0

@Lukaslbn Jakby dało się potargować to oferta 15m podstawy +5m zmiennych w bonusach byłoby optymalne, ale koszt 30m jest moim zdaniem zbyt wygórowany zwłaszcza, że kwota musi zostać opłacona jednorazowo

Oczywiście karty trzyma United mogą równie dobrze go puścić za wyższą kwotę w Anglii bo tam FFP nie obowiązuje co widać po wydatkach Chelsea, Live, City czy Arsenalu

0

@Pako96 Vitinha gra dla PSG więc wiadomo, że wkład Pedriego w grę Barcy jest większy:)

0

Kounde na Viniego? Przecież to będzie strzał w stopę biorąc jak łatwo Julesa można kręcić w tym sezonie

Do tego Gavi dużo lepiej rozumie się z Pedrim niż ktokolwiek inny i jest stworzony do takich meczów które trzeba wywalczyć

Bernala można wpuścić w drugiej połowie jak Gavi złapie żółtko

Lewy powinien wejść z ławki jak Rashford zmieni Roony'ego żeby mu ktoś dorzucił na główkę

Można schować stoły w szatni żeby się nie skaleczyć przypadkiem;)

0

@ViscaelBarca2007 Diaz zagrał sezon życia jak Rapha w zeszłym roku poczekamy z zachwytami do kolejnego sezonu bo coś czuję, że jak zacznie się sypać ze zdrowiem to szybko straci na jakości jak nasz najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu.

0

@mesulete Deco to najchętniej chciał Olmo i Diaza, ale kasy starczyło z dźwigni tylko na jednego

Nie wiem jaki sens miał ten transfer Daniego z perspektywy czasu tym bardziej, że Nusa był do wzięcia za 30-40m czyli sporo mniej niż 60m z bonusami za Daniego

Teraz Barca ma trzech graczy w składzie którzy najlepiej się czują za napastnikiem, a mogła mieć naturalnego skrzydłowego z dryblingiem i technicznego mobilnego napastnika za niemal cały koszt transferu wychowanka

0

@grzechu1999 Arsenal ma 20% szans na pokonanie najlepszej drużyny dekady to i tak o 5% więcej niż miał Inter rok temu:)

1

@Hasszz Cou nie był taką wtopą jak Griezmann albo Dembele mimo wszystko gdy grał na swojej pozycji Iniesty to grał wybitnie dopiero Valverde chciał zrobić z niego skrzydłowego dlatego go zmarnował

1

Przyszłość środka pola Wielkiej Barcy Hansiego Flicka!

1

To w takim razie Doku będzie celem transferowym Barcy podczas kolejnej letniej sagi

0

@rodineusz Nie byłem z nimi wtedy bo minąłem się z nimi przy wyjściu z domu publicznego Maison Close Escorts co tam razem robili tego nie wiemy :P

0

@rodineusz Szczenie na pewno coś mówił

5

Stół go pokonał słaby zawodnik:P

1

@Kapitan hawk Złoto :)

0

Szwagry jak zwykle mają na kogo zrzucić odpowiedzialność w razie gdy Lewy będzie rozczarowany odejściem

Laporta wtedy powie "No słuchaj Robert, ja chciałem żebyś został, ale Hansi wolał Ferrana"

Oczywiście rozchodzi się o kwestie FFP jak Lewy zgodzi się na zarobki rzędu 8-10m to powinien zostać tym bardziej, że za Ferrana można uzyskać 30-40m w razie jego sprzedaży do Premier League

0

@R_da_Souza_Faria Na poziomie Nuno Mendesa to jedynie Mendy albo Davies mogą się spisać pod warunkiem że są w optymalnej dyspozycji fizycznej.

Nawet jakby udało się sprowadzić Grimaldo na lewą obronę to będzie to dobry omen, że klub myśli o wychowankach i na nich opiera nowy projekt

Nawet Cucurella nie byłby zły bo w obronie jest świetny ;)

0

@addept Jak się zgodzi na warunki płacowe typu 8-10m za sezon to bym go zostawił, ale pytanie jakie Barca dostanie oferty za Ferrana bo fajnie jakby udało się cokolwiek zarobić, a nie tylko dokładać do tego biznesu

Klub nie potrafi sprzedawać, jakby wystawili na listę rezerwową graczy za których można zarobić to by się chętny znalazł, ale dobrze wiemy jak to wygląda u szwagrów kogo lubią tego zostawią bo podejmują decyzje w oparciu o emocje a nie logikę

3

Solidny lewy obrońca nawet momentami bardzo dobry grajek, ale szczęścia to on nie ma do tych urazów

Mendy i Davies gdy omijają ich kontuzje to są najbliżej poziomu Nuno Mendesa na LO

0

@Criss18Barca Francja ma tylko trzech swoich piłkarzy w kadrze reszta to Afrykańscy kopacze

0

@addept Po co mi piszesz o 1:1 skoro jak dobrze o tym wiem. Oddadzą Fatego za 11m i wypchną Casado za 5-10m niestety taka będzie rzeczywistość bo ten zarząd tak działa od lat zresztą pod względem marnotrawstwa talentów i oddawania za darmo lub za grosze to niczym się nie różni od poprzedniego zarządu

Jakby Deco i Laporta mieli naprawdę plan jak wyjść z kryzysu finansowego to by sprzedali fdJ/Kounde/Raphinia co za nich można uzyskać spory przychód który odblokuje przepływ gotówkowy

Balde i Araujo po słabym sezonie mają o wiele niższą wartość rynkową, ale jakby się udało ich sprzedać do Anglii to by 30-40 mogło wpaść za każdego

Mnie osobiście Lewy nie przeszkadza tylko po prostu bardziej niekompetencja obecnego kierownictwa bardziej szkodzi niż pomaga

Sami nie wiedzą co zrobić i robią zbędny szum informacyjny to ich specjalność

2

Tak jest młyn większy niż w Barcy pod rządami Barto

6

Tam jest więcej kontentu niż w tych ustawionych konferencjach Prime/Fame etc

1

@Ronin47 Floro sypnie kasą po mundialu weźmie tych co błysnęli, więc bym nie obawiał że cokolwiek to zmieni

6

Jedynym upgradem trenera byłby Klopp albo Lucho, ale Flick zaczął budować ten projekt i zasługuje na to żeby go dokończyć

Niech zostanie tak długo jak będzie mieć tylko chęci i determinacji, a tego cierpliwości do kiepsko prosperującego kierownictwa klubu

Z poprawnie działającym pionem sportowym miałby wymagane transfery na trzy lub cztery newralgiczne pozycje, które wymagają wzmocnień

Nie można winić trenera, że zadłużony klub nie wygrywa Ligi Mistrzów bo to jak oczekiwać gruszek na wierzbie co raczej się nie zdarzy

Te dwa sezony to tak naprawdę były sezony przejściowe jeśli ktoś tego nie dostrzega to trzeba mieć klapki na oczach i wierzyć w populistyczne slogany ochoczo wygłaszane przez obecnego prezydenta klubu

Młoda kadra wciąż się rozwija, klub zaczyna wychodzić na prostą pod względem finansowym i coraz więcej wychowanków dostaje szanse w pierwszym zespole to nie zasługi zarządu tylko Pana Hansiego Flicka!

Do tego Barca gra bardzo atrakcyjny futbol do oglądania co się nie zdarzało od odejścia Lucho, niech ten człowiek buduje kadrę od podstaw pod własną wizję, nie pod widzimisię Deco to Barcy wyjdzie na dobre!

0

@R_da_Souza_Faria La Masia może wyprodukować takie perełki ;)

0

@cules_since95 Oczywiście, że wtedy to byłaby inna sprawa, ale myślę że Lewy nie pozwoli sobie na obniżkę zarobków bo dla niego to będzie cios w ego stąd stawiam że wyląduje w Arabii albo USA na lukratywnym kontrakcie

8

@Natalia12345 Mecz jak mecz lepiej przegrać po walce z Interem niż po eurowpierdolach z Romą, Live i Bayernem

Najgorzej się czułem w latach 2017-2020 zwłaszcza, że wtedy Barca grała podobnie do obecnego Arsenalu co bolało podwójnie

1

de Jonga też prasa pchała do United, ale on dużo lepiej radził sobie z taką nagonką widać, że Rapha nie potrafi trzymać ciśnienia jak każdy Brazol

2

@Cules69 PSG gra jako kolektyw więc bym powiedział, że to oni grają najpiękniej ale co kto lubi

Bayern i Barca grają zbyt ryzykownie kiedy nie jest to wskazane przez co mają tragiczne boki obrony bo nikt nie nadąża z asekuracją

1

@rogal478 Hiszpania wygra Mundial więc raczej bym Yamala obstawiał, ale jeśli wygra Portugalia to Vitinha

Jeśli wygra Afro-Francja to niestety Mapet dostanie

0

@addept Flick nie zostawi Lewego mając do wyboru znacznie młodszego Ferrana czasy zakochanego w weteranach Valverde bezpowrotnie minęły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?