1

@APTAPT PSG Lucho to najpiękniejsza stylem drużyna od czasów Barcelony 2014-2016

Bayern lubię i szanuję, ale raczej jeśli ktoś ma zatrzymać Atletico Cholo to prędzej Paryska Maszyna to samo dotyczy Arsenalu Artety

Bayern na takie defensywnie grające drużyny zawsze miał podobne problemy jak Barca

PSG Lucho jest maszyną do zabijania 'antyfutbolu'

0

@Kaamilos87 Ale z drugiej strony lepiej, że nie będzie takiego drewnianego finału tylko jedna z drużyn ofensywnych się dostanie przynajmniej:)

6

Świetny dwumecz! Kapitalne zakończenie! Ależ będzie meczycho dwóch najlepszych drużyn w półfinale!

A w drugiej parze antyfutbol!

4

Jestem pewny, że Wichniarek powie w studiu, że do czasu wykluczenia Camavingi Real miał kontrolę w dwumeczu;)

0

Zaraz Marciniak dostanie mecz Atletico i będą płakać bo znowu zobaczy podwójne dotknięcie którego nikt nie widział:)

1

@kocuur Ale Deco mówił, że Olmo był priorytetem:P

0

@mekston PSG przejdzie Real w półfinale, a styl gry Atletico to słabsza wersja Catenaccio Interu więc znowu łatwy finał dla Paryża

0

@Pako96 Bayern też przekręcili w 2k24 w tych meczach Realu to takie cuda się zdarzają...

6

@tarantino10 W świetle przepisów po zagraniu ręką nie może być spalonego

1

Gavi grał jak Kante w środku pola takiego buldożera potrzebuje Barca, a nie deptaczy trawy...

1

@PACO89 Na prawej obronie był pewniejszy niż Kounde

Na stoperze grał średnio, a w środku pola grał fatalnie

0

@Scala1981 Na skrzydło Nusa albo Schjelderup bo można sprzedać kilka gwiazd z obecnego składu.

Araujo/Kounde/fdJ/Ferran/Rapha jak dostaniemy odpowiednio wysoką ofertę to trzeba to rozważyć bo jeśli nie zaczniemy od przebudowy składu to projekt się zawali

0

Tylko Real Madryt ma prawo linczować UEFA w swojej tubie propagandowej! To jest Madrycka licencja na monopol fałszu i obłudy!

2

Rozwiązanie jest jedno budżetowe można przesunąć Olmo na pozycję Pedriego, wtedy Pedri będzie mógł częściej odpoczywać bo obaj są naturalnymi rozgrywającymi.

Gavi i Bernal to właśnie gracze którzy są kluczowi do przeładowania środka pola, nie możesz mieć de Jonga i Pedriego na intensywne mecze bo fazy przejściowe takiego Atletico czy innego Interu to będzie autostrada dla kontrataków środkiem boiska.

Jeśli mamy Pedri/Olmo jako gracza, który będzie dyrygować tempem to nie potrzebujemy kolejnego takiego profilu w środku pola tylko kogoś od odbioru, doskoku i intensywności pressingu jak właśnie Gavi czy Casado

Fermin jest naturalnym wyborem jako gracza łączącego pomoc z atakiem, daje o wiele więcej w pressingu niż Olmo dlatego to on musi grać za napastnikiem.

Można spróbować pozyskać Bernardo, który zagra jako zmiennik Pedriego, a także zmiennik Femina. To jest właśnie idealny balans środka pola w całej układance Flicka.

Przy obecnym składzie fdJ powinien zostać poświęcony, jak nie będzie grał to zgodzi się na odejście, a klub może zarobić 50-70m co byłoby zbawienne.

Z środków tego transferu można pozyskać Bastoniego i to właśnie powinna być docelowa wizja nowej Barcy w następnym sezonie.

10

@BojanKriKicz Był topem w sezonach 2021/22 i 2022/23 dopóki nie zerwał więzadła to grał jak jeden z najlepszych pomocników świata

0

@Pako96 Nusa by idealnie pasował do maszyny Flicka bo jest genialny w pojedynkach 1v1 do tego gra świetnie kombinacyjnie, potrafi strzelać z pola karnego i ma gaz z miejsca.

Na stoperze trzeba zastąpić Inigo, więc Bastoni wydaje się idealnym rozwiązaniem bo jest naturalnym liderem i graczem idealnym do wyprowadzenia piłki.

Na lewą obronę Grimaldo to jest opcja, która powinna być już dopięta, lepszego gościa z DNA Klubu nie dostaniemy.

Cancelo trzeba wykupić o ile nie wróci do Benfici bo jego wartość do rotacji byłaby nieoceniona.

Na dziewiątkę zamiast wydawać ponad 100 baniek można spróbować ściągnąć takiego Fisnika Asllani'ego, którego Flick dobrze zna z Bundesligi

Jeszcze Bernardo jako zmiennik Pedriego byłby OP.

Senesi też mógłby się wpasować, ale by musieli wypchnąć Christensena i być może Araujo

0

@Pako96 Zobaczysz jakie wałki dziś można przekręcić w Monachium;)

0

@kamillek88 Nie twierdzę, że to była jego wyłączna decyzja. Akurat z Yamalem było kilka sytuacji, że był ściągany do klubu ze zgrupowania.

Raphinia jest świetnym liderem, ale patrząc realnie można z niego dostać pitos żeby wyciągnąć Alvareza chyba, że odejdzie fdJ i Olmo to zrobi się miejsce dla Raphy

Flick powinien dążyć do skompletowania kadry na wzór swojego pobytu w Bayernie

0

@Coutinho007 Laporta i Deco podejmują decyzje w oparciu o emocje nie potrafią oddzielić chłodnej kalkulacji od sfery emocjonalnej.

0

@Peciak Czuję w kościach że Bayern coś Odupamecani

2

@Kamiloza91 Progres tej drużyny jest widoczny, ale śmieszą te komentarze odnośnie Flicka żeby zaczął grać jak Cholo byle wygrywać...

Oby jak najwięcej plastików zaczęło kibicować Milanowi jak Lewy tam trafi ;)

0

@HypeR Portugalia IMO lepsza taktycznie, ale Hiszpania ma potężną jakość indywidualną

1

Olmo zagrał dużo lepszy mecz niż ten sprzed roku z Interem, ale ciężko było wygrać z mafią Ceferina ;)

0

Dziękuję Robert za wszystko, ale musimy poszukać nowych zawodników. Obyś odnalazł swoje miejsce we Włoszech, a Barca dostała młodszą, bardziej mobilną i przede wszystkim skuteczną '9' kompatybilną z modelem Flicka

0

@WiecekFCB Lubię go, ale dał ciała wychodząc do meczu o pietruszkę. Jakby jakiś klub wyłożył 90-100m to powinni to rozważyć.

0

@Zdenekfcb Bayernu się nie boję bo Flick ich zna jak własną kieszeń. Bardziej przeraża mnie PSG Lucho bo Flick zawsze miał problemy z jego apozycyjnością i kontrolą

15

Rashford nie wykorzystał szansy. Trzeba szukać nowej opcji na lewą flankę, może Nusa albo Schjelderup by się wpasowali do filozofii Flicka

1

@Cule6173737377171 Arsenal to raczej na Atletico się zatrzyma. O ile w ogóle przejdzie Sporting

1

@Ignareks de Jong po kontuzji nie był w rytmie meczowym, a do tego to nie jest profil gracza do środka pola na intensywny bój z Materacami!

Flick zrobił ile mógł, Ferran i Gavi byli lepszymi wyborami od pierwszej minuty. Szkoda sytuacji Fermina, ale ciężko mu się grało bo Griezmann i Simeone wracali pod własną bramkę.

0

@Vane Bo on jest profilem registy to jest mózg drużyny, ale mało pracuje w obronie.

Do stylu Flicka taki gracz nie pasuje bo intensywność gry i fazy przejściowe to zbyt duży rozmiar kapelusza dla takiego gracza

Dobrze jakby Flick postawił na duet Gavi/Bernal bo uważam, że zespół jest wtedy bardziej zrównoważony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?