@mkl87 Pep jest nieco wypalony i jego filozofia trochę została w tyle co do nowoczesnego futbolu jedynie Lucho i Klopp są upgradem w stosunku do Flicka
@maszkey +1 podpisuje się pod wszystkim po prostu styl gry Interu jest idealnie skrojony pod grę Araujo nawet Kounde by się znacznie lepiej odnalazł niż w ryzykownej taktyce Flicka na pułapkę offsajdową bo tutaj każda chwila nieuwagi kończy się... tragicznie
Natomiast Inter ma dwóch cofniętych pomocników, którzy ciągle asekurują pozycję stoperów dlatego tacy obrońcy jak Araujo i Kounde mają komfort żeby pokazać swoje umiejętności taktyczno defensywne:)
Lubię obecną kadrę Portugalii zdecydowanie największa techniczna jakość w środku pola Bernardo, Vitinha, Neves czy Bruno do tego świetne boki obrony Mendes i Cancelo/Dalot obronę mają solidną z Diasem i Inácio może minimalnie gorszy atak bo brakuje im klasowego egzekutora:P
Inter to dla Urusa byłby idealny kierunek żeby wejść w buty swojego najwyższego poziomu. Włoskie Catenaccio, bezpośrednia gra i niska intensywność pressingu to byłaby jego bajka
Pamiętam Prime City z 2023 to było coś spektakularnego nie wiem czy obecne PSG to przewyższyło, ale obie drużyny były zdecydowanie najsilniejszymi w tej dekadzie
Rashford tak idealnie pasuje do Barcelony, a Flick jest nim tak zachwycony że na dwa najważniejsze mecze sezonu eksperymentował z ustawianiem Fermina na skrzydle podczas gdy Anglik nie podnosił się z ławki.
Jakby wykup kosztował 15+5 to wtedy warto wykupić bo będzie można zarobić na takim piłkarzu lub wyjść na zero jednak za kwotę 30m to warto rozejrzeć się za bardziej perspektywicznymi opcjami jak Schjelderup z Benfici lub Godts z Ajaxu
Robert spełnił swoją misję przyszedł do Barcelony i sprawił, że drużyna zaczęła wygrywać pomimo dużego kryzysu finansowego.
Oby mógł jeszcze zagrać na odpowiednim poziomie bo nawet jeśli ma fizyczne braki to napastnikiem jest kapitalnym z wyczuciem timingu strzału i świetnym ustawieniem w polu karnym
Dziękujemy za wszystko Lewy obyś zaczął nowy etap w życiu, który pozwoli Tobie i rodzinie na wewnętrzny spokój!
Zasłużona emerytura za lata świetnej gry trzeba docenić jego karierę! Dziękujemy Robert za wszystko co zrobiłeś dla Polskiej i Europejskiej piłki nożnej:)
@mekston Rafa też wiele pomógł Idze w odzyskaniu wiary w swoją grę bazową bo jak widać ten turniej mimo wszystko jest na duży plus
Nie ma już takiej rozpaczliwej gry na jedno uderzenie tylko widać cierpliwość, świetną pracę nóg i budowę punktów kontrolą agresji
Nawet jeśli zdarzają się UE to jakoś reakcje Igi stały się mniej irytujące i już nie wścieka się po każdym błędzie
Fajnie, że zmieniła mental bo właśnie taką Ige każdy kochał jak była tytanem pracy na korcie i potrafiła zamęczyć rywalki ciągłym bieganiem do piłek których nikt inny nie potrafił przebić
To będzie udany RG tylko żeby nie było jakiegoś koszmaru z losowaniem typu Ostapenko w 3R Mboko w 4R Svitolina/Andreeva w QF
@clyde Bez różnicy mi to jest, ale znając klątwę obrońców tytułu Albicelestes swój występ zakończy na fazie grupowej, więc będę wspierał z całej siły Hiszpanów:)
@mekston Świetną formę złapała, ale jak Svitolina nie wyrzuci z turnieju Rybki to nie sądzę żeby mimo wszystko Świątek była gotowa ograć swoją nemesis
Pomimo, że to mączka jakoś nie widzę, żeby mogła wytrzymać te strzały w narożniki i atomowy serwis przy jednoczesnym zachowaniu spokoju
Chociaż jeśli Rybka i Gauff odpadną przed meczami z Igą to nie widzę innej możliwości jak końcowy triumf Polki nad Cirsteą w finale
Z Gauff to zawsze mecz na styku i niezwykle fizyczny mecz, dużo biegania i przebijania do tego ciągłość wymian z głębi to też może być zabójcze chyba lepiej po prostu zagrać z Rumunką ten finał:)
@Pako96 Oglądam mecze PSG więc nie mogę się zgodzić. Poza tym Portugalczyk powinien mieć Balona za zeszły rok bo był najlepszym zawodnikiem 2025
Pedri nie ma takiego wpływu jak Vitinha na grę Portugalii, a Barca i PSG funkcjonują w różnych systemach taktycznych stąd wnioskuję że Pedri jest drugi
@ViscaelBarca2007 Deco z tego co pisały media nie potrafił się targować, więc Liverpool krzyknął sobie 90m za Diaza co było równoznaczne z tym, że nie będzie się dało go zarejestrować
Bayern miał lepszą sytuację finansową więc mógł sobie pozwolić na wydatek, a przy okazji ich pion sportowy działa wydajniej dlatego dostali go taniej
Nie jestem fanem wydawania takich kwot na blisko 30-letniego Brazola, którzy długich karier nigdy nie mają na najwyższym poziomie
Bayern za rok, góra dwa będzie musiał sięgnąć jeszcze głębiej do portfela po jakiegoś dynamicznego skrzydłowego ze znacznie niższym przebiegiem piłkarskim
Poza tym nie uważam, że Diaz jakoś wybitnie pasuje do stylu Barcy albo obecnego Bayernu co pokazał rewanż w Monachium przeciwko PSG
Nico Williams tak czy siak gdy jest w topowej formie to jako skrzydłowy jest o wiele lepszy niz Diaz, Raphinia albo Rashford
Aczkolwiek uważam, że dla Barcy lepszego skrzydłowego niż Schjelderup pod względem taktycznym lub ewentualnie Nusa pod kątem profilu na rynku po prostu nie ma
1
@mkl87 Pep jest nieco wypalony i jego filozofia trochę została w tyle co do nowoczesnego futbolu jedynie Lucho i Klopp są upgradem w stosunku do Flicka
0
@ousmanedembele10 Trzeba zacząć sprzedawać z zyskiem żeby później móc wzmacniać kadrę transferami do klubu :)
Tylko pytanie czy Deco i Szwagry mają jakiś plan na przebudowanie zespołu bo z tym może być różnie;)
@Wiktoria13 Sam Kounde może pójść za około 60-80m do Premier League do tego Balde 30-40m i Araujo nawet te 20-30m zawsze na plus w księgach:)
0
Zdecydowanie największy niewypał transferowy od lat to jakim ciałem obcym był Griezmann w Barcy przerasta nawet Kyliana w Realu
1
@maszkey +1 podpisuje się pod wszystkim po prostu styl gry Interu jest idealnie skrojony pod grę Araujo nawet Kounde by się znacznie lepiej odnalazł niż w ryzykownej taktyce Flicka na pułapkę offsajdową bo tutaj każda chwila nieuwagi kończy się... tragicznie
Natomiast Inter ma dwóch cofniętych pomocników, którzy ciągle asekurują pozycję stoperów dlatego tacy obrońcy jak Araujo i Kounde mają komfort żeby pokazać swoje umiejętności taktyczno defensywne:)
5
Lubię obecną kadrę Portugalii zdecydowanie największa techniczna jakość w środku pola Bernardo, Vitinha, Neves czy Bruno do tego świetne boki obrony Mendes i Cancelo/Dalot obronę mają solidną z Diasem i Inácio może minimalnie gorszy atak bo brakuje im klasowego egzekutora:P
2
Inter to dla Urusa byłby idealny kierunek żeby wejść w buty swojego najwyższego poziomu. Włoskie Catenaccio, bezpośrednia gra i niska intensywność pressingu to byłaby jego bajka
2
@Natalia12345 Jeszcze na prawej plamce kocur Anthony!
1
Hansi musi dostać pełną swobodę ruchów transferowych bo Deco zbyt mocno patrzy na widzimisię Szwagrów
13
Tak zwany 'Faul widmo'
13
Polacy mają Lewego w sercu
3
Pamiętam Prime City z 2023 to było coś spektakularnego nie wiem czy obecne PSG to przewyższyło, ale obie drużyny były zdecydowanie najsilniejszymi w tej dekadzie
21
Tylko szkoda że to co zwykle Borek powie ma niewiele wspólnego z faktami
5
To Kowal i Tomaszewski nie do końca będą zadowoleni:)
Lewy bez wątpienia zamyka każdemu krytykowi usta odnośnie jego statusu legendy klubu
0
Rashford tak idealnie pasuje do Barcelony, a Flick jest nim tak zachwycony że na dwa najważniejsze mecze sezonu eksperymentował z ustawianiem Fermina na skrzydle podczas gdy Anglik nie podnosił się z ławki.
Jakby wykup kosztował 15+5 to wtedy warto wykupić bo będzie można zarobić na takim piłkarzu lub wyjść na zero jednak za kwotę 30m to warto rozejrzeć się za bardziej perspektywicznymi opcjami jak Schjelderup z Benfici lub Godts z Ajaxu
4
@michal26 Bilva to genialny grajek pasujący do gry Barcy
29
Robert spełnił swoją misję przyszedł do Barcelony i sprawił, że drużyna zaczęła wygrywać pomimo dużego kryzysu finansowego.
Oby mógł jeszcze zagrać na odpowiednim poziomie bo nawet jeśli ma fizyczne braki to napastnikiem jest kapitalnym z wyczuciem timingu strzału i świetnym ustawieniem w polu karnym
Dziękujemy za wszystko Lewy obyś zaczął nowy etap w życiu, który pozwoli Tobie i rodzinie na wewnętrzny spokój!
0
@sokot Myślisz że skąd Lapcio ma takie zaplecze w Katalońskiej elicie? Zadaj sobie takie pytanie
0
Tego gościa się nie da lubić niech wraca do Kamerunu!
13
Zasłużona emerytura za lata świetnej gry trzeba docenić jego karierę! Dziękujemy Robert za wszystko co zrobiłeś dla Polskiej i Europejskiej piłki nożnej:)
1
@mekston Rafa też wiele pomógł Idze w odzyskaniu wiary w swoją grę bazową bo jak widać ten turniej mimo wszystko jest na duży plus
Nie ma już takiej rozpaczliwej gry na jedno uderzenie tylko widać cierpliwość, świetną pracę nóg i budowę punktów kontrolą agresji
Nawet jeśli zdarzają się UE to jakoś reakcje Igi stały się mniej irytujące i już nie wścieka się po każdym błędzie
Fajnie, że zmieniła mental bo właśnie taką Ige każdy kochał jak była tytanem pracy na korcie i potrafiła zamęczyć rywalki ciągłym bieganiem do piłek których nikt inny nie potrafił przebić
To będzie udany RG tylko żeby nie było jakiegoś koszmaru z losowaniem typu Ostapenko w 3R Mboko w 4R Svitolina/Andreeva w QF
0
Więcej napastników niż pomocników, ale styl gry Trójkolorowych jest tragiczny do oglądania
0
@Comentateiro Argentyna zawsze była Katalońska;)
1
@clyde Bez różnicy mi to jest, ale znając klątwę obrońców tytułu Albicelestes swój występ zakończy na fazie grupowej, więc będę wspierał z całej siły Hiszpanów:)
0
@mekston Finał będzie ciężki, ale zdecydowanie łatwiej Idze będzie pokonać Coco niż Rybę
Nie wiem jak z formą Saby na RG, ale na ten moment Iga może wyjść na główną faworytkę całego French Open jeśli uda się wygrać całą imprezę
0
@Bzyczekk A później ludzie mówią, że sport to nie polityka ;)
0
@Bzyczekk Deco to kokainista on by odfrunął po mecie:)
0
@mekston Świetną formę złapała, ale jak Svitolina nie wyrzuci z turnieju Rybki to nie sądzę żeby mimo wszystko Świątek była gotowa ograć swoją nemesis
Pomimo, że to mączka jakoś nie widzę, żeby mogła wytrzymać te strzały w narożniki i atomowy serwis przy jednoczesnym zachowaniu spokoju
Chociaż jeśli Rybka i Gauff odpadną przed meczami z Igą to nie widzę innej możliwości jak końcowy triumf Polki nad Cirsteą w finale
Z Gauff to zawsze mecz na styku i niezwykle fizyczny mecz, dużo biegania i przebijania do tego ciągłość wymian z głębi to też może być zabójcze chyba lepiej po prostu zagrać z Rumunką ten finał:)
3
Trzymam kciuki żeby to wypaliło taka bombowa atmosfera w szatni byłaby na rękę Barcy + klasyki by odzyskały dawny Vibe :)
0
@Pako96 Oglądam mecze PSG więc nie mogę się zgodzić. Poza tym Portugalczyk powinien mieć Balona za zeszły rok bo był najlepszym zawodnikiem 2025
Pedri nie ma takiego wpływu jak Vitinha na grę Portugalii, a Barca i PSG funkcjonują w różnych systemach taktycznych stąd wnioskuję że Pedri jest drugi
0
@ViscaelBarca2007 Deco z tego co pisały media nie potrafił się targować, więc Liverpool krzyknął sobie 90m za Diaza co było równoznaczne z tym, że nie będzie się dało go zarejestrować
Bayern miał lepszą sytuację finansową więc mógł sobie pozwolić na wydatek, a przy okazji ich pion sportowy działa wydajniej dlatego dostali go taniej
Nie jestem fanem wydawania takich kwot na blisko 30-letniego Brazola, którzy długich karier nigdy nie mają na najwyższym poziomie
Bayern za rok, góra dwa będzie musiał sięgnąć jeszcze głębiej do portfela po jakiegoś dynamicznego skrzydłowego ze znacznie niższym przebiegiem piłkarskim
Poza tym nie uważam, że Diaz jakoś wybitnie pasuje do stylu Barcy albo obecnego Bayernu co pokazał rewanż w Monachium przeciwko PSG
Nico Williams tak czy siak gdy jest w topowej formie to jako skrzydłowy jest o wiele lepszy niz Diaz, Raphinia albo Rashford
Aczkolwiek uważam, że dla Barcy lepszego skrzydłowego niż Schjelderup pod względem taktycznym lub ewentualnie Nusa pod kątem profilu na rynku po prostu nie ma