik Fermina i czasem od biedy jako prawoskrzydłowy dając Yamalowi chwile wytchnienia
Cancelo i Grimaldo za około 30-40m łącznie to też dobry deal tylko kwestia tego czy uda się sprzedać Kounde albo Araujo nie mówiąc już o Balde
@kamilop Schjelderup byłby świetnym pomysłem żeby wzmocnić kadrę bo może zagrać na każdej pozycji w ataku i jako ofensywny pomocnik. Natomiast jeśli dojdzie do sprzedaży kilku zawodników za dobre pieniądze to pierwszy poza Bastonim powinien przyjść Antonio Nusa bo jest nominalnym lewoskrzydłowym takiego jakiego chciał Flick od początku pracy w Barcelonie
Jak Lewy zejdzie z pensji to zrobi się miejsce na kilka wzmocnień pod warunkiem, że Christensen, Fati, Stegen i Pena też zejdą z płac
A jakby zamiast Forta to spróbować Araujo włączyć do tego transferu? Przecież to jest idealny stoper dla Interu, świetny w niskim bloku i grze bezpośredniej
1
Proszę zatrzymać Casado to jest żołnierz i ktoś kto wejdzie z ławki nie marudząc na trenera. Dlaczego musimy zatrzymać 'gwiazdki' kosztem wychowanków? Niech ten klub w końcu zrozumie, że od nadmiaru gwiazd projekt sportowy upada. W PSG i Bayernie jest kolektyw, tam nie ma ogromnego ego dlatego tak dobrze wyglądają te projekty
0
@Arekvip Diomande bardziej grywa na prawej flance, a potrzeba obsadzenia lewej strony.
Nusa/Schjelderup jeśli mówimy o realnych transferach na LS
3
Jak planują takie wydatki to muszą szukać zysku z transferów myślę, że fdJ może przynieść 50-70m zysku do tego zejdzie z pensji
Co najmniej dwóch obrońców musi odejść, Christensen to pewne, ale Balde/Kounde gwarantują zysk bo kluby PL wyłożą za nich sporo
Nie wiem czy Araujo powinien zostać, ale też widzę opcję żeby poszedł za dobre pieniądze
Deco woli wypychać wychowanków za 5-15m niż wystawić na sprzedaż gwiazdy, które drenują budżet płacowy (a do tego gwarantują ogromy zysk netto)
0
@Sebaldek Rapha by mógł wejść z buty Ferrana to nie byłby głupi pomysł bo jest maszyną do pressingu, a na skrzydle marnuje swoje umiejętności strzeleckie
Oby Nusa/Schjelderup obsadził lewą flankę żeby zwolnić Raphinie z gry na skrzydle
0
@michaleu Sociedad to jedna z najbardziej technicznych drużyn w Hiszpanii, oglądam ich często od 2019/20 bardzo fajnie grają dla oka
2
@blakkudium Innymi słowy w klubie panuje optymizm :)
1
@Cryptolis Myślę, że Balde albo Kounde odejdą żeby zrobić miejsce dla Grimaldo, Cancelo i Bastoniego.
Christensen też odejdzie, a być może także Martin albo Araujo jeśli uda się uzyskać dobrą ofertę to będzie 'przebudowa obrony'
0
A Christensena nie chcą czasem? Można spróbować deal :)
0
@DJ6 Vitinha lepiej wychodzi spod pressingu podaniami to prawda.
Wybrać sobie duet Pedri Vitinha? Kiedyś grałem tak w FM
fdJ ma problem bo chciałby grać jako regista, ale Barca nie gra w ten sposób żeby go uwolnić z zadań defensywnych.
Pedri jest lepszym rozgrywającym, zagrywa dużo bardziej wertykalne podania i jest bardziej dynamiczny w grze Flicka (fazy przejściowe)
Najlepiej jakby Gavi/Bernal został głównym pivotem bo wtedy środek pola ma balans którego brakuje gdy gra fdJ obok Pedriego bo jeden chce wejść w buty rozgrywającego, zapominając o tym, że musi kryć przedpole i wspierać bocznych obrońców/stoperów asekurując te strefy
1
@DJ6 Frenkie ma genialne wyprowadzenie piłki pod presją. Aczkolwiek jego pasywność w pressingu i bierność w obronie to bolączka nie do przeskoczenia na DM.
3
Amigosi łączą siły żeby obalić Lapcia:P
3
Zibi powiedział fakt! Szok ;)
Każdy spodziewał się kolejnej odklejki, a tu zaskoczenie:P
1
@vangoor Alba i Alves też grali razem :)
1
Alvarez najlepiej pasuje do stylu gry Atletico, Arsenalu i Interu.
W Barcy by się odnalazł jako lepszy Griezmann, aczkolwiek myślę, że w pierwszej kolejności trzeba dopiąć transfer Bastoniego, a następnie załatwić sprawę skrzydłowego.
Nie wiadomo czy uda się dokonać sprzedaży kilku zawodników, aby w ogóle myśleć o takim wydatku, a jako budżetowa opcja Fisnik Asllani mógłby zrobić to samo co Lewy w zeszłym roku
12
Flick zasługuje na długi kontrakt, aby mógł sobie ulepić kadrę pod własną wizję swojego ultra ofensywnego stylu gry.
Trzeba pamiętać, że dostał kadrę po Xavim, która mówiąc wprost była okrojona, a jak dostanie czas na budowę projektu to zarząd w końcu przestanie lecieć w kulki tylko zapewni mu wzmocnienia kadry jakich Hansi się domagał od początku swojej pracy z Barceloną.
Na początek niech szwagry opanują 1:1 i zrobią czystki żeby mogło przyjść 3-4 zawodników, a Flick zrobi z tego użytek.
To jest właściwy człowiek na swoim miejscu!
1
@Laminedependencia Z Francuzów to raczej próżno szukać bo jest ich jak na lekarstwo;)
2
@Bzyczekk Lewy chce zarabiać więcej niż może mu zaoferować Barcelona. Wojtek powinien zostać, o ile uda się sprzedać Stegena i Pena
0
Swojej drugoplanowej roli w zespole też nie widzi? Jedno wynika z drugiego
0
@messi564 Buldożer;)
0
@kamilop Od jakości czysto technicznej jest Pedri, który jest najlepszy w tej roli na świecie.
Frenkie jest zbyt drogi żeby grać ogony, a nie wydaje się żeby wygryzł Pedriego
Natomiast stawianie na obu jednocześnie na boisku to marnowanie potencjału bo jako defensywny pomocnik fdJ nie spisuje się tak jak fizyczny pomocnik odbierający piłkę
W fazach przejściowych musisz mieć takiego gościa jak Gavi, Bernal i Casado bo inaczej oddajesz środek pola dla rywala, który biegnie autostradą do bramki Joana
0
@kamilop Rapha to powinien grać bliżej środka tylko ciężko to będzie pogodzić z kapitalnym Ferminem
Na skrzydłach takie żądła jak Nusa i Yamal to byłoby jak Hiszpania na Euro ;)
Ale zgadzam się, że Bastoni jest priorytetem i później dobry napastnik jak choćby Fisnik Asllani
0
@meg23 Mylisz się. Bayern postawi twarde warunki, ale ich nierówna obrona będzie non stop kontrowana przez najbardziej elastyczny zespół w historii pod względem mobilności i wymiany pozycji z przodu
1
@BARCA1899Messi Lepszy interes to będzie sprowadzić perspektywicznego młodego skrzydłowego jak Nusa albo Schjelderupa, który zagra na kilku pozycjach w razie potrzeby niż sprowadzenie wiekowego Diaza, który zagrał jeden dobry sezon w mocnym Bayernie
1
@18Pawel99 fdJ powinien być pierwszy do odejścia bo Gavi, Bernal czy Casado nie kręcą kółeczek w środku pola tylko gryzą trawę i biegają od pola karnego do pola karnego czego wymaga intensywny styl gry Flicka
Bernardo byłby docelowo świetną opcją bo może zagrać jako zmiennik Pedriego, zmiennik Fermina i czasem od biedy jako prawoskrzydłowy dając Yamalowi chwile wytchnienia
Cancelo i Grimaldo za około 30-40m łącznie to też dobry deal tylko kwestia tego czy uda się sprzedać Kounde albo Araujo nie mówiąc już o Balde
0
@kamilop Schjelderup byłby świetnym pomysłem żeby wzmocnić kadrę bo może zagrać na każdej pozycji w ataku i jako ofensywny pomocnik. Natomiast jeśli dojdzie do sprzedaży kilku zawodników za dobre pieniądze to pierwszy poza Bastonim powinien przyjść Antonio Nusa bo jest nominalnym lewoskrzydłowym takiego jakiego chciał Flick od początku pracy w Barcelonie
Jak Lewy zejdzie z pensji to zrobi się miejsce na kilka wzmocnień pod warunkiem, że Christensen, Fati, Stegen i Pena też zejdą z płac
27
A jakby zamiast Forta to spróbować Araujo włączyć do tego transferu? Przecież to jest idealny stoper dla Interu, świetny w niskim bloku i grze bezpośredniej
0
@Kacper1432 Myślę, że Gavi i Bernal wygryzą Holendra.
Jak posiedzi na ławie kilka meczów to będzie musiał odejść, Flick musi mu zakomunikować że jest trzeci do gry.
0
@ninja81 Boki obrony muszą zostać przebudowane, ale priorytetem jest stoper, napastnik i skrzydłowy.
Jak uda się sprzedać kilku graczy, którzy nie pasują do układanki Flicka to wtedy można wymienić boki
0
Casado albo fdJ raczej odejdzie, więc przyda się dodatkowy pomocnik z niższym kontraktem niż Holender.
Do tego zaakceptuje rolę zmiennika Pedriego, a sporadycznie zagra na prawym skrzydle i za napastnikiem odciążając Fermina i Yamala.
1
@addept Do Barcy pasuje Fisnik Asllani i jest najbardziej realnym transferem